Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Enka7
No i dziewczyny pomimo, że nikt nie odpowiedział na moje pytanie w związku z tym czy warto kupować jeszcze dopasowaną kurteczkę to się urwałam z pracy i ją sobie kupiłam :D assus ja trzymam kciuki za Ciebie w poniedziałek a Ty trzymaj za mnie w środę :P Przez ten brak brzucha zastanawiam się czy mały rozwija się prawidłowo i coraz gorsze myśli mam... Jeśli chodzi o sukienkę to mam dwie rady ;) Albo poczekaj jeszcze dwa tygodnie i kup coś dopasowanego ale nie opinającego, tak byś miała jeden, dwa centymetry luzu w newralgicznych miejscach - do momentu wesela na pewno nie przytyjesz tyle żebyś wtedy nie mogła sukienki włożyć. Albo opcja numer dwa, kup coś odciętego pod biustem bądź troszeczkę niżej ale nie ciążowego typowo, też musisz kupować tak żeby był jakiś luz w tych okolicach które mogą się jakoś powiększać. Może Wer wyemigrowała na inne forum, wcześniej wrócił jej mąż, internetu nie ma z niewiadomych przyczyn? W każdym bądź razie mam nadzieje, że z Lusiulą i z nią wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie ostatnio moja mama przywitała mnie pięknym: Jak tam grubasku? Myślałam, że jest trochę delikatniejsza, ale się pomyliłam. Enka pytała o kurtkę i któraś z Was o sukienkę na wesele. Jak jest za miesiąc to ja bym się wstrzymała jeszcze ze 2 tygodnie, żeby kupić jak najbliżej wesela bo to chyba nigdy nie wiadomo jak te nasze brzuchy się zachowają:) W ogóle to nie kupuję żadnych ubrań jak narazie chociaż na pewno będę musiała kupić jakąś kurtkę lub płaszcz na zimę, bo na pewno nie będzie tak dobrze żebym się zmieściła w to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co do ciuchow zimowo-ciazowych to wiem z autopsji, ze roznie z tym bywa. Ja do 6 m-ca malo co przybralam w ciazy "w brzuchu" a pozniej to szal pal... Brzuch (i w moim przypadku nie tylko brzuch :() rosl na potege. Pamietam, ze poskarzylam sie mezowi, ze w nic sie nie mieszcze a ten zabral mnie na zakupy do sklepu dla...puszystych (o zgrozo...)!!!! Koniec koncow do konca ciazy chodzilam w jego ocieplanej bluzie zimowej i mialam 2 pary spodni ciazowych plus leginsy. Teraz zamierzam zrobic tak samo. Ie bede chodzis po sklepach, przymierzac i sie wkurzac. Bo jak juz w cos wlazlam typu kurtka to albo sie dopiac nie moglam albo wygladalam jak w worku z przydlugimi rekawami... Pisalyscie o tesciowych. Na temat swojej nie bede sie wypowiadac bo moglybyscie sie przerazic, ze "takie cos" moze w ogole istniec. Za to mam kochana mame i rodzenstwo, ktore wspiera mnie na kazdym kroku. Tesciu tez codziennie dzwoni z zapytaniem jak sie czuje, co tam slychac itd. A tesciowej nie widzialam i nie slyszalam od kiedy wyladowalam w szpitalu. I dzieki Bogu, ze sie nie odzywa. U mnie juz typowa jesien. I nie wiem czy dopada mnie jakas jesienna deprecha czy to moje hormony ale mam placzliwy nastroj. Z tego co czytam to u Was tak samo- idziemy leb w leb hehe. Pozdrawiam Was cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosa wiem,że brzuch to mam strasznie duży.Dużo większy niż z córka a to dopiero 17tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Tysiaaa wow :D Brzuszek konkret ale za to widzę, że skóra w dobrej kondycji, też bym taką chciała mając już jedno dziecko ;) maałaamii zakochałam się w Twoim udzie :P brzuszek fajny ale udo rewelacja ;) Sezon na grypę żołądkową uważam za otwarty... najpierw kilka osób tutaj, mąż kilka dni temu, mamie tyle co przeszło a teraz męczy mnie. Poprosiłam o wolne od 12, zaraz się dowiem czy mnie puszczą do domu. Jestem okropna.. w pracy dalej nikt nie wie o ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia też podziwiam Twoją skórę. Ja generalnie nie miałam problemów ze skórą na brzuchu ale za to na udach gąszcz rozstępów i teraz bardzo obawiam się o brzuch. Ja swój brzuch fotografuję co 4 tygodnie i obsesyjnie mierzę co kilka dni. Od dziś wróciłam znowu do ćwiczeń bo wczoraj się wnerwiłam. :) A jeszcze mam takie pytanie, czy jak jestem w 18 tygodniu to to już się liczy jako 5 miesiąc czy jeszcze 4?Bo od dłuższego czasu mnie to zastanawia ale wydaje mi się, że odpowiedź jest bardzo banalna i aż wstydzę się pytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka i jak zwolnili Cie do domu? A dlaczego nie powiedziałaś w pracy, że jesteś w ciąży? Przecież teraz to już z nami wszystkimi i naszymi dzidziusiami powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Karola1989 zwolnili mnie, zdążyłam już sobie nawet uciąć drzemkę :) W pracy się nie przyznałam bo zatrudnili mnie kiedy już byłam w ciąży. Nie powiedziałam im bo wiedziałam, że ciężarnej nikt nie zatrudni. Troszkę krzywe zagranie ale z drugiej strony nie miałam obowiązku im tego mówić a że praca lekka, biurowa to w sumie można tak pracować do rozwiązania. Wspomniałaś o rozstępach na udach po pierwszej ciąży, masz więcej po wewnętrznej czy zewnętrznej stronie ud? Pytam bo i ja zaczęłam już "strzelać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Tysia super brzusio i naprawde spory juz :) Enka no udo to mam akurat grube ale juz sie przyzwyczailam do tego, w czarnych legginsach w ktorych zazwyczaj chodze wyglada lepiej :P heheh.. Karola tez sie zastanawialam i znalazlam sobie odpowiedz, wiec wklejam i Wam :) 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiąc - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assus, wiem że damy radę z budową ale czemu to tyle trwa :) niecierpliwa jestem już :P :) Z sukienką się wstrzymaj, ale oglądaj co rusz w sklepach są jakieś nowości, może akurat się uda kupić coś w luźniejszym fasonie :) Enka, najważniejsze że jesteś zadowolona z zakupu kurtki :) Po porodzie pewnie też ponosisz :) Zdrówka, oby ta grypa żołądkowa szybko odpuściła. Karola, ja na razie też nie kupuję żadnych ubrań póki się mieszczę w to co mam w szafie. Później się będę martwić co na siebie włożyć :P My po świętach BN jesteśmy na 18, wtedy to będzie problem w co się ubrać :P Z tym liczeniem miesięcy ciąży to tak jak z tygodniami, każdy lekarz po swojemu dlatego jak mnie ktoś pyta o to w którym miesiącu to mówię w którym tygodniu i koniec :) Kosa, to teściową masz pewnie taką jak moja, aż żal mówić. No ale na to nic nie poradzimy, trzeba ich unikać i spotykać się jak najrzadziej a jak już dochodzi do spotkania to po prostu trzeba ją tolerować na tyle ile można :P Tysia, brzusio masz już pokaźny :) Małami, czarne leginsy są dobre na wszystko :D Mam nadzieję, że już żadna z nas się z tego forum nie wykruszy, szkoda by było. Mam nadzieję, że u Lusiuli i Wer wszystko ok i po prostu brak czasu uniemożliwia im odwiedzanie forum :) U nas dziś pogoda piękna a ja się czuję jakby czołg przejechał. biorę się za sprzątanie i czekam na męża, synek pojechał na działkę z dziadkami to mam trochę spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
maałaamii Ty chyba grubego uda nie wiedziałaś :P szczuplutkie nóżki masz, chciałabym mieć takie :) ninina dzięki :) Tak wtrącę coś w kwestii budowy domu.. moi rodzice w niecałe pół roku postawili w surowym stanie, wykończenie zajęło aż 8 lat. Tato wszystko robił sam i wiesz co? Nie ważne jak długo ważne, że w ogóle ;) Oczywiście ja życzę żebyście jak najszybciej mogli się wprowadzić, jednak satysfakcje będziecie mieć taką samą, niezależnie od tego ile to wszystko zajmie czasu ;) A ja w ramach obrony przed ciążowymi ubraniami zaopatrzyłam się na allegro już w taki poszerzacz do pasa spodni :D Co prawda jeszcze nie potrzebuje ale jak w końcu coś ruszy będzie jak znalazł. Marzą mi się dresy ale nigdzie nie ma takich jakbym chciała, jak w końcu jakieś dorwę to przechodzę całą ciążę. U mnie właściwie problem duży jest ze spodniami, w sklepach nie ma nic dla kogoś pomiędzy 42/44 a 50. Normalnie albo mieścisz się w małej xl albo nie ma cie wcale. Z kurtkami nie jest lepiej... głupiej parki sobie nie mogę kupić bo tylko w xl mieszczę się w biodrach ale góra jest o co najmniej dwa rozmiary za duża. Żałuje, że nie mieszkam gdzieś w UK tam z rozmiarami nie ma problemu. No ale po ciąży endokrynolog, dietetyk i zaczynam walkę od nowa, na razie ważne żeby ciąża przebiegała prawidłowo. Ponarzekam tylko od czasu do czasu :D Komuś napina się już brzuch? Mi się zdarzyło 3 dni temu pierwszy raz. Byłam przerażona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mnie to chyba dzisiaj odbiło :D jestem totalnym śpiochem, ale obudziłam się po 7... pojechałam kupić coś na śniadanko ale myślę, że jak już jestem w sklepie to zrobiłam zakupy na cały weekend. Wróciłam do domku, wzięłam się za sprzątanie spiżarki (w tym samym czasie przyszła do mnie pani która u nas sprząta regularnie, więc ona robiła swoje) Wypucowałam tą spiżarkę, powywalałam mnóstwo niepotrzebnych bambetli, zrobiłam pranie i wstawiłam rosołek do gotowania. Potem prysznic i czekam na siostrę która ma zaraz do mnie wpaść, bardzo się cieszę:) cóż za produktywny dzień, normalnie rozpierała mnie dziś energia bardzo!! :) Enka, ja podczytuje forum w komórce i już chciałam Ci napisać, żebyś nie kupowała tej kurtki ale nie zdążyłam :D:D:D bo mi z komórki nie chce wiadomości wysyłać nie wiem o co kaman... Tzn nie zamierzam Ci rozkazywać, ale czarno widzę jej świetność w tym sezonie :P :P sama się złoszczę, ale nie kupuję sobie ciuchów póki co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Dziewczyny ratujcie,chyba jakieś zapalenie mnie zbiera bo mnie strasznie swedzi w majtach: \ co stosujecie w takich okolicznosciach?? Kurczę wydaje się mi że w pierwszej ciąży miałam maść clotrimazolum,a teraz gin mi mówiła że nie przepada za tym w ciąży...jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Dziewczyny ratujcie,chyba jakieś zapalenie mnie zbiera bo mnie strasznie swedzi w majtach: \ co stosujecie w takich okolicznosciach?? Kurczę wydaje się mi że w pierwszej ciąży miałam maść clotrimazolum,a teraz gin mi mówiła że nie przepada za tym w ciąży...jak to u was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natomini
Hej ;) assus ja mam takie objawy przy grzybicy... albo przy podraznieniu. Musisz to skonsultowac z lekarzem. Ja ostatnio mialam wizyte w 12 tyg, a nastepna dopiero za 2 tyg... Martwie sie bo to juz 17 tydzien a ja nie czuje zadnych ruchow... Martwia mnie tez bole i klucia w dole brzucha, zwlaszcza jak jestem dlugo na nogach. Enka, gratuluje zakupu ;) Malamii, sliczny masz brzuszek... ;) Ja juz nie moge sie doczekac jak mi wyskoczy do przodu ;)Enka i jak sytuacja w rodzinie? Juz lepiej z mezem i tesciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Madi_28 obyś zawsze miała tyle energii :P Co do mojej kurteczki- moja mama jest szczupła to w razie czego ją ode mnie odkupi albo nawet jej ją dam, już ją nawet przymierzała i mówiła, że świetna ;) assus mi się też ostatnio zdarzyło swędzenie ale wystarczyły bawełniane gacie i przeszło. Może to tylko tak jednorazowo? W każdym bądź razie ja za dużo nie pomogę, przed ciążą używałam clotrimazolum :D Natomini nic się nie martw :) Na ostatnią wizytę też czekałam tak długo a z małym wszystko w porządku. Kłuciami się nie przejmuj, to jest normalne, mnie po całym dniu na nogach potrafią nawet biodra boleć tak, że chodzę jak połamaniec. Wszystko się nam rozciąga, rozchodzi, powiększa także jeśli coś nie jest intensywne to raczej wszystko ok ;) U mnie 17t2d i wczoraj tylko raz coś poczułam... też się zastanawiam czy to jest ok bo wcześniej te ruchy zdarzały się o wiele wiele częściej. A w ogóle to czytałam, że w pierwszej ciąży normą jest kiedy pierwsze ruchy czuje się nawet jakoś po 20 tygodniu także masz czas, nie martw się na zapas :)Ja wizytę mam w środę... sama środa będzie najdłuższym dniem na świecie.. Jeżeli chodzi o sytuacje u mnie to jest jak w kalejdoskopie ;) Teściowa podsyła mi pierogi, szarlotkę i deklaruje się, że zrobi mi co tylko będę chciała a wiesz jak ja na to reaguje? Zastanawiam się czy mnie nie podtruwa hahahah :D Mąż wczoraj skończył samochód, wieczorem czyścił pomalowane już elementy na poskładanym aucie i wygląda na to, że poświęci mi teraz więcej czasu. Jak będzie zobaczymy, postanowiłam sobie, że nic na siłę :) A u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cichutko chyba wszystkie dziewczynki spędzają romantyczne weekendy z mężusiami:D a mój mężuś w pracy dziś więc ja mam samotną niedzielę. Miałam trochę gości i jakoś zleciało. Ostatnio znów zaczyna mnie mdlić momentami i już wpadam w panikę czy wszystko dobrze jest, a wizyta dopiero za 2 tygodnie. Będzie to usg połówkowe więc wyoglądamy wszystko. Enka ja nie mam jeszcze dzieci. To moja pierwsza ciąża, a rozstępów na udach nabawiłam się w okresie dojrzewania i wzrostu. W pewnym momencie z suchego dziecka zmieniłam się w biuściastą nastolatkę, nie wiem czym było to spowodowane. Może tym, że jako dziecko często chorowałam i lekarze faszerowali mnie antybiotykami? Rozstępy mam po wewnętrznej stronie uda i na łydkach wysoko. Ale chyba już je zaakceptowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Mi niedziela minęła z córką i M:) Ale zaczyna boleć mnie gardlo :( już sie zaczynaja choroby. Co mi doradzicie na bolące gardlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ! Tysiaaa mi na bol gardla zawsze pomaga goraca herbatka z miodem,albo jakies najzwyklejsze pastylki mietowe. Jak tam brzuszki? Tak cieplo u Nas (mazury) sie zrobilo 27stopni,a ja zadnych spodenek nie mam :( Tzn mam,ale w zadne sie nie mieszcze co mnie strasznie wczoraj zdziwilo :D Za tydzien wizyta u gin nie moge sie doczekac.. Z opowiadan o *****ch dziecka mam na mysli opowiadania mamy ;p to mysle sobie,ze te przelewanie w brzuchu to dzidzia. Ale nie jestem pewna,ciezko powiedziec. Pozniej beda czesciej te ruchy to bede wiedziala kiedy bylo :D W pasie mam 104cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Karola1989 no to tak jak ja :D Tyle, że ja nie zmieniłam się w biuściastom nastolatkę a nagle wyciągło mnie z karzełka. Rozstępy mam pod kolanami, minimalnie po wewnętrznej stronie ud i na brzuchu ale tylko po bokach. Przeszkadzały mi tylko te na łydkach i pod kolanami ale teraz w sumie.. no i tak wiem, że postrzelam- skłonności są i proces już się rozpoczął. Wczoraj dwie osoby powiedziały mi, że ciąża mi służy. Oczywiście moja mama stwierdziła, że chciały być miłe :D Natomiast sama widzę, że bardzo wyładniałam na buzi, nawet mąż wczoraj powiedział "ładnie się umalowałaś" a ja miałam na rzęsach tylko ten tusz co zawsze nic więcej. Dupsko dupskiem ale ładna buzia też ważna :D Wyglądam jak kiedyś podczas kuracji izotekiem tylko, że wtedy siadała mi wątroba. Bratowa mi wczoraj powiedziała, że ona tyła średnio 1,5 kg na miesiąc, ja nadal nie mam pełnego kilograma na + chociaż widzę, że przytyłam nieco w udach i zrobiły mi się boczki. Dzisiaj strasznie boli mnie podbrzusze... zaczyna się stres przed środową wizytą... już dwie noce pod rząd śni mi się albo, że krwawię albo, że serduszko nie bije. Jak na złość mały nie kopie a ja świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka, ja też szukam dresów idealnych, u mnie w mieście nie ma nic, ale w piątek jadę do męża na tydzień albo i dwa jak się wszystko ułoży po mojej myśli i mam nadzieję że tam coś wyszukam :) Mam nadzieję, że Twój mąż znalazł dla Ciebie więcej czasu :) Madi, takie dni się zdarzają, że jest energii tyle co nigdy i się wszystko chce robić :) trzeba to wykorzystać :P tylko się nie przemęczaj :) Assus, ja w ciąży dostałam clotrimazolum w globulkach przy stosowaniu antybiotyku na początku ciąży i nic się nie działo. Ja zawsze stosuję tantum rosa jak tylko czuję że coś zaczyna się dziać, może pomoże i ulży. Natomini, brakiem ruchów nie martw się jeszcze, to dopiero 17 tydzień - wiem że czekasz ale niepotrzebnie się denerwujesz :) Jeszcze masz czas :) Karola, chciałabym romantyczny weekend z mężem :P u nas jak zwykle intensywny weekend, dużo rzeczy do zrobienia i spraw do pozałatwiania i poniedziałek jest dla mnie dniem odpoczynku ostatnio. Jeszcze wczoraj zostałam zmuszona przez męża do wizyty u teściowej i chodziłam wkurzona bo do tej kobiety nic nie dociera jak się coś do niej mówi. Powiedziałam już mężowi że kolejna wizyta u niej to będzie w okolicach 1 listopada, i że pojadę tam jak ona będzie milsza. ciekawe czy tak będzie :) to się wyżaliłam, sorki :P Tysia, ja na gardło to stosuję płukanie wodą ze solą/szałwią, a do gardła typowo to pryskam tantum verde bo mi gin powiedział że można. Herbata z miodem tylko bardziej podrażni gardło więc z tym miodem to ostrożnie. Wiktoria, u nas też się ciepło zrobiło i już ta pogoda mnie dobija bo dookoła wszyscy przeziębieni przez te zmiany temperatur. Moje dziecko mi dziś zafundowało nieprzespaną noc, po prostu nie wiem co w niego wstąpiło. Nie dość że ostatnio u mnie ze spaniem kiepsko to jeszcze młody nie spał od 1 do 4 :/ a wstał normalnie po 7 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiny teaspoon
Aż mi się przypomina jak jeszcze rok temu to ja nie mogłam się doczekać maleństwa :) a teraz mamy roczek prawie :) jak macie ochotę to zapraszam do odwiedzania i komentowania http://www.tinyteaspoon.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola1989
Widzę dziewczyny, że tylko same wytrwałe osóbki tutaj zostały:) albo te bardziej czasowe. Ja dzisiaj pojechałam rano do teściowej zbierać ziemniaki, mówiła mi żebym nie przyjeżdżała ale ja się stawiam, mąż wiaderka nosił a ja odpoczywałam też co jakiś czas leżałam na workach na słoneczku, cudowna pogoda. Nawet później żartowali, że chyba byłam głodna bo cały obiad wpałaszowałam i jeszcze kawałek ciasta zjadłam:) Ciąża uchroniła mnie przed kolejną chrześnicą, bo okazało się, że wczoraj miałam zostać poproszona, ale od babci mojego męża dowiedzieli się, że jestem w ciąży i już nic u nas nie mówili, ale jak wiadomo poczta pantoflowa działa:D w sumie to dobrze bo ja mam już 2, mąż 1, ale dziewczynka słodka, mogłaby być moja:) Dziewczyny, czy Was też mdli czasami jak coś zjecie lub jak jesteście głodne? Bo ja miałam już spokój a teraz znowu mam jakieś sporadyczne mdłości i już zaczynam wariować, czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaaa
Karola mnie też mdli jak jestem glodna, a jak myje zęby to mam odruch wymiotny. Dziś cały dzien leżę przez te gardło i jeszcze głowa boli mnie okropnie.Ja też w nic sie nie mieszczę a gdzie tu jeszcze do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
dziewczyny znowu mi sie snilo ze poronilam :/ a teraz od godz mi sie brzuch tak napina, ze 3 razy juz sie zdarzylo tak, poki co nie panikuje ale boje sie jakos.. juz 19tc a ja jeszcze przeciez nawet ruchow nie czuje, dzwonilam do gin co chodze prywatnie ale stwierdzil, ze poki nie ma krwawienia to nic sie nie dzieje i zebym sie nie przejmowala ale chyba w czwartek i tak pojde sprawdzic na NFZ czy wszystko ok tylko tam nie wiem czy mi USG zrobia bo nie robia ale moze w tym przypadku.. no nie wiem.. a Wam napina sie brzuch albo cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Boże jakie duszno! Jaka się czuję gruba i ociężała! Nie wytrzymam normalnie, marze o zimie jak nigdy... Po seksie mam zakwasy! Co to będzie później? Ja naprawdę nie wiem jak urodzę to dziecko, nie mam kondycji nic a nic. Do domu muszę wrócić, czeka mnie koszenie... poryczę się za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
maałaamii pytałam ostatnio czy komuś napina się brzuch ale nie było odzewu. Sama chętnie się dowiem, ruchy czuje coraz rzadziej tylko właśnie napina mi się to moje nic ^^ i też mam głupie sny, nad tym się nie da zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
oo no to widzisz, musialam przeoczyc.. czytalam w necie no i ze moga wystepowac wlasnie a jesli jest krwawienie to szybko do lekarza ale i tak sie tym zmartwilam jakos.. a wizyta umowiona mam dopiero 02.10 wiec jak sie cos powtorzy to polece odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×