Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pumkaska

GACA Wawa

Polecane posty

Gość PUMKASKA
Taki zestaw dostałam w Gaca Wawa. Moja koleżanka, która miała na początku odchudzania 75 kg dostawała przez 4 miesiące identyczne ćwiczenia z moimi :) Ja już na diecie Gacy nie jestem. Ostatecznie zrzuciłam prawie 14 kg w 4 miesiące (można powiedzieć, że w 3 m-e bo ostatni miesiąc chodziłam do cetrum gacy, ale diety juz praktycznie nie trzymałam; chodziłam bo lubiłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaliczyłaś etap wyprowadzenia z diety, jak go przetrwałaś? udało Ci się podczas tego okresu nie przytyć? wiele osób obawia się że jak będzie na wyprowadzenia to zaraz przytyją i stracą to na co pracowali tyle miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakk
tez jestem ciekawa bo wydaje mi sie,ze wyprowadzenie diety jest bardzo wazne. A nie wszystkim udaje sie utrzymac pozniej swoj efekt, bo uwazaja ze jak schudli to moga napychac sie fast foodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę wyprowadzenie z diety moim zdaniem to jeden z najważniejszych elementów diety, w tym czasie trzeba zmienić nawyki żywieniowe na takie które utrzymają naszą wagę w dalszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, 14 kg to super wynik. Na czym polega to wyprowadzanie z diety? Ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
na tym aby z rozsądkiem wejść w życie bez diety a przy tym nie stracić szybko tego co w trakcie diety zrzuciliśmy, czas wyprowadzania z diety to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po wyprowadzeniu mozna wszystko jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitsi
Hej, ja też mam pytanie. Mogłabyś coś więcej napisać o wyprowadzeniu? To jest stopniowe dodawanie odstawionych wcześniej produktów? Jest jakoś proporcjonalne do czasu trwania wcześniejszych etapów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że jak po etapie wyprowadzania z diety zaczniesz jeśc wszystko w nieograniczonych ilosciach to od razu szybko nabędziesz to co straciłaś, wyprowadzenie z diety to dalszy etap odchudzania, bardzo ważny etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, prawidlowe wyprowadzenie to podstawa. Znam osoby, ktore osiiagnely swoj cel, ale nie zastosowaly wyporwadzenia i wszystko prawie im wrocilo :/ smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wyprowadzenie z diety to ważne część całego programu Gacy, jeśli któryś z nich pominiemy nie dziwmy się że dieta nie przyniosła oczekiwanych efektów. Trzeba zaliczyć wszystkie etapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia84p
Cześć, mnie właśnie stuknął miesiąc u Gacy i jest 11kg mniej:) co prawda mam z czego schodzić, do zgubienia pozostało mi jeszcze 46kg, ale jestem dobrej myśli. Trening póki co trwa około 1,5h. Motywacja jest, dobre samopoczucie też, nawet udaje się uniknąć podjadania. Może i trzeba wydać na to sporo, ale podliczając wszystkie ciasteczka, kebaby, pizze i zapiekanki, na które do tej pory przepuszczałam też nie mało, w miarę się to wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arinia
Kto teraz chodzi do Gacy w Warszawie? Jak tam jest? Duzo ludzi przychodzi? Macie pomoc od dietetykow, trenerow, itd.? Napiszcie o ogolnej atmosferze, o tym jak jest w tym centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz się przekonać jak tam jest to udaj się do Centrum Gaca i sprawdź sama, porozmawiasz z trenerami dietetykami, a na spotkaniach które cyklicznie organizuje Centrum poznasz ludzi którzy należą już do Gaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitak
Ja byłam na spotkaniu. Centrum robi wrażenie. Jest dobrze wyposażone, przemiany spektakularne. Ogólnie dużo można się dowiedzieć o całym systemie, więc jeśli ktoś się zastanawia to naprawdę warto sie wybrać i przekonać samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jesteście na Diecie Gacy, czy tylko chodzicie na wykłady? Owszem Centrum Gacy robi wrażenie, wystraczy popatrzeć z zewnątrz na budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja "gacuję" od 21.11 w Wawie :) wydatek spory, ale robię to w przekonaniu że wyjdzie na zdrowie. Aktualnie do stycznia nie ma nowych zapisów bo tylu chętnych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata2121
Wiadomo, że jak już się przeszło tak ciężką walkę to bez sensu będzie wracanie do nawyków sprzed diety. Wydaje mi się że osoby, które przeszły przez dietę zauważą efekty i poczują na własnej skórze jak dobrze się czują fizycznie i psychicznie jedząc zdrowe produkty. Osoby po takim odchudzaniu na pewno nie będą miały potrzeby wracania do starych nawyków. czasami każdy ma ochotę na zjedzenie pizzy czy kebaba. Warto zrobic sobie 1 dzień na miesiąc kiedy można jeść wszystko i niczego sobie nie odmiawiać. Przy zdrowiej diecie to nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flowerpowerdżoana nie ma miejsc, skuteczna dieta to i ludzi coraz wiecej. Dobrze, ze jest ktos taki jak Konrad Gaca i pomaga tyluuuu ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollyk
agata2121 masz rację. To jest błąd wielu osób, że jak raz sobie odpuszczą to całkowicie rezygnują z diety. A przecież wpadki się zdarzają. Najważniejsze to jeść z umiarem i właśnie żeby te odstępstwa były sporadyczne, a nie stały się normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, ze jak się jest na diecie Gacy to nie powinno się robić jakichś odskoków od niej, przecież dieta jest dobierana indywidualnie wiec powinna uwzględniać wszystkie nasze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, a pozniej ludzie sie dziwia ze waga stoi w miejscu albo kg przybywaja. Jak juz sie zaczyna to poiwnno sie wytrwac do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a nwajwazniejsze jest wyprowadzenie diety. Czesto ludzie podczas wyprowadzenia podjadaja, dojadaja i efektem tego jest jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo ludzi tego nie rozumie, ze trzeba diete wyprowadzic a wrecz ma zdanie ze jak zrzucili pare kg, to moga znowu normalnie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość def
halo halo, ktoś tu jest? ja odchudzam się w Warszawie od 7 października. Póki co wynik z ostatniej konsultacji -15,6 kg, według dzisiejszego ważenia w domu ok. -17,5 kg. Czekam z niecierpliwością na następną konsultację i wyniki, jakie ona pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć def ;) Ja odchudzam się od 20.11. i jak na razie mam - 6,5 kg ( mało bo baardzo dużo grzeszyłam). Dzisiaj nic nie zjadłam "grzesznego" i zamierzam przy tym obstawać :P Niestety mam baaardzo słabą wole.. Jeździsz do Centrum na siłkę? Ja nie, mam za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość def
Tak, tam chodzę na siłownię. Też ostatnio miałam grzeszki, pierwszy raz mi się to zdarzyło... Ciągnie mnie do słodkiego :( ale trzymam się... Za dużo juz spadło, żeby teraz to zrujnować :) a to nawet nie połowa drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, ze masz silną motywacje i się nie poddajesz w walce o swoją sylwetkę, z zresztą sam dobrze wiesz jakimi wyrzeczeniami okupione było to zgubienie aktualnych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość def
Jak tam u Was? :) ja byłam wczoraj na konsultacji, święta bez żadnego grzeszku, w sumie po niecałych 3 miesiącach -19,3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czasie świąt dostałaś jakieś specjalne przepisy od Gacy czy wskazówki aby przetrwać święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×