Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę zajść w ciążę

Polecane posty

Gość gość

Witam już od 3 miesięcy staram się zajść w ciążę bardzo pragniemy dziecka u mnie wszystko ok i u męża też może jakieś witaminy na wzmocnienie czy ktoś się orientuje proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wujek google wie wszystko. chcesz miec dziecko a w XXI wieku nie potrafisz obsługiwac wyszukiwarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAkie ty chcesz witaminy skoro jestescie zdrowi? TRzeba probowac i tyle. nie tak latwo jest dziecko zrobic, a poza tym co to jest trzy miesiace. Chociaz pol roku sie postarajcie a nie ty juz panike siejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz kwas foliowy i to więcej niż taki apteczny.centrum materna dla planujących ciążę też bierz. A mąż niech się zdrowo odżywianie i biega. Seks co drugi dzień a przed dniami podanymi że trzy dni abstynencji zbyt plemniki dojrzały. Walnie konia odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafię i dziękuję za takie informację myślałam że ktoś brał jakieś witaminy coś na wzmocnienie nie problem wyszukać tylko dowiedzieć się od osoby która brała jakieś tabletki i pomogły a nie brać wszystko co pisze w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dniami plodnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim starym forum hitem był wiesiołek, mi tez pomógl. Ale tylko do owulacji sie go bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się od 3 miesięcy intensywnie a od grudnia uprawiamy seks bez zabezpieczeń i pilnowania się także w sumie to jest ponad 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o jakimś cudownym reparacje aptecznym. Wyciąg z kasztana ale nie pamiętam nazwy. Podobno wzmaga śluz i łatwiej zajść w ciążę. Nie korzystałam ale jedną kol sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z tego co ja wiem to bierz codziennie kwas foliowy jak zamierzasz zajść w ciążę. Ja mam 27 lat już pierwsze dziecko i też staram się o 2gie. Jak masz okres regularny to moze spróbuj wyliczać, w necie tyle tych kalkulatorów i mniejwiecej zobacz kiedy masz płodne kiedy owulacje, ja to zawsze 2 dni przed 2 po...bo roznie to z tymi dniami, moze cos sie przesuwac i w tych dniach sie kochaj, im blizej owulacji tym najwieksza szansa na zajście...ja miałam rzekomo wczoraj (21.05) i kochałam się z mężem- zobaczymy czy się uda:) no i czekaj cierpliwie na temin okresu...nerwy robią jeszcze gorzej i na zlość nie można zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
widze że ktoś też chce odrazu jak ja ja dopiero jestem po pierwszych staraniach okres mi sie spuznia a test negatywny nie wiem co o tym myslec stosunek byl 13 dni temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mam od poniedziałku i ostatnio co 28 dni także w miarę regularnie heh męża będę miała od jutra do Niedzieli potem dopiero w środę ponieważ dostał pracę 300 km od naszego mieszkania a jesteśmy w Szwecji i pomału się tutaj organizujemy oby nam się udało w sumie nie pilnujmy się od grudnia a tak intensywnie staramy się od 3 miesięcy a teraz to będzie trochę trudniej no ale mam nadzieję że w najbliższym czasie się uda dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Dziewczyny moze warto skorzystac z testow owulacyjnych ja juz zakupilam na wypadek gdyby w tym miesiacu @ sie pojawila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie poprosiłam kumpele żeby mi przywiozła z kraju test owulacyjny może będzie łatwiej i nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już się nacieszyłam właśnie dostałam okres załamka :( dlaczego jak ktoś bardzo chce to nie może a jak nie chce odrazu zachodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to właśnie jest nie chcę zachodzi bardzo chcę nie udaję się to jest nie sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
masz racje może uda nam się w następnym cyklu widzisz mi okres się spuzniał tydzien dzisiaj nawet mówiłam do męża że jestem pewna na 90 % że jestem w ciązy jednak psychika robi swoje...nawet zgage miałam duużo innych objawów.Tym razem testy owulacyjne pojda w ruch wogole to najlepiej caly cykl co drugi dzien sie starac moze w tedy się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją teraz mam męża tylko na weekendy i teraz w następna środę będzie do Niedzieli także będziemy działać trzymam kciuki za nas wiem co to znaczy jak okres się spóźnia i myśl że może się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
Część ja się staram już 3cykle testy owulacyjne miałam 2razy nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
nie sprawdziły się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak testy owulacyjne nie sprawdziły się to ją już nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
Nie nie sprawdziły się żałuję że pieniądze wydałam to były testy clearblue czyli nie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
Podobno sex w dniach owulacyjnych codziennie nie jest wskazany podobno co 2 dni jest dobrze jak jest stosunek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majowa staraczka nie rozumiem. Spoznia ci sie okres tydzien a piszesz ze stosylunek byl 13dni temu? Przeciez to nie mogly byc dni plodne. Dziewczyny wy sie staracie zajsc wciaze a nie znacie podstaw? A skoro okres ci sie spoznia tydz a test negatywny to pewnie masz jakies zahwiania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
dziewczyny najlepiej przez caly cykl co 2 dzien w łóżku nie widze innego wyjścia :) ja tez mam takie podejście wydaje mi się że jak jest dzień owulacji musze zajść w ciąże a tu niestety tak nie jest :( musimy być cierpliwe ale niestety żadna z nas nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jezeli ty myslisz ze masz owulacje 7 dni przed terminem okresu to napewno ci sie nie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
tak wiem :) ale był jeszcze 3go w okolicach dni płodnych :) ale właśnie dostałam okres także nadzieja wygasła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby tym razem się udało czekam na koniec okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no.... 2 stosunki w ciagu calego cyklu i z tego ma byc ciaza? To naprawde musialaby byc szczesciara. Staralam sie o drugie dziecko prawie rok. Pomimo ze seks uprawialismy co 2 dni ciagle. A dwa stosunki w ciaglu cyklu to tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×