Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość assus
Marta ja tam nie wiem , wiem tylko ze te dzieci nie pala :) Mnie tez gin bada na każdej wizycie,przecież jak inaczej sprawdzi jakby rozwarcie było. U mnie teraz ładna pogoda ale strasznie zimno- uroki mieszkania w górach. Kurcze za dwa tygodnie przeprowadzam się do nowego domu,takie zamieszanie mamy,a mnie ciężko cokolwiek tam zrobić,chwile cos porobie i juz zmeczona jestem,głupi o mi ze mama myla mi okna,firanki będzie wieszac itp. A teściową jak zwykle w nosie ma...przyjedzie pewnie juz po przeprowadzce na kawę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Assus piszesz o rozwarciu- co może się zdarzyć nawet na wczesnym etapie. No ale ja tak sobie myślę, że lekarz mający tyle lat doświadczenia przecież nie unikałby badania gdyby było konieczne. Odpowiada za nas, w razie niedopełnienia obowiązku poniósłby przecież konsekwencje. Ja od początku ciąży miałam tylko usg, dokładnie 3. Cytologie robiłam 3 miesiące przed ciążą, wtedy też byłam na ogólnej kontroli gdzie mnie zbadała, sprawdziła piersi i oczywiście usg. Nie powiem żeby mnie nie dziwiło, że przy okazji ciąży chociaż raz nie zostałam zbadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Któraś z Was się orientuje czy można brać Manti? Może jakiś "domowy" sposób na zgagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka8787
Enka pytalam gina czy moge brac manti albo reni ale powiedzial ze najbezpieczniejszy bd alugastrin. To takie mlecyko o lekko mietowym smaku. Zazywam tylko doraznie lyyke stolowa, np dzis bo pojadlam zurku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) ale miałam fajny dzionek :D najpierw wizyta u gina na 13. Było usg, dzidziuch był nogami do góry i wiercił się strasznie :D ma już 9 cm :) i generalnie wszystko jest w porządeczku, pan doktor powiedział, że życzy sobie tylko takich książkowych ciąż i miło mu przekazywać mi same dobre informacje:) Tym razem nie zlecił żadnych badań krwi ani moczu i kazał przyjść za miesiąc równiutki. Cieszę się, że obejdzie się teraz bez badań bo cholera jedno pobranie krwi u mnie to co najmniej trzy kłucia, w ogóle chyba żył nie mam :P Ciesze się, w ogóle lubię siedzieć przed gabinetem i czekać na wizytę, podpatrując przy okazji inne mamusie już z dużymi bebzolkami :D Napisałam mężowi smsa, że to lubię a on "No, bo wreszcie jesteś wśród swoich" :D Potem byłam na zakupach:) kupiłam fajne dresy, parę butów na sobotnie wesele i parę butów już na zimę, fajne za kostkę z futerkiem w środku:) Właśnie przed chwilą prezentowałam mężowi co kupiłam. Mam taki rytuał, że zakładam coś i przechadzam się po salonie jak modelka :D strasznie to śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Madi_28 super ,ze wszystko ok. Mi teraz tez nie zlecili zadnych badan z czego sie ciesze,bo siniak caly czas sie trzyma na zyle,jest okropny ;/ Enka7 ja kiedy nie mam nic z apteki w domu to parze sobie mietowa taka mocniejsza herbatke i zawsze mi pomaga. U mnie juz jesien straszna (mieszkam na mazurach) dzis rano 8stopni tylko ,a w nocy jak zerknelam bylo 6 ! Szkoda,ze te lato tak szybko Nas opuszcza.. Nie nacieszylam sie sloncem w tym roku.MartaWWW i co mialas wczoraj na obiadzik? Ja nie mam pomyslu na dzis ;/ a wczoraj byl gulasz z groszkiem i marchewka :D Mmmm.. Assus doskonale Cie rozumiem przechodze to samo tyle,ze juz jutro ;/ Mam przeprowadzke z mieszkania do domu. Na sama mysl czuje sie wyczerpana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
Mi tez szykuje sie przeprowadzka do tego malowanie i takie tam.... nie wiem jak ja to wszystko ogarne........ Co do płci to troche z nas jeszcze chyba jej nie zna... ja poznam na polowkowym nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Milka8787 ja właśnie nie mogę niczego na bazie mleka, nie toleruje laktozy :/ zgaga przejdzie zacznie się ból brzucha i biegunka. Kładę się spać ze zgagą i budzę się ze zgagą, mimo wszystko lepsze to od mdłości :D Wiktoria_220 spróbuje mięty po powrocie do domu, na razie muszę jeszcze się przemęczyć. Właśnie doszłam do wniosku, że moja ginekolog będzie mi profilaktycznie po każdej wizycie zlecać badania. Otyła nie jestem ale ciąża z nadwagą też jest narażona na komplikacje, cukrzyce więc pewnie woli dmuchać na zimne. Żałuje tylko, że znowu zgodziłam się jechać do jej szpitala na badania. Znowu godziny czekania do rejestracji, później ludzie pchają się bez kolejki do lekarza po skierowanie a na końcu te grube igły z prl-u i babki co krew pobierają jakby chciały a nie mogły i nie potrafiły. Sama bym sobie lepiej tą krew pobrała, ręce szczupłe żyły dobrze widoczne nic tylko pobierać. U mnie dzisiaj piękna pogoda, pewnie w przerwie wybiorę się do pracy męża żeby mi chłopaki w samochodzie porządek zrobiły i woskiem potraktowali. Może znajdą czas i podepną pod komputer, będę sprzedawać :) Już się nie mogę doczekać następnego roku kiedy "zapakuje" synka do fotelika i pojedziemy na ogólnopolski zlot vagów :D Chciałam się "pochwalić" tak przy okazji, że na lewym udzie mam 4 świeże rozstępy :D Jednym słowem zaczęłam się poszerzać tam gdzie już naprawdę nie powinnam. Liczyłam się z tym, że będę pękać ale nie z tym, że tak szybko. Trudno, mam skłonności więc to nieuniknione. Mam tylko nadzieję, że na brzuchu nie będę miała czegoś w rodzaju arbuza a jedynie kilka grubszych rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello,to ja Lusiula- pozdrowienia z Bułgarii. u mnie ok , lot tez w porządku nie było skurczy i innych rzeczy o których mozna na necie poczytaC :p tutaj jest upalnie, serwują piwko 0 % alkoholu więc extra :) ale chodzić raczej nie mogę bo krwawienie się nasila więc całe dnie spędzę na leżaku z parasolem przy basenie z książką. no ale lepsze to niż leżenie w domu. super ze po waszych wizytach u gina wszystko ok. ja zawsze jestem badana ręcznie , usg dopochwowe i przez brzuch ale w 1 ciąży miałam już tylko przez brzuch. Marta co do wczasów to ja polecam moje ulubione Włochy. w miarę blisko, pogoda jeszcze ok i służba zdrowia na poziomie. gdybym teraz miała wybierac to w zyciu do Bułgarii bym nie poleciała, Grecje,Egipty i inne takie też bym chyba nie wybrała. nic na wyspie chyba ze UK. ja niestety wczasy rezerwowałam w styczniu. no ale narazie jest super oby tak dalej. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) o tak, pogoda dziś wspaniała, ale nie ma co się oszukiwać - jesienna;) mi już jest zimno w sandałkach, chyba pora przeprosić się ze skarpetkami :D Lusiula, zazdroszczę Ci wakacji. Nasze w tym roku... zresztą co ja gadam, żadneo urlopu nie było :D ot jakieś przedłużane weekendy, ale jak się ma własną firmę, to zawsze jest coś co nie może zaczekać i milion spraw do załatwienia na przedwczoraj. Ostatnio to się bałam siedząc już praktycznie w samochodzie spakowana, że jednak nie wyjedziemy :D ciekawe, czy dziecko zmieni nasze rozpieprzone spontaniczne życie :D:D:D i czy np będziemy starać się dostosować z wyjazdem gdziekolwiek akurat gdy brzdąc będzie spał haha :D już to widzę, ja i mój mąż pełna organizacja i planowanie :D chyba umrę ze śmiechu :D:D Tak więc Lusiula, korzystaj:) i wiadomo że zawsze lepiej leżeć w ciepełku pod parasolem niż w domu w sypialni przed tv :D my mieliśmy jechać jak co roku do naszej ukochanej Chorwacji na początku września. Ale postanowiliśmy ułożyć kostkę na podwórku zanim malec się urodzi, więc trzy takie chorwacje przeszły mi koło nosa :D:D i w domku też robimy drobnostki, jakieś łatanie dziur po wstawionych drzwiach, jeszcze malowanie i inne drobiazgi:) wiec totalny rozgardiasz:) ale i tak jesteśmy już bliżej końca z remontem:) (dla wyjaśnienia, latem zeszłego roku kupiliśmy dom z lat 80tych i go całego wyremontowaliśmy) nie chciało nam się budować, choć na pewno wyszłoby taniej;) ale już raz budowaliśmy - never more :D Ja się cieszę, bo na dzień dzisiejszy jedyne co mam łykać to żelazo i witaminę C :) Kwas foliowy i luteinka poszły w odstawkę nareszcie! Mąż powoli przechodzi jakąś przemianę, bo w sumie nigdy bardzo się nie interesował co tam u jego dziecka, a wczoraj dzwonię do niego po wizycie i słyszę, że mówi szeptem "Misiu coś ważnego, bo mam spotkanie?" Na co ja "Nieee, to spoczko zadzwoń jak skończysz albo pogadamy wieczorkiem, chciałam ci tylko opowiedzieć co na wizycie było" a on "A to poczekaj, wyjdę na korytarz!" Normalnie wtedy doznałam szoku i padłam na ziemię :D:D:D:D ale fajnie:) i potem jeszcze dopytywał jak wrócił do domku:) Miłego słonecznego dzionka Mamuśki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Madi, az mi sie lezka zakrecila w oku. Jak slodko, wiem co musialas poczuc jak maz tak powiedzial :) Lusiula, ekstra, po raz setny napisze - zazdrosc!!! Na obiadek jadlam nic :( zmulilo mnie tak wczoraj, ze nic nie bylam w stanie zjesc :( wymioty po wszystkim :( Dzis za to jedziemy w gory ze znajomymi i beda pieczonki (duszonki). To najlepsze danie swiata :D mam chcice od rana. U mnie taka historia - wczoraj leze przed spaniem i czasem sie fasolka obraca. Czuje ja :) przyjechal maz i tak kladzie reke na brzuchu. Lezy, lezy, rozmawiamy i nagle fasolka tak kopnęła!!!! Szok! Az maz sie przestraszyl. Nie uwiezyl :) jaka mial mine, ludzie :) jak dziecko, ktore widzi wielka wate cukrowa. Kwintesencja szczescia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Marta ale fajnie, ciesze sie i ja :) my tez nie mozemy sie juz doczekac kopniaczkow :) mnie dziwnie dzis piers piekla w srodku, wlaczylam suszarke i pogrzalam cieplym powietrzem i przestalo ale nie wiem od czego to moze byc, jakby sie powtorzylo to zadzwonie do gina moze wyjdzie na to ze panikuje no ale nigdy tak nie mialam :/ wczoraj porobilam badania, zapisalam sie na nfz do lekarza, odrazu mialam wizyte ale nie robila mi usg tylko posluchalysmy serduszka i stwierdzila ze jest idealnie chociaz szkoda ze nie podejrzalysmy dzidzi troszke, kolejna wizyte mam 4.09 to mam nadzieje, ze sobie popodgladam :) pogoda dzis u mnie fajna ale jakos tak juz czuje jesien w powietrzu oby predko nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też jeszcze nie znam płci dziecka, na ostatniej wizycie było na to za wcześnie. Następną mam 1 września i to będzie 19 tc to moze wtedy coś podglądniemy :) Ja w pierwszej ciąży ( z bliźniakami) przez 9 miesiecy miałam tylko jedno badanie ginekologiczne, a co wizytę tylko usg. Teraz chodzę do tego sanego gina , wiec pewnie podobnie będzie, ale znam go 10 lat i ufam w 100%, bo świetny jako lekarz , a do tego miły człowiek i dostepny 24 godz na dobę :) Na zgagę polecam ciepłe mleko- u mnie przy pierwszej ciązy tylko to pomagało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Cześć dziewczyny, ja dziś miałam wizytę i chociaż się nie spodziewałam to poznałam płeć, będziemy mieli synka :D lusiula wypoczywaj sobie w słoneczku bo u nas już jesień czeka za progiem :) Marta ja nie mogę się doczekać aż ruchy poczuję ale cieszę się że dziś mogłam malucha podejrzeć i serduszka posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Ale tutaj dużo chłopców będzie:) Jak Wam zazdroszczę, że czujecie już ruchy. U mnie cisza. Czasami tylko mam wrażenie, że brzuch z jednej strony mam bardziej wypukły, ale to moze przez nierówne wcięcie w talii:) Byłam dziś po skierowanie.Ostatni raz dziewczyny idę robić badania na fundusz. 3 godziny czekałam na swoją kolejkę u lekarza. Musiałam wstać o 6 żeby się zarejestrować a i tak 5 minut po otwarciu przychodni byłam dwunasta.Przyjechałam głodna i z ogromnym bólem głowy. A i tak nie wiem czy będą tam wszystkie wyniki z morfologii i moczu które chciałam czy nie będę musiała dopłacić bo tak mi dziwnie zaznaczyła. Wczoraj znowu byłam w laboratorium zrobić resztę badań za które muszę zapłacić i też nic nie załatwiłam bo mieli awarię.A ponieważ padał deszcz przemiękły mi buty i przyjechałam do domu z przeziębieniem. nawet nie miałam siły wejść na forum żeby poczytać co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassetka
Hej dziewczyny! Czytałam Was od jakiegoś miesiąca i wreszcie postanowiłam dołączyć. Trochę o sobie...zaczynam 17 tydzień i będę miała drugiego synka:) Mój pierwszy maluch ma 3,5 roku i własnie za tydzień idzie pierwszy raz do przedszkola. Co do mnie to bardzo źle się czuję. Ciąża z komplikacjami, niestety... Po pierwsze mam helikobakter i ciągle wymiotuję, mam okropne bóle w żołądku i okropną zgagę. Po drugie na badaniu przyzierności w 12 tyg lekarz powiedział, że mam bardzo złe przepływy. Bardzo się martwię. Do lekarza jeżdżę co dwa tygodnie, bo walczymy o lepsze przepływy. Codziennie biorę garść leków, już nie wyrabiam. Najchętniej przespałabym te 9 miesięcy, tak się nie da żyć. Jest mi okropnie ciężko, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Musi być, bo już nie mogę doczekać się maluszka. Pozdrawiam dziewczyny i dużo zdrówka życzę. Będę tu często zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciskam sie jak moge do was! ;) ja na 15 lutego! widac wam juz mamusie brzuchol?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe osobki :) czekam sobie na mojego i postanowilam zajrzec a tu dosc cicho jakos :) cook mi troche juz widac a mam 15tc ale waga poki co stoi w miejscu wiec dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamcie :) Cook, masz identyczny termin jak ja ;) Ja własnie leżę już sobie w łóżeczku. Do męża wpadli dwaj koledzy i drinkują sobie przed domem na ławce:) Posiedziałam z nimi chwilkę, ale strasznie senna się zrobiłam, poza tym ile można o samochodach słuchać :D Sączyłam trochę piwko bezalkoholowe, ale po paru łyczkach mi się odechciało. A! I zrobiłam dziś jednego buszka papieroska. Pierwszy raz! I tylko dlatego że brat przyniósł z tekstem że są o smaku jagodowym :D w życiu o takich nie słyszałam, ale teraz już wiem że chyba nigdy do palenia nie wrócę. Śmierdzi to niemiłosiernie i wcale smaczne nie jest :D Jutro mam to wesele, nawet nie mogę się doczekać:) Trzymajcie kciuki żebym nie wylądowała z twarzą w talerzu o 22 :D Mam cichą nadzieję, że jak mój mężuś dziś podrinkuje, to jutro nie będzie mu się chciało i dotrzyma mi towarzystwa w trzeźwości :D:D Straasznie mamy ostatnio fajne zakochane dni :) W takich momentach jestem super zadowolona z naszego małżeństwa, zresztą! Przeszliśmy już razem tyle, że nawet jak mnie wkurrrr.... to i tak wiem że kocham go bardzo :D a kłócimy się czasem i owszem, że słychać nas po drugiej stronie ulicy pewnie :D Ciekawe jak przetrwamy nowy etap w naszym życiu jakim będą narodziny naszego dzidziulka... Idę spać, oczy mi się już serio zamykają... Dziwne. Kiedyś o tej porze w piątek balowałam jak 150! :D Dobranoc girls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys balowalam . teraz zostalo mi odprowadzanie narzeczonego do drzwi ;D a brzuchol mi juz tez powoli widac bo tez mam juz koniec 15 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Ja również witam nowe dziewczyny :) sassetka a helikobakter wykryto u Ciebie przed ciążą czy w trakcie? Przepraszam, że pytam. Mi po każdym posiłku dokuczają bóle w żołądku, przed ciążą też się to zdarzało jednak lekarz rodzinny bagatelizował moje objawy, jestem za młoda żeby mogło mi coś być. W jaki sposób bakteria została wykryta? Trzymam kciuki za przepływy :) 17 tydzień to już naprawdę wysoko ani się obejrzysz a będziesz tulić drugiego synka ;) cook mi brzuszek wywaliło a teraz się schował, w pępku mam 85 cm. Maluszek chyba usadowił się z tyłu bo ostatnio ginekolog bez konkretnego naciskania brzucha nic nie mogła zobaczyć a to już 14t2d od okresu. Wspominałam też o rozstępach na udzie po zewnętrznej stronie także synek pewnie korzysta z moich szerokich bioder i nie będę miała dużego brzuszka ewentualnie dwa razy większy tyłek :D Czy którejś z Was dziewczyny pękają naczynka? Mi nigdy nie pękały a teraz mam dosłownie pajączki na udach :/ Urodę mi ciąża tak zabiera jak to ludzie mówią, że w przypadku dziewczynki by było. Dekolt w wypryskach, twarz zmasakrowana, włosy wypadają, łamią się, jedynie paznokcie są ok. Jak tam z kg? U mnie jest od samego początku -2 kg i obecnie 1,3 na +. Właśnie się zorientowałam, że oficjalny termin porodu mam wpisany jako 1.03, nie wiem skąd ta data bo na pewno nie z ostatniego okresu. Wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja zdecydowałam się rodzić silami natury bez zzo ( jest niedostępne, nie będę "bohaterką" z wyboru :D ). Poczytałam i doszłam do wniosku, że chociaż spróbuje. Bardzo zmieniło mi się nastawienie, głównie dlatego, że szybko chce wrócić do formy po porodzie a w przypadku cesarki pół roku trzeba na siebie uważać. Jak ja tutaj wpadam to zazwyczaj zostawiam epopeje po sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ostatniej wizycie kilo w dol i powiem wam ze nie czuje zebym cos przytyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ! Dzis malo spalam :( przez ząb !! Strasznie boli i zaczyna puchnac dziaslo ;/ Smarowalam troszke amolem,bo nie chcialam brac zadnej tabletki. Boje sie,ze mogla by zaszkodzic. Amol zawiera alkohol dlatego smarowalam sobie tylko policzek ;/ A Wy bierzecie jakies tabletki przeciwbolowe jak cos dolega? Moze macie jakies domowe sposoby na bol zeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka8798
Wiktoria, moja koleżanka jak była w ciąży to na ból zęba, okropny zresztą brała apap, troszkę pomagało. Współczuję, bo kiedyś miałam okropne bóle zębów, teraz na szczęście mam spokój. Dziewczyny odwiedzałam Was na samym początku, ale tak biernie jakoś. Kończę 16 tc, w poniedziałek ruszam z 17stym. Brzuszek już trochę widać, miałam zresztą trochę swojego, więc jak doszedł jeszcze "ten" to się nie ukryję. W poniedziałek na wizycie miałam poznać płeć, ale pępowina t udaremniła, za to widziałam ssającego paluszek człowieczka. Na początku przez wymioty w ciągu zaledwie 3tyg schudłam 8kg, teraz juz 2 wróciły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka skad taka zmiana?? bardzo sie ciesze ze chcesz chociaz sprobowac :) Ja juz brzuszek mam malutki od jakiegos czasu w pracy juz wszyscy widza brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
adaaaaaaaa chyba dojrzałam po prostu ;) Już się w ogóle nie boje, zupełnie mi się nastawienie zmieniło. Właśnie się zważyłam i wychodzi na to, że jednak na plusie mam tylko 0,30 kg. Strasznie mi ta waga skacze, ostatnio kilka dni utrzymywało się już na plusie, byłam pewna, że tendencja się już utrzyma a teraz znowu spadek - a dieta tak samo beznadziejna każdego dnia, pije też bardzo mało. Ale będę miała rozstępy :D U mnie się wszyscy brzuszka doszukują a tu praktycznie nic, był i nie ma, no może tylko taki jak przy lekkim wzdęciu ;) Zaczynam się martwić o Wer, nie wiem czy przegapiłam jej wpis czy faktycznie się nie odzywa? Mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku. Milka8798 8 kg w dół? Dużo ale wiesz organizm Ci się z toksyn oczyścił przy okazji. Ja mało wymiotowałam, wczoraj ledwo do wc doleciałam chociaż już mdłości nie mam. Już któryś raz tak ni z tego ni z owego mnie złapały wymioty ale jeden bełcik i zapominam, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce :D Wiktoria_220 możesz obłożyć bolącego zęba pastą- jest szansa, że troszkę pomoże. Możesz go trochę wymrozić lodem ale i tak musisz wybrać się do dentysty. Ze znieczuleniem nie będzie problemu, umawiałam się akurat wczoraj i dopytałam. Gdyby bolało bardzo wybierz się na pogotowie- koleżankę w 8 miesiącu strasznie bolał ząb też na weekendzie. Pojechała i dostała jakąś kroplówkę żeby stan zapalny załagodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Madi udanej imprezy :) Enka ja mysle nadal czy sie zapisac do szkoly rodzenia, jest u nas prowadzona przez polozne i darmowa ;) i tak myslimy czy sie skusic :) Wer pisala ze 3 dni temu ze jest w szpitalu, ciekawe co tam u niej, pewnie jeszcze nie wyszla skoro sie nie odzywa :/ Wiktoria ja to bym pojechala do dentysty, znieczulenia sa dla kobiet w ciazy wiec nic sie nie stanie a nie ma sensu sie meczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello, pozdro z bułgarii :) podczytuje Was bo leżę dziś ca ły dzień w łóżku :/ niestety nie jestem w stanie chodzić, ale mam nadzieje że w najbliższych dniach chociaż na basen będe wychodziła. co do szkoły rodzenia to warto sie zapisać , ja chodziłam z mężem :) ale zróbcie to przedporodem bo połowę rzeczy zapomnicie :)ja nie byłam tylko na 1 zajęciu-akurat było o oddychaniu w czasie skurczów partych i bardzo tego potem żałowałam :/ Lusiula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cook
slyszalam ze szkola rodzenia jest dobrym wyborem bo mozna przyjac porod na "spokojnie" (jezeli tak sie da;D) i wiele sie idzie nauczyc, takze tez sie zastanawiam nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Ja nie chodził am do szkoły rodzenia , wiem dobrze ,ze u mnie co innego teoria a co innego hardcore poród he he pewnie przy porodzie to bym i tak nic nie pamiętała:p. Ale może fajnie tak pochodzić? Można poznać położne,które czasem pracują w szpitalu (moja opłacona położna właśnie pracuje tam,a po porodzie dostał am od niej prezent który dostają ciężarne na zakończenie szkoły) Enka zaskoczyłas mnie ha ha , a tak się zapieralas tym CC , myślę ze jeszcze parę razy zdanie zmienisz jak większość z nas,ktore maja wybór. W poniedziałek IDE do szwagierki,jest już prawie 4tyg. Po cc to zobacze jak się czuje itp. Jak was czytam o której chodzicie spać to normalnie jestem zdumiona , ja wytrzymać nie mogę do 22 , a często juz o 21 spie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×