Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się... co byście zrobili na moim miejscu ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat, od 2 tygodni jestem z chłopakiem który ma 24 lat, ja jestem dziewica i nie jestem narazie gotowa na seks, boję się mu o tym powiedzieć że nie zrozumie i mnie zostawi a bardzo mi na nim zależy, Myślicie że ile 24 letni facet wytrzyma bez seksu ? czy jest szansa ze da mi tyle czasu ile potrzebuje ? Była któraś w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile czasu potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżli będzie naciskał, przedstaw mu jasno, jak sprawy stoją. seks to jednak na ogół ważny element związku dla osób w jego wieku, więc pewnie chciałby wiedzieć, na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile czasu potrzebuje, to zależy kiedy poczuje że jestem gotowa już to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z seksem na ogół czeka się kilka miesięcy, zwłaszcza w tym wieku, więc niepotrzebnie o tym myślisz po 2 tygodniach znajomości. A do łóżka idzie się z kimś tylko wtedy kiedy ma się na to ochotę, a nie że tak chce partner... jeśli facet nalega na seks, to jasny znak że tylko tego oczekuje i o uczuciu raczej nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmen

Powiedz mu prosto z mostu ze jestes dziewica, nie jestes gotowa i musi czekac az podejmiesz decyzje. Zrozumie cie nie wysmieje a jeszcze zyskasz duzo w jego oczach, dziewicteo to nic wstydliwego to duma ze sie cenisz i nie zrobilas tego byle z kim. Sama mam 24 lata i powiem ci szczerze mialam 16 lat przy pierwszym razie i uwazam ze bylo to za szybko. Szacuneczek ze jestes madra i nie dalas sie w wielki 13 lat jak moje kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×