Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Znalazłam na allegro fajny zestaw ubrań dla syna, tyle, że duży i nie potrzebuję aż tyle... Ubranka głównie Zary, Benetona, itp. Zastanawiam się czy licytować i później spróbować sprzedać część rzeczy? Macie jakieś doświadczenia ze sprzedażą ubrań tych firm? Za ile może pójść taka bluza Benettona albo jeansy? Zara mniej więcej wiem, ale z Benettonem nie mam doświadczeń i niewiele tego jest na allegro?.. Nie boję się o jakość, bo kupowalam już kiedyś jakieś rzeczy od tego sprzedawcy i były ok, nawet bardzo, więc myślę, że teraz tez. W opisie pisze, ze wartość tych rzeczy nowych to ok. 2000 pln? To możliwe? Sa tam w sumie i bluzy i jeansy i buty, ale nie znam kompletnie firmy i nie wiem, jakie ceny sa... Myślicie, że warto spróbować? Do ilu? Narazie jest 70 pln, jutro koniec. A może ktoś chciałby ten zestaw ze mną na spółkę do podziału? Nie mogę tu wkleić linku, ale jak wyszukacie użytkownika fragles79 znajdziecie zestaw w aukcjach... Co o tym myślicie? Ubrania w moim stylu, ale.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to tanio. Aczkolwiek ja wolę dziecku kupić nowe niefirmowe ubrania niż szmaty niewiadomo po kim. Ale jak ktoś chce przyszpanować metką to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×