Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40 i troszkę

erekcja u masażyski

Polecane posty

Gość 40 i troszkę

pytanie do panów i pań (szczególnie masażystek) - co ma facet zrobić, jak się zachować kiedy będąc u masażystki (oczywiście nie takiej erotycznej) będzie miał erekcję? jak zareagować? ja na to reagują masażystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są zachwycone i obrabiają gałę do połyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i troszkę
jak widać gimbusy ze szkoły już wróciły ;) poważnie się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobra masażystka to podobno można się dogadać i za dopłatą zrobi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reagują dla nich to nic nadzwyczajnego,sam miałem takie wzwody na masażach na początku mówiłem przepraszam i słyszałem za co? masaz jest przyjemny więc to normalny odr****czasami masażystka wymasuje również i penisa na koniec masażu,żeby dac upust podnieceniu i żebyś spięty nie wyszedł z masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już był temat - sam pytałem kilku masażystek mailowo - być może to sięzdarza, że zrobi Ci dobrze, ale normalnie to są zawodowe masażystki, jak nie jest to salon erotyczny to albo powie, że nic się nie stało i da Ci ochłonąć, albo się speszy, alebo jeszcze inaczej zareaguje - szkolą je na kursach jak sobie radzić w takiej sytuacji - generalnie te, które mi odpisały mówiły, że masaż nie służy podnieceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłem do wielu i jak napisałem,żadna nie odebrała tego negatywnie(a jak masaż ma nie być podniecający jak leżysz nago i masuje cie kobieta)masuje uda,pośladki czasami niechcący dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma jest masażystką i z tego co mi mówiła jakieś zrobienie facetowi dobrze bo ma erekcję jest absolutnie niedopuszczalne. Kobiety tez potrafią się podniecić w trakcie masazu ale to nie znaczy, ze musi być jakaś kontynuacja ze strony masażysty( lub masażystki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście bebelinka nie każda masażystka to robi,ale zapewniam ciebie,że byłem u nastu masażystek i wg mnie jest pół na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i troszkę
no ale jak tu się nie zażenować jak leżysz pół metra od wzroku kobiety ze sterczącą, a czasem wręcz pulsującą pałką :( stąd moje wcześniejsze pytanie o reakcje masażystek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już napisałem jeszcze żadna mi nie zwróciła uwagi dla nich to norma,a po drugie niektóre jak leżysz na plecach i tak przykrywają cię ręcznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedyś tak masażystka (całkiem ładna pani około 45 lat) masowała, że nie dość że mi stał jak kołek (nie byłem zasłąnięty) to się jeszcze obficie spuściłem, a muszę zaznaczyć, że ani razu nie dotknęła mojej fujarki - to dopiero było żenujące, ale jej mina wtedy - bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na moim pierwszym w życiu masażu miałem podobnie z tym,że ona wzięła go w rękę i po 5 *****ch spust taki,że tryskałem jak wezuwiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kiedyś tak sterczał, a masażystka mówi do mnie "niech pan coś z tym zrobi" więc najzwyczajniej w świecie zacząłem sobie robić dobrze ;) zanim powiedziała "nie o to mi chodziło" było już po wszystkim :) niby tak jej przeszkadzał stojący członek, ale mimo to cały czas bezczelnie patrzyła jak się zadowalam, potem już do końca masażu mi się nie podniósł - zastanawiałem się potem czy czasem faktycznie "nie o to jej chodziło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja żona jest masażystką, gabinet ma na parterze naszego domu jednorodzinnego, a teraz najciekawsze w jednej ze ścian jest tzw. lustro weneckie i mogę sobie obserwować co się dzieje na stole. Mam czasami naprawdę niezłe widoki :) oprócz kobiet odwiedzają ją również mężczyźni i powiem wam tak - widok kompletnie bezradnego, zawstydzonego i leżącego na plecach faceta ze sterczącym k*****m, z którym ona i tak nic nie zrobi jest naprawdę przykry i żenujący. Za to widok lekko rozchylonej i skierowanej w moją stronę wilgotnej szparki jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety - to fakty nie marzenia :) ale myśl sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grozi prokuratorem chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemu to grozi najwyzej pobudka w mokrej poscieli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na masaż lomi lomi albo nuru wtedy konar zapłonie żywym ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem w Internecie sklep i środek na erekcję www.nepalherbs.eu Czy ktoś ma doświadczenie z tym środkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz lustro weneckie? to łamiesz czyjąś prywatność , intymność. Naruszasz czyjeś dobra osobiste. Robisz to bez czyjejś zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten filmik ma napisy polskie trzeba je uruchomic na dole po prawej stronie www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaża się facetom że mają wywód czasami. Taka ich fizjologia że na widok kobiet czasami im staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti

Raz tylko byłem u masażystki i zanim się położyłem to zapytałem się przesympatycznej kobiety (miała ok. 40 lat) czy kiedy dostanę wzwodu nie będzie to jakaś krępująca sytuacja. Stwierdziła, że nie ma problemu, jest to raczej normalne. Kiedy miałem masowane plecy to jeszcze był ok ale jak się przekręciłem na plecy i kobieta zaczęła mnie masować "z przodu" no to się zaczęło i już leżałem ze sztywnym członkiem. Kobieta była naprawdę spoko, pogadaliśmy szczerze o takich sytuacjach i dowiedziałem się, że trafiają się goście co chcieliby abym im zrobiła dobrze ale wówczas mówi stanowcze NIE bo nie jest od tego typu roboty. Na tego typu usługi to są inne salony. Są też goście co po prostu chcą się sami przy niej zaspokoić to wówczas nie ma nic przeciwko temu i proszę, robi sobie przerwę w masażu i jak chcesz to zrób sobie sam dobrze. Tak wygląda moja jedyna przygoda z masażystką 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

z lustrem weneckim ciekawy temat, zawsze można powiedzieć że "pilnuje żony" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient35Lat

Wczoraj poszedłem na masaż erotyczny. 20- kilku letnia dziewczyna mnie masowała.Tak się rozmarzyłem, że nawet nie zauważyłem, że mam erekcje, ale to pół biedy. Chwilę potem wystrzeliłem spermą, był to bardzo obfity wytrysk. Po tym wszystkim przeprosiłem, ubrałem się, zapłaciłem i wyszedłem do domu. Był to jeden z nawspanialszych dni mojego nudnego i szarego życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×