Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

waśniewska a fas

Polecane posty

Gość gość

Plotkartski temat, ktoś ze znajomych wrzucił zdjęc ie waśniewskiej, patrzę i myślę, że ona ma niektóre cechy twarzy osoby z fas, szczeg ólnie oczy. Co myslicie? To by coś wyjaśniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie. Byłoby o tym coś wiadomo. Mam znajomą, która ma podobne rysy do Waśniewskiej i est zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nic nie wyjasnia. a jak patrze na zdjecia Madzi to widze,ze mala miala oczy po matce, wlasnie takie dziwne, to nie FAS to taki typ urody wasniewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka cierpi po prostu na brak powiek,a fas może też ma,chooy ją tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to możliwe że typ urody, chociaż też miałam w klasie koleżanke z takimi rysami i wtedy ofas się nie mówiło, ale ona nigdy się nie odzywała, była bardzo zamknięta, uczyła się bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAS to jest zespół różnych wad, nie tylko fizycznych ale również psychicznych, a z tego co można było wyczytać w prasie itp. to psychologowie określali Waśniewską jako osobę z dużą inteligencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy fasie to chyba jest zbyt szeroki rozstaw oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze bylo o porwaniu, moj tata-a zna sie na kudziach naprawde, powiedzial, ona jest jakas dziwna, wyglada jakby miala cechy FAS, z jakiejs patologii, mowie wam ze ona klamie... i mial racje. Potem sie przyjrzalam i rzeczywiscie ona nie wyglada normalnie, to nie jest taki typ urody, ona ma cos z alkoholowego zespolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×