Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna26

Czy taki mężczyzna mógłby zakochać się w młodszej

Polecane posty

Gość normalna26

Mężczyzna 37-letni, spełniony zawodowo, inteligentny(ponadprzeciętnie!), przystojny, wysportowany. Czy mógłby traktować poważnie i widzieć w 11 lat młodszej kobiecie partnerkę życiową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co trzeci zyje facet żyje w duzo młodszej niż 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh... ja miałam 19 lat jak zakochałam się w facecie 30 letnim :) Niestety był zbyt porządny na związek z tak młodszą , i nawet nie chciał na mnie spojrzeć , wiem ze tez cos czuł ale się bronil przed tym i zaczal mnie unikać. Ale u ciebie to trochę inna sytuacja , dlaczego mialby się tobą nie zainteresować ? Tutaj wiek nie ma znaczenia akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
On jest ładniejszy, mądrzejszy, widział kawałek świata. Ja jestem skromną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
Ale mi chodzi o to czy nie jestem za stara dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa
To raczej twoj atut a nie wada. Tacy faceci nie interesuja sie rowiesniczkami. Liczy sie to czy jestes atrakcyjna, jesli tak, to masz duze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem jesteś za stara o co najmniej 4 lata, 15 lat różnicy to minimum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
"Ale mi chodzi o to czy nie jestem za stara dla niego?" podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się zainteresować, jeśli jesteście na tym samym poziomie. Jeśli mu zaimponujesz i zaintrygujesz - moze być fajny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz może dlaczego miałby się w tobie zakochać? ...bo tak bez powodu żadnego to bym raczej nie liczył na twoim miejscu, masz w ogóle jakieś zalety? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkpokp
taaa, zaintrygowac to ona moze go tylko wygladem. Jakos nie zauwazylam, aby partnerki np. bogatych facetow byly intrygujace umyslowo. Maja jedynie intrygujace ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
Będę za niego wszystko robiła, prała, gotowała, sprzątała, po piwo pojadę na rowerze nawet 15 km... takie tam rzeczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, zaintrygowac to ona moze go tylko wygladem. Jakos nie zauwazylam, aby partnerki np. bogatych facetow byly intrygujace umyslowo. Maja jedynie intrygujace ciala. x bo jesteś kobietą zazdrosnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
On nie jest bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.05.14 [zgłoś do usunięcia] claude speed taaa, zaintrygowac to ona moze go tylko wygladem. Jakos nie zauwazylam, aby partnerki np. bogatych facetow byly intrygujace umyslowo. Maja jedynie intrygujace ciala. x bo jesteś kobietą zazdrosnico to tak ze zwykłej zazdrości ? czy twojwj głupoty ?! kretyn /ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba że tak, ale jak już ktoś wyżej napisał musisz go jeszcze pociągać, wtedy wszystko inne jest mniej ważne, musi mysleć tylko o jednym... chyba się domyślasz czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ze zwykłej zazdrości ? czy twojwj głupoty ?! kretyn /ka x to wy kobiety jesteście zbyt głupie, nigdy nie dowiesz się co facet w niej widzi, masz tylko wizje w swojej małej chorej główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkpokp
A dlaczego jestem zazdrosnica? Bo wiem, ze dla facetow liczy sie glownie cialo i wyglad? Dlaczego modelki tak czesto wychodza za biznesmenow roznej masci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
Proszę spokojnie bez obrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
Jak napisałam on jest ładniejszy, mądrzejszy, sama nie jestem brzydka czy głupia, ale on w każdej dziedzinie jest lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujesz się gorsza, to nie wrozy dobrze... Bo będziesz podświadomie wpatrzona w niego jak w obrazek, a to juz nie jest równy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna26
Muszę? To nie mój styl, jestem szczerą dziewczyną, zamierzam być sobą, chcę żeby zakochał się we mnie a nie wykreowanym wyobrażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz pojęcia. Nie masz się kreować na kogoś kim nie jesteś. Ale musisz go zaintrygowac. Musisz (znów przymus, ale trudno) zrozumieć podstawowa rzecz w sprawach damsko-meskich. Jeśli nie będziesz w stanie zająć jego uwagi - nie będziesz z nim. Nie ma żadnej wróżki z czarodziejska rozdzka , nie ma tabletek na miłość, ani zaklęć. Jedyny czar jakim dysponujesz to czar własną osoba. Jeśli jesteś nijaka... Odpowiedz znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×