Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak robicie paprykę faszerowaną ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o wasz przepis na paprykę,jak ją przygotowujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję 2 woreczki ryżu,smażę cebulę na złoto,kroję mięso z szynki na kosteczkę,podlewam bulionem warzywnym i duszę do miękkości razem z drobno pokrojonymi pieczarkami lub świeżymi grzybami leśnymi,np.kurki,borowiki,wszystko razem mieszam i doprawiam pieprzem,faszeruję papryki,posypuję serem i piekę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jaki farsz mam ochotę. Np. kilka dni temu nadziałam resztą chilli con carne, a teraz chodzi za mną nadzienie z kuskusu z fetą albo z koziego sera z suszonymi pomidorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z papryki odkrajam wierzch ala przykrywka ,nastepnie ze srodka trzeba wyciąć gniazda z pestkami .Ja robie z mięsem mielonym mozna tez dodac pieczarki ,ugotowanego ryzu ale nie moze byc rozgotowaby.Cebulkę najpierw podsmazam ,dodaje mięso mielone przyprawiam według uznania .Następnie gdy nieco ostygnie dodaje farsz do papryki , papryczki ukladam w brytfannie. Papryki przykrywam odkrojona przykrywką i zalewam bulionem duszę, mozna też podpiec w piekarniku.Na koniec mozna dodać koncentratu w celu uzyskania sosu pomidorowego pycha ostatnio miałam na obiad polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkrawam paprykę na pół, wykrawam gniazda nasienne, potem wkładam w każdą paprykę na minutę swojego członka by dobrze zmiekla, następnie nakładam farsz do środka i spuszczam się do niego i zapiekam w kuchence. Żona zawsze pyta jaki rodzaj sera użyłem do farszu bo jej bardzo smakuje, zawsze wieczorem po takim obiedzie ma ogromną ochotę na seks. Przez żołądek do serca hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×