Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UFO wczoraj potwierdziły się najstraszniejsze teorie szok straszne

Polecane posty

Gość gość

Bardzo dużo ludzi zostało porwanych już przez ufo część z nich wróciła nieświadoma że mają wszczepione implanty a po co w skrócie po to zeby kontrolować mózg który jest potrzeby ufoludom a my jesteśmy jedynie potrzebni im do tego zeby mieli nasz mózg który jest im bardzo potrzebny do przetrwania. Zobaczcie ile ludzi ginie tygodniowo, miesiecznie w górach całe wycieczki gina bez sladu, bermudy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się potwierdziły? jakiś lynk proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mnie wezmiecie za wariatke ale ja w to wierze, jest wiele informacji ktore posiadaja np instytuty badawcze w usa ale te info sa nam nieujawniane, ja wierze w wiele teorii spiskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno pod ziemią mają ufo w specjalnych komorach, zobaczcie ile ludzi ginie najgorsze też jest to że jak pojawiają się staki to zaraz jakieś nieszczęścia się dzieją tsunami, trzesienia ziemi a te odgłosy spod ziemi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie bzdety opowiadają tylko schizofrenicy.... a ja zawsze myślałam że ufoludki porywają ludzi by się z nimi zabawiać analnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę w teorie spiskowe. Dość często przypadkowo wychodzą na światło dzienne parą dekad później. Jednak w UFO nie wierzę. Trzęsienia ziemi, Tsunami itp są normalnymi zjawiskami naszej planety. My tylko mamy poniekąd pecha że akurat urodziliśmy w tym czasie i odczuwamy te efekty. Mamy technologię i naukowców którzy potrafią w logiczny sposób wytłumaczyć prawa natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wytłumaczycie że tyle ludzi ginie tygodniowo miesiecznie bez sladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojna marsjańksa ludzie czy wy o tym słyszeliście własnie stąd metal wziął się na ziemi! zobaczcie jak szybko człowiek odkrył wszystkie tajniki telefony i inne rzeczy za szybko ! inni dochodzili do tego setki tysiecy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz schizofrenię kobieto, to się leczy ludzie znikają ? jacy ludzie ? podaj choć jeden przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ci nie wyszła ta prowokaja jak już chciałaś pisać trzeba było napisać że zniknełaś na 7 dni a po 7 dniach znalazłaś się w tajemniczych okolicznościach w miejscowości oddalonej o 300 km.....i nic nie pamiętasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha nie jestem chora interesuje się zjawiskami paranormalnymi ale obejrzyjcie woję marsjanska to wy macie klepki na oczach jaki przykład np. słynna Wieczorek, wycieczki dzieci które giną całymi klasami w górach, trójkąt bermudzki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotterka
my mamy klapki na oczach a tobie się klepki poprzestawiały panno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co sądzicie o tym wszystkim? ja jestem katoliczką i wierzę w Boga ale chciałąm sie dowiedzieć co wy na to? gdzie ci ludzie sie podziewają co się z nimi stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotterka
nic nie myślimy, myślimy że masz urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzycie głupstwa! ludzie nie potraficie wytłumaczyć gdzie ci ludzie giną to po co się wypowiadacie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkąt Bermudzki został dawno wytłumaczony działaniem magnetycznym. Dlatego samoloty, statki itp giną w oceanie. Pomyśl logicznie... nie masz kompasu to pątasz się bez celu w kółko. Na dnie oceanu leży masa wraków. Co do ginięcia "tylu ludzi" to pomyśl kto stoi za rozpowszechnianiem takiej propagandy? Wiesz kto? Rząd. Logiczne myślenie wychodzi z mody. Ludzie stają się jak biedne bydło. Idą tam, gdzie je zapędzą. Puszczą program w TV, narobią rabanu i ....posłuszeństwo narodu gotowe!. Strach i panika przed nieznanym jest najkepszą kontrolą mas. Rozejrzyj się w okół siebie...Powiedz co widzisz? Widzisz masę zagonionych ludzi, zajętych zwykłym życiem i swoimi przyziemnymi sprawami. Zapytaj byle przchodnia czy wie gdzie na niebie jest Duży Wóz, to popatrzy na Ciebie jakbyś się z gruszki urwała. Chdzi mi o to, że większość ludzi nie maj czasu lub nawet w ogóle nie rozkminają aby zgłębiać to co widzą przed nosem, a co dopiero wgłębiać się w "cięższe" tematy. / Technologia istaniała tysiące lat temu. Są na to dowody w wykopalinach i rysunkach/malunkach z dywnych cywilizacji. Tamte cywilizacje wymarły i nasza też. Za parą tysięcy lat ktoś wykopie dzisiejszy laptop i będzie się dziwił że tacy "mądrzy" ludzie istnieli a jednak...wymarli. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teleportacja, syreny itp wszystko to jest takie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na youtube pełno tego możecie sobie pooglądać teleportacja zadziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakby było się kochać z ufolką, czy ona też ma dziurę czy może członka jak sądzicie ? ja może każdy z nich ma członka ? oby nie... ciekawe czy są ludzie wykorzystani seksualnie przez ufo, w sumie, nikogo ufol nie zapłodnił nie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego wynika, nic... do końca życia będziesz pierdział w stołek na recepcji a na końcu i tak zdechniesz jak pies z emeryturą w wysokości 700 zł tyle tylko, że w głowie będziesz miał ufo :classic_cool: ciekawe czy ufo zatrudniają do pracy, może dobrze płacą, podobno krzak (Bush) to jaszczurka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×