Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imbir13

Ubezpieczenie

Polecane posty

Gość gość
Hahaha czy tu jakiś manager od siedmiu boleści z sygmy siedzi i sam do siebie pisze te posty? Masakra człowieku, ludzie naprawde nie są tak głupi i naiwni jak ci się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że ludzie nie są naiwni dlatego szukają dla siebie najlepszej oferty dlatego przeglądają fora internetowe w poszukiwaniu opinii nt. baków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, sa naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Tobie również przytrafiło się przez brak doinformowania i paść ofiarą swojej własnej naiwności i masz jakieś niemiłe doświadczenia z jakimś bankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Mi się niestety raz tak trafiło no ,ale cóż bywa potem miałem zrażenie do banków ,ale jestem w sygmie już mi przeszło ,jestem rok i nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli poprzednio miałeś niemiłe doświadczenia z bankiem to nic dziwnego, że teraz przy bezproblemowym banku jakim jest sygma poczułeś ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
To jest powód dla którego polecam ten bank i na pewno go ie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że teraz jesteś zadowolony z usług sygma banku i nie masz żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Najgorzej tylko było na początku zaufać po zrażeniach ,ale to dobry bank wcześniej nie spotkałem banku z takimi możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
na początku zawsze trudno jest zaufać nowemu bankowi to normalne bo nigdy nie wiemy czego możemy się spodziewać, ale co do sygmy to mogłeś sobie poczytać wiele pozytywnych komentarzy pod ich adresem, więc wielkich obaw nie powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Wiem zauważyłem ,że jest ich coraz więcej ale jednak psychika robi swoje teraz jednak nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt poza tym jak się czyta pozytywne opinie o danym banku to człowiek bardziej się przekonuje do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
No nic ,sygma pracuje na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, jak bank ma dobrą ofertę i się sprawdza to wśród klientów będzie cieszył się poważaniem a zadowoleni chętnie pozostawią pozytywne komentarze o sygmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Mamy tu doczynienia po prostu z dobrym bankiem jest może i troche banków z dobrymi ofertami ale nic więcej sygma to coś więcej jeśli się przyjrzeć aż się nasuwa na język ,że w przeciwieństwie do co poniektórych banków w sygmie pracują ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka razy byłam w ich placówce i zdarzyło mi się zadzwonić na infolinię i zawsze otrzymałam profesjonalną pomoc, nigdy nie spotkałam się z niemiłym traktowaniem, co zdarzało mi się w innych bankach niestety, dlatego zmieniłam bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
No i dobrze po co się męczyć na szczęście istnieją takie banki jak sygma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
całe szczęście, że na rynku jest tak dobra oferta sygmy, którą trudno pobić, inne banki nie dają takich dobrych warunków, a szukałam bardzo długo podobnej oferty i nic nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
To też zleży co komu odpowiada ale jeśli mieli by ranking zrobić sądzę ,że sygma zajeła by pierwsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sygma uplasowałaby się wysoko, mają bardzo fajna ofertę z której warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Może i najwyżej ale wysoko napewno zależy pod jakim względem ale dla mnie to faworyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Karta kredytowa oczywiście ,kredyty to nie moja działka więc nie wiem ale ubezpieczenia również jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygma bank ma naprawdę ciekawą i rozbudowaną ofertę, nie ma co narzekać naprawdę bardzo szybko się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o polisę na życie to mam a Warta. Polecam, najlepiej gdyby udało Ci sie dopisać do jakiegoś grupowego. Raz musiałem skorzystać z wypłaty polisy i byłem mile zaskoczony jak szybko to trwało. Moja polisa opiewa na 48000. Składkę płace ok. 70pln miesięcznie. Po wypadku płacili mi za kazdy dzień hospitalizacji niecałe 250pln. Do wypłaty odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu nie byłem wzywany na żadną komisję lekarską. Przesłałem tylko wszystkie dokumenty i wyliczyli mi procent uszczerbku. Pieniądze dostałem po około tygodniu od daty momentu złożenia niezbędnych dokumentów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że masz takie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, ja mam niestety zupełnie inne, strasznie migali się od wypłaty ubezpieczenia, dlatego zrezygnowałam z ich usług. Teraz rozważam wykupienie ubezpieczenia w Sygma Banku, czytałam niezłe opinie na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek333
Ja bym polecał po prostu każdemu sprawdzić samemu usługi sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informacje są ogólnodostępne więc spokojnie można sobie poczytać o ich usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×