Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona nie chce mi robić loda,a wcześniej dosyć często to robila i przed ślubem

Polecane posty

Gość gość
Prawdziwy facet jak natura chciała, prosi o loda mając brodę pod pasem? To ja jak przystało na naturalną kobietą poproszę o minetę zapuszczając gęstwiny :). Skoro ja mam pluć włosami to niech on szuka łechtaczki rozdzielając kępki włosów jęzorem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza cię rzuć ją. Nawet jak cię nie zdradza to wszystko jest źle w tym związku bo ona nie dąży w pierwszej kolejności do twojej satysfakcji. (No co, kobietom takie rady same podajecie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem kobietą i się zgadzam z tym co powyżej. Skoro przed ślubem ochoczo jednak robiła to coś jest na rzeczy. Może czuje się zbyt pewna siebie? A wcześniej się starała po prostu bo nie wiedziała czy się oświadczysz. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćall
może ci z kiełbasy troche jedzie i ona wstydzi ci o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczesniej robilam mojemu mezowi moze ze 3 x ale tez nie do konca bo nie potrail dojsc. Teraz pwoiedziaalm , ze chocby sie ze mna rozwidol to i tak nie bede mu obciagac. To obrzydliwe. A poza tym z cewki na dlugo przezd wytryskiem wydziela sie taki slony plyn , okropny w smaku. Bleee Dziwie sie wam kobiety, ze to robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mnie też to obrzydza. Nie zrobię tego chyba nigdy ale czy w dzisiejszych czasach jakikolwiek facet to zaakceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Wy naprawde robicie te lody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ci po prostu sperma zasmierdla? Zmiana diety, więcej używek i już penis potrafi capic gorzej niż snieta ryba. xx dokładnie tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym z cewki na dlugo przezd wytryskiem wydziela sie taki slony plyn , okropny w smaku. Bleee xx no dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to oblechy. Nawet jak się facet umyje, to i tak śmierdzi a spermatofor jest słony albo gorzki. masakra! bozia im rączek nie upyertoliła przy samej doopie to niech sobie radzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest spermatofor? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nezowi robie, juz 8 lat po slubie. On sie goli albo po prostu wlosy tam przycina. Taki zaroaniety jest niehigieniczny dla mnie nie wazne jak dokladnie sie umyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też miałem taki kryzys z żoną. Drobne prezenty , mile słówka i szczera rozmowa. Mi to sprawia mega relaks i nie wyobrażam sobie żeby żoną nie robiła mi loda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.10.2018 o 19:58, Gość gość napisał:

Dziewczyny Wy naprawde robicie te lody?

Robię może jestem dziwna ale lubię mu robić  loda🙂 Mój facet jest czysty goli się i dla mnie to przyjemność.On też mi robi minetki .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zon

Tak robię. 10 lat po ślubie i nadal robię kiedy tylko zechce 😁. Nie lubię tego robić ale chce żeby był szczęśliwy i zrelaksowany. Nie goli się nie depiluje 😉. On ochoczo mi się opłaca chociaż ja nie lubię za bardzo minet wolę pieszczenie piersi 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze skoro wzieliscie slub, to zona sobie wyobraza ze ja kochasz i szanujesz, a ty po prostu wyobrazasz sobie ze kupiles materac na wylaczne uzytkowanie do konca zycia.Przyznaj sie, to ona naciskala a ty wolales wolny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 13.05.2014 o 14:45, Gość gość napisał:

jak sądzicie dlaczego?

Jak jej nie zapytasz nie dostaniesz odpowiedzi. Tylko musisz ją przytwierdzić do muru żeby tym razem odpowiedziała. A może zwyczajnie ma afty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
Dnia 13.05.2014 o 15:11, Gość gość napisał:

13:08 depilować to znaczy wyrywać włosy,chyba chciałaś powiedzieć,ze się goli:)

Serio? O depilacji laserowej słyszałaś? Coś tam wyrywasz? Depilacja to usuwanie owłosienia. Golenie, pasat, wosk to tylko metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×