Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imbir13

Ubezpieczenie

Polecane posty

Gość Adrianek90
Owszem jeśli chodzi o ubezpieczenia to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frelik
Ja od siebie gorąco polecam z ubezpieczeń sygmy multigwarancje nowy sprzęt jak to nowy lubi się zaraz po gwarancji psuć i trzeba kupić nowy i albo przedłużać gwarancję albo tak wymieniać moim zdaniem to ubezpieczenie jest idealnym rozwiązaniem by ubezpieczyć swoje nowe sprzęty szczególnie jak ktoś tak jak ja jest świeżo po przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny22
O tym też czytałem szczególnie mnie zainteresowało i zastanawiam się nad nim chyba jedno z lepszych ale zastanawiam się ,które najlepiej wybrać bo kilku raczej nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
moim zdaniem ta mulitgwarancja sygmy to naprawdę fajny produkt, nigdy wcześniej nie spotkałam się nigdzie z taką wydłużoną gwarancją na sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny22
A o ile to wydłuża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny22
Dziękuję po przejrzeniu no faktycznie oferta zadowala więcej pytań nie mam dziękuję i jak widzę to mam wrażenie ,że to taki można powiedzieć przyszłościowy bank ma sporo produktów i ofert niedostępnych w większości banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wyróżnia się na tle innych banków, w ostatnim czasie sygma poprawiła znacznie swoja ofertę, mają sporo ciekawych ubezpieczeń i korzystny program lojalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
To jest największy plus co wyróżnia sygme rozwija się i zadowala klientów każdy woli chyba korzystne rozwiązania rozwijające się i wygodne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ing- ochrona ze zwrotem na wypadek nnw- jeżeli przez 10 lat nic się nie zdarzy oddają 80% wpłaconych składek. I ochronę plus- też ing. Można się ubezpieczyć od wielu czynników i nie wykluczają się wszstkie grupy od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
Ciekawe jednak wolę sygme lepiej do mnie trafia ale to moja osobista opinia forum jest po to by się dzielić ,a założyciel wątku oceni sam co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
No to karta i dwa ubezpieczenia bezpieczniej w drodze i multigwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dość dużo masz tych produktów z sygma banku, co cię przekonało do tego żeby zainwestować w tyle usług sygmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
Jakość najpierw oczywiście karta to potem jedno ubezpieczenie bo byłem zadowolony i postanowiłem wziąć jescze jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
Multigwaranacja i bezpieczniej w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie ubezpieczalnie to uklady i sciemy kiedys za 3 dobowy pobyt w szpitalu wyplacali a teraz za 4 doby a szpital wypisuje po 3 dobach bo pewnie NFZ tak kaze uklady uklady uklady czy przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
objęcie ochroną nawet 11 sprzętów najprościej powiedziane oczywiście obejmuje to naprawę ,świadczenie lub z tego co pamiętam wymianę ale nie jestem pewny muszę do umowy zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 sprzętów to bardzo dużo, tak naprawdę można takim ubezpieczeniem objąć większość sprzętu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
No nawet cały nie wiem jak inni ja nie wiem czy nawet mam te 11 sprzętów do ubezpieczenia no dobrze może by się znalazło akurat ale 11 to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem również to dużo można spokojnie ubezpieczyć większość sprzętów w domu, przynajmniej przez kilka lat można spokojnie korzystać bez obaw że z własnej kieszeni trzeba będzie naprawić sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
Tym bardziej ,że znając życie po zwykłej gwarancji sprzęt coś trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, jak tylko minie czarodziejski czas gwarancji, nagle wszystko zaczyna się psuć więc lepiej wydłużyć sobie ten okres gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipowski222
Bo kiedyś robiło się i sprzęty i nic się nie działo teraz tylko wszystko jest nastawione na to by kupić i zaraz wymienić na nowy specjalnie bo ten się zepsuł a jakoś ,,wadliwy'' takie czasy dlatego multigwarancja to niezłe rozwiązanie można ubezpieczyć cały dom w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda dzisiaj sprzęt jest produkowany na ilość a nie jakość więc lepiej się zabezpieczyć na ewentualność straty sprzętu, wydłużona gwarancja to większa szansa na ocalenie naszego sprzętu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbercik12345
A ile jest za takie ubezpieczenie 11 sprzętów płatne ? Bo nie powiem interesujące ostatnio zepsuł mi się komputer i oczywiście miesiąc po gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbercik12345
Dziękuję zapoznałem się sądzę ,że ubezpieczenie warte jest zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×