Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do zgubienia 67kg!!!

Polecane posty

Gość Sierpniowa89
Gościu oczywiście zapraszamy :) Dodawaj od siebie ile chcesz, tylko daj sobie jakiś nick żebyśmy wiedziały kto pisze :) Ja właśnie po masażu jestem, wieczorkiem wskakuję na rowerek :) Dzisiaj przez to, że wstałam późno to w ogóle nie chciało mi się jeść i po moim omlecie , zjadłam tylko jogurt naturalny z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można się tu np gg wymienić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie djetowiczki!!! jestem, jestem kikimaki,nie pisałam bo pózno przychodziłam z pracy...propo djetki trzymam się dzielnie dziś mój 8 dzień i -6kg. więc równe 120 o jejku a ile jeszcze prede mną///no nic aby dwucyfrówka a tam juz jakoś/// nu powiem zawziełamsię ostro i powiem szczerze ze nawet nie jestem głodna na tych moich owoco-warzywkach////pozdr.wszystkich cieplutko///do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) Dzisiaj dzień zaliczam do udanych :) wskakuję zaraz na rowerek, a potem spać :) Dobranoc wszystkim ! Fajnie, że wróciłaś do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asijana82
Świetne jadłospisy Natka - bardzo mi się podobają :) czołem dziewczyny ja zaczęłam dietę kefirową i zobaczymy jak mi pójdzie, przez pierwsze dni mam zamiar pić tylko kefir a potem dołożę warzywa i owoce a potem zobaczymy , szkoda że nie ma już stopek :( było fajnie i można było się bardziej motywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Może trzeba się zalogować jako użytkownik stały do stopek ? Czy w ogóle to usunęli ;)? Ja dopiero wstałam i pędze do sklepu po jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
Witam:) wiec tak jak już wczoraj napisałam moja waga 101kg cel obecny 11kg:) małymi krokami. Moim problemem jest jedzenie wieczorem, mimo ze nie czuje głodu to niestety jem:( mocno się trzymam w dzień, dieta, warzywka i td a wieczorem jem, jem jem. Jak zgrzesze np w dzień to już mówie ok od jutra i jem te grzeszki niestety. Kiedyś miałam mocną motywacje, duzo schudłam teraz gdzies ona mi uciekła lecz dziś powiedziałam sobie że to już ostatni raz i zaczynam od dzis na 100%. W lutym miałam już 92kg i znowu jadłam i zrobiła się stówa, muszę się ogarnąć bo nie walcze juz o siebie a o swoje życie. Śniadanie: sok wyciskany z grejpfruta, 2 jajka smażone z pomidorem, zaraz na 2 śniadanie wypije kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościówa
mam tak jak Ty - Mała Ćmo - dokładnie to samo, chyba nawet waga i jej skoki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja mam do zrzucenia 5-8kg, zobaczymy jak mi wyjdzie, silnej woli zawsze brakuje :( ruchu nie mam praktycznie żadnego, siedzę w domu, siedzę w pracy, ale coraz bardziej przytłacza mnie ten stan, bo tylko się powiększam wczoraj zaczęłam się ruszać, jakieś 30 minut ruchu, nie zjadłam kolacji i dzisiaj czuję się lepiej, widzę że już parę deko spadło ze mnie, buzia wyszczuplała a to dopiero pierwsza próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny .Jestem tu nowa ale podpowiem świetny pomysł Ja zawsze przed wakacjami muszę zrzucić ok 4 kg. już tak mam że po roku powraca te 4 kg, Ale ja pozbywam się ich po occie jabłkowym 3 x dziennie przed posiłkiem 2 łyżki stołowe na niepełną szklankę dowy Ale pierwsza porcja musi być jak tylko rano wstaniesz Polecam z Rosmana ocet naturalny jabłkowy BIO 750ml.=11 zł.wystarczy na długo Dodam że od 18 05,2014 do dziś spadło mi 2 kg. Dziewczyny z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam Dodam że włosy i cera super a celulit zanika cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy spożywanie takiego octu jest zdrowe? Co na to dietetycy? Nigdy nie miałam nadwagi i nie odchudzałam się, to mój pierwszy raz wydaje mi się że ważna jest też dieta, co jemy, czy się ruszamy czy nie, bo picie samego octu to raczej dziwna metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Picie octu może działać wspomagająco, jednak ja bym się bała go pić. Wystarczy jeść pięć razy dziennie i zdrowo. Dużo warzyw, troszkę mniej owoców ( zwłaszcza tych słodkich), białko w postaci chudego mięska, można jeść dużo ryb, owoców morza ( bez panierki) , do tego wodę mineralną, żadnych napoi gazowanych, ze słodyczy to najlepiej zrezygnować całkowicie, albo zjeść np 2 kostki ciemnej czekolady. Ja się tak zaparłam, że teraz nie rusza mnie nawet zapach tostów mojego męża ;) Chociaż rano mi ślinka poleciała, ale dziennie zjadłam jogurt z bananem :) Jak chce Ci się jeść wieczorem to może idź wtedy na długi spacer, żuj gumę do żucia i zajmij się czymś co odgoni myśli od jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki dziewczyny ale tu są głównie te które mają dużo do zrzucenia jakieś 30 kg wzwyż do 50 a nawet 67 kg tak jak autorka a dołączają dziewczyny które mają do zrzucenia 4-5 chyba tylko po to aby się dowartościować i poczuć lepiej bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam ze nieważne ile masz zrzucić ważna jest motywacja i chęci. I na pewno nie podnoszę swojej samooceny tym ze ktoś waży więcej bo zawsze będzie ktoś kto więcej i ktoś kto mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 89
Hej dziewczyny, jak tam odchudzanie :) ? Ja dzisiaj zjadłam : banan omlet z 2 jajek z groszkiem jogurt z owocami Teraz lecę zrobić sobie sałatkę , a potem wskakuję na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tu u nas się pusto zrobiło, ale mam nadzieję że to tylko przez fakt iż dzisiaj sobota i wszystkie na świeżym powietrzu spalają kalorie ;) Ja dzisiaj na kolację zjadłam sałatę, 3 rzodkiewki, a do tego dwa jajka i dwa wafle ryżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Zapomniałam się podpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
A więc ja dzis zjadłam: -2jajka smażone z pomidorem, sok z grejfruta -troche sałatki z pomidora, ogórka, cebulki, jogurt naturalny - 2 kanapki z czystego ziarna, mam taki alachlebek :) same ziarna i na to wedlinkę :) - miseczka zupy ogórkowej w tym może z kostki ziemniaka reszta ogórasy :) - kilka truskawek aaa i aby nie oszukac to 2 ciastka owsiane Starałam się bardzo aby nie jęśc i mam nadzieje że nie będzie krzyków że az tyle zjadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
ten jogurt to łyżka do sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloha100
Tylko zbilansowana dieta! Nie możesz chodzić głodna! Ograniczając kalorie, tylko spowolnisz metabolizm!!! Postaraj się zmienić nawyki żywieniowe na stałe,a nie tylko na czas pozbywania się kilogramów, jeść mniej a częściej, no i ruszać się. Nadwyżkę kalorii spalamy przez ćwiczenia, a nie przez redukcję kaloryczną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloha100
Tylko zbilansowana dieta! Nie możesz chodzić głodna! Ograniczając kalorie, tylko spowolnisz metabolizm!!! Postaraj się zmienić nawyki żywieniowe na stałe,a nie tylko na czas pozbywania się kilogramów, jeść mniej a częściej, no i ruszać się. Nadwyżkę kalorii spalamy przez ćwiczenia, a nie przez redukcję kaloryczną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asijana82
Hej Dziewczyny :) U mnie jakoś leci na kefirku chociaż wczoraj zjadłam do niego kilka owoców, dziś trochę pozmieniałam, bo wczoraj chodziłam głodna - więc dziś na śniadanie zjadłam 2 jajka na miękko z 2 małymi kromkami chleba, potem mam już zamiar do wieczora pić kefir, właściwie chodziło mi o to aby zjeść jeden konkretny posiłek, bo kefir tylko przez żołądek przelatuje :) i człowiek jest nadal głodny :) więc dziś powinno być już dobrze, wczoraj też sporo poćwiczyłam spaliłam na orbitreku 400 kalorii chciałabym jeszcze wprowadzić regularne spacery takie dłuższe o to już by było coś :) trzymam za was kciuki zobaczymy jak mi pójdzie dzisiaj :) postaram się jeszcze zajrzeć wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaBasia
podpisuję się pod kefirem - zdrowy i robi Ci porzadek w jelitach. Jak chcesz się zapchać możesz też wypróbować błonnik, ja sobie kupiłam biogardenu i nie ma już takiego apetytu na jedzenie. A teraz też robię sobie obiad z: ogórek z kefirem + gotowane kartofle + gotowany brokuł. Świetnie wypełniają żołądek i są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
Dzień dobry:) moje śniadanie kalafior gotowany bez bułki oczywiście. Wiem ze muszę zmienic nawyki, ale pierwsze od czego musze zaczynac to to aby tyle nie jeśc, powoli mniej jeśc i zmieniac to co jem :) Spacery mam dzień w dzień bo mam dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) waga równe 89 czyli schudłam 8 kg :) dzisiaj na śniadanie truskawki :) na obiad mam duszona piers z kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
Moja waga ciś pokazała 99,8kg:) to juz nie jest 100:P obiad fasolka zielona i pieczony kurczak, zjadłam małe podudzie i szklanka kefiru, obiad o 14 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Moja dieta to mniej jeść :) dzisiaj zjadłam truskawki, kawałek kurczaka duszonego z burakami, potem dwa jajka z sałatką grecką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ooo i jeszcze zupę grzybowa bez dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ćma
No więc ja dziś: =kalafior =fasolka zielona i pieczony kurczak, zjadłam małe podudzie i szklanka kefiru, - paluszki surimii 250g, pomidor, cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×