Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumkaska

GACA Wawa

Polecane posty

Gość gość
Mam na imię Ewa i mnóstwo kilogramów do zgubienia. Moja waga to 86, 5 kg. Chciałabym rozpocząć gacowanie od piątku i dlatego bardzo proszę o przesłanie mi diety gacy. Bardzo proszę o taka dietę, która nie jest z internetu, a od osoby, która korzystała z gaca system. Będę bardzo wdzięczna. Mój e-mail: nadzieja_13@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenge
Hej dziewczyny! Ja sie zastanawiam nad wykupieniem diety u Gacy, slyszalam rowniez negatywne opinie, czy naprawde zaczely wam wypadac wlosy i lamac sie paznokcie.Podobno duzo ludzi ma pozniej klopoty ze zdrowiem Jak to jest w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko: Czy jest jakas wersja diety Gacy dla wegetarian? Kedy s na Gacy schudlam 16 kg (okolo 3 lata temu) od tego czssu duzo sie zmienilo; nie jem miesa i przytylam 6 kg. Chcialbm znow sprobowac... slyszeliscie cos na ten temat? Pozdrawiam Szilllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaMarchewkaDarmozjad
Dnia 6.01.2016 o 21:19, Gość gość napisał:

nadzieja_13@o2.pl beszczelna chce gotową diete a zapłacic nie łaska i tak w połowie pewnie skapitulujesz i z 10x bedziesz podchodzic bez skutku Wejdz na strone gs i kup sobie diete a nie prosisz jak ksiadz o koperte i za darmo masz tupet

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
Dnia 23.01.2015 o 10:50, Gość gość napisał:

Co to jest GACA? Twoj kochanek :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×