Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapamiętajcie debile nie ma seksu bez zobowiązań

Polecane posty

Gość gość

jeżeli kobieta decyduje się na seks bez niby bez zobowiązań - jeżeli jest atrakcyjna to nazywa się prostytutka -jeżeli nie jest atrakcyjna,to nazywa się desperatka myślicie,że laska która nie ma oporów przed bzykankiem z obcym i jakoś wygląda,będzie się za darmo umawiać z jakimiś oblechami i looserami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończcie z tymi żałosnymi ogłoszeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma? Są tylko nie na forach, a już tym bardziej nie na tym, kobiety tak samo jak faceci lubią i potrzebują seksu, to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , ale nie bez zobowiązań- to inny fakt. Mam męża i myslisz zebyłabym z nim, gotowałabym , prałabym, i uprawiałabym sex bez ślubu? Ot tak, bo on chce? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stereotypy. Czterdziestolatek podwozi dwudziestolatkę po pracy do domu, bo mieszka obok niego. - Pewnie na coś liczy staruszek. Czterdziestolatek podwozi czterdziestolatkę po pracy do domu, bo mieszka obok niego. - Pewnie mu płaci za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz, zaraz... co w ogóle oznacza określenie bez zobowiązań? Każda relacja damsko-męska wiąże się z jakimiś zobowiązaniami. Ja sypiam ze swoją przyjaciółką, ani ona, ani ja nie chcemy związków, ale oboje mamy potrzeby i je realizujemy... zobowiązania owszem są, bo zachowujemy sobie wierność i żadne skoki w bok nawet w takiej relacji nie wchodzą w grę, poza tym jest między nami silna więź. Ale jeśli chodzi o seks tak dla sportu, jednorazowy, to fakt... naiwnej na takie coś się nie znajdzie, bo kobieta zanim dojdzie do seksu potrzebuje jakiejś więzi emocjonalnej z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zmyślajcie sobie jakieś historie o seksie z przyjaciółkami,życie wygląda bardziej prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jest atrakcyjna i zgrywa wyzwoloną,to łapie męża,a jak jest atrakcyjna to zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie, a mało to ludzi bzyka się dla samej przyjemności? Nie każdy chce brnąć w związki w wieku 20 lat. Gość wyżej ma rację, sama jestem kobietą, uwielbiam seks i chętnie to robię, ale na pewno nie z obcym, bo to żadna przyjemność sypiać z kimś kogo nie znam. Do tego trzeba sobie znaleźć odpowiedniego, fajnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na seks bez zobowiązań najczęściej umawiają się żonaci i zamężne, a nie single, oni mają do tego stałych partnerów najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, tylko znajdz sobie faceta, badz z nim , ciągaj go na urodzinki koleżanki, na imprezki..To już są zobowiązania. A oni chcą zupełnie bez zobowiązan- ZADNYCH!!! Pobzykać, i spadać. Nie znasz mnie a ja Ciebie. Chciałabyś tak? Nadstawiłąbyś pipkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra,jak chcecie to się tymi bajkami o seksie bez zobowiązań pocieszajcie,opowiadajcie je sobie dalej,w tym jest tyle prawdy co w historiach o wyrywaniu lasencji w klubie,które za drinka o******ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, taki seks ot tak dla sportu to nic przyjemnego, nawet dla faceta chyba, przynajmniej ja sobie nie wyobrażam jak z kimś obcym można zacząć działać ;) Seks jest fajny jeśli jest jakaś sympatia, pożądanie, zaufanie... ale dzisiejsi faceci liczą tylko na to aby zamoczyć, spuścić się w minutę i koniec. Tak to nie ma raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilu do sexu szukaj debilki a ci co odpisali są tymi do których się zwracasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za PLNy. Nawet nie musimy znać swoich imion :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo chyba jakaś wykorzystana przez faceta założyła ten temat, dała się bzyknąć i facet ją zostawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie zobowiązania, a konsekwencje się ponosi z takiej relacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio umówiłem się z dziewczyną na minetkę bez zobowiązań, wpadłem do niej wylizałem ją przez godzinkę i wyszedłem. Zero zobowiązań, nawet nie wiem jak miała na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko. Ale jakby ktoś przypadkiem Cię zobaczył np. jej chłopak, lub posunęlibyście się dalej niż minetka, laska by zaciążyła, to już konsekwencje byś musiał ponieść i zobowiązanie wobec dziecka. To tak na przykład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie miała chłopaka, bo inaczej bym się z nią nie spotkał. 2. Z obawy przed pokusą, nie miałem przy sobie gumek, więc do seksu by nie doszło, nawet jakby błagała na kolanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e. Ja mam 22 lata, jestem atrakcyjna, przespałam się ostatnio na wakacjach z facetem, którego tam poznałam. Wcześniej zamieniłam z nim 2 zdania. Poszłam z nim do łóżka dla przyjemności, bo miałam taką ochotę, ochotę na seks. Teraz nie utrzymujemy kontaktu, nawet nie mamy żadnych namiarów na siebie. I mi z tym jest dobrze ;) To był seks bez zobowiązań, czyste zaspokojenie potrzeb. Nie widzę w tym nic złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w porządku. Ale wiesz, różnie bywa. Mogła Cię upić %. I nie myślałbyś trzeźwo. :P pilnuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z hivami i różnymi innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki, gumki i jeszcze raz gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie umawiałem się na wspólne picie alkoholu, o choroby też się nie martwię, bo nie spotykam się z pierwszymi lepszymi, ja preferuję spokojne dziewczyny, a one nie bzykają się z byle kim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie, to nawet jak masz męża lub stałego partnera, to nie masz nigdy pewności czy nie przyniesie do domu jakiegoś syfa, różnie to w życiu bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem. Taka jedna prawniczka dwadzieścia parę lat, pojechała na jakiś wyjazd integracyjny, przespała się ze znajomym z pracy i zaraziła się hivem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po taki seksie można coś złapac, trzeba się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same koorfy proponują żonatym seks bez zobowiązać i celowo zaciążają a później mają pretensje, że facet ucieka i nie chce ponieść konsekwencji. trzeba było od razu mówić, że liczysz na zapłodnienie a nie seks bez zobowiązań sobie wymyśliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube, brzydkie, głupie dają za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×