Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka karaśka

Wybielanie odbytu

Polecane posty

Gość gość
A ty kreaturo obleśna gdzie się pokazujesz z tą twoją czarną d**ą w kiblu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
brązową jak by co matołko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie obleśna dzido jesteś czarna dupa i tyle . Jeszcze w dodatku głupia czarna dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie,ze bardzo lubie pozycje na pieska i facet czesto mnie wtedy liza tam a mam ciemno wisniowy i jakos nie chce wybielac. Kocham sie codziennie 3x dziennie. I nie mam obsesji na punkcie anusa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
widzę że się ostro wkurzyłaś musiałam trafić w sedno z tymi workowatymi ciuchami i saksem raz na tydzień...a może na miesiac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facet tępa krowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje ace lub ajaks albo popularny wybielacz lub odplamiacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
co co się wtryniasz w kobiece forum ?jakim jesteś facetem który w środku dnia przesiaduje na babskim forum ?masz na sobie rajstopy ?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosni jestescie skoro tylko w necie pozwalacie sobie obrazac innych. W realu siedzicie cicho a w necie kozaczycie na calego. Jestescie podludzmi. Zwykle polskie buractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod ludźmi ? To mało powiedziane. Jesteśmy zwierzakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz kochana, atrakcyjne kobiety nie martwia sie o wyglad swojego anusa, bo maja inne walory ;-) A ty ich nie masz, wiec musisz nadrabiac buleczka albo kolorem o***tu. A co do modelingu to cos ci powiem. Czym modelka ma wieksza klase i wziecie tym mniej musi pokazywac. Claudia Schiffer zaskarzyla kiedys paparazzi o 20 mln bo zrobili jej zdjecie topless. A jak ktoras z top modelek da sie sfotografowac topless to albo robia to dla Lagerfelda albo do kalendarza Pirelli. Nawet w Playboyu nie zobaczysz zdjec o***tu. Wiec nie padaj bo sie koteczku nie znasz. A jak tak lubisz tego typu praktyki seksualne to idz na inne forum, gdzie mozesz wymienic sie wrazeniami i spostrzezeniami na ten temat;-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Przeciez juz pisałam że jestem tam inna niz wszystkie kobiety pisałam ? i że jest to wada którą mozna naprawić ,czy tak jest ? wsydze sie tego choćby przed koleżankami nie mówiąc już o lekarzu czy kosmetyczce ,czy nikt z wasz nie wstydził sie swoich wad w podobnych sytuacjach ? to wada mojego ciała i chce ja usunąc ,tak jak każdy chce sie pozbyć blizn chocby zakrywały je ubrania czy tak jest ?czy powiesz pieknej kobiecie która straciła zęba -chodź szczerbata nie wstawiaj sobie sztucznego zęba ,jesteś na tyle atrakcyjna że tego nie potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pokaz to zdjecie to ocenimy jak bardzo jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Wiesz ile razy Claudia Schiffer musiała -za przeproszeniem-d******y róznym wpływowym facetom ,aby dostać sie tam gdzie była i zarabiać taka forse jaka zarabiała ,myślisz że modelki to tylko te kobiety które widzisz w Playboyu itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zle ale zdjecia nie pokazesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Jesli nie na tym forum mam pytać o takie rzeczy to gdzie ?łatwo krytykować i oceniać ,jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa moda?! Tak jak sex analny? Społeczenstwo się sped.ałowało jak nic. kobietom to nie pasuje, trochę przyzwoitości, baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z hasłem 'jak nie kijem to pałką' proponuję opalenie reszty ciała tak aby o***t się zbytnio nie odznaczał. Nie musisz dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety cencie sie troche, bo same sie osmieszacie. A na kafe to rzeczywiscie jakas moda z tym analem. I to ty masz polska mentalnosc nie ja, bo uwazasz ze kazda modelka ktora cos osiagnela to oczywiscie przez d**e. Gratuluje myslenia. Skad wiesz, bylas w sypialni Schiffer ze wiesz? Schiffer pochodzi z bogatej rodziny, wiec jej rodzicow stac bylo by utrzymywac ja na poczatku kariery, tak jak Rubik. Jezu jak mnie takie myslenie denerwuje. To tak jak kiedys powiedziala mi jedna kolezanka, ze jej kumpela awansowala w duzej firmie, bo jest wysoka i ma dlugie nogi. Albo ze kazdy milioner dorobil sie na oszustwach. Typowa polska mentalnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Chciałam tylko rady i po to sie zalogowałam po co ktoś udziela sie w tej dyskusji skoro nie ma w tym temacie nic do powiedzenia dzieki za rade na temat opalania do tej pory ją stosowałam i jest to jakis sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Nie mylcie fiksacji analnych ,z poradą czysto kosmetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimna zoska
Zwykły krem rozjaśniający ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
słaby efekt ,podobnie jak i puder w dodatku po kilku dniach zdjęć dostałam od niego wysypki ,tak że też odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opalanie, co prawda cenię sobie jak kobieta ma wyraźne jasne ślady po stroju a resztę opaloną, ale w twoim wypadku oczywiście tylko całkowicie nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
Tak też robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że skoro chcesz wybielić o***t, to usunięcie stamtąd włosków to oczywistość? lubisz lizanie pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkakaraśka
pytanie uznam za retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że oba pytania ? lizanie, oczywiście: być wylizywaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co w tym śmiesznego. Ludzie mają różne kompleksy: powiększają/zmniejszają piersi, chcą przedłużać penisy, zmniejszać uszy, usuwają żebra. Co jest złego w wybielaniu miejsc intymnych? Jeśli ktoś tego potrzebuje po to, by poczuć się dobrze - to niech to ZROBI. Osobiście polecam ten produkt, mi rozjaśnił pachy (golenie maszynką): https://wieczniemloda.com/produkt/krem-do-wybielania-miejsc-intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×