Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pośrodku niczego...

Polecane posty

Gość gość

...wyrósł piękny i ciekawy temat,który chyba nie wszystkim się podobał..., ale żeby aż kasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skasowali? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamilamaja
za bardzo oblegany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskooki co Ty na to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powstanie z popiołów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dzień dobry - powiedział Niebieski - ooobry - odpowiedziało echo - Pusto tu jakoś - Ano pusto - odpowiedziało zupełnie nie po swojemu echo - Ty echo, skoro już normalnie gadasz, to może powiesz dlaczego mi temat wyj...li w kosmos? - Bo ja wiem? A kiedy tam ostatnio byłeś? Kiedy gości zabawiałeś? Może klatę trzeba było pokazać, piosenkę zaśpiewać, lub innymi walorami się pochwalić. - Aaa, tam pierdzielisz echo (nie żeby nie było się czym chwalić), są tematy wiejące pustką od wielu miesięcy, lat nawet i nikt ich jakoś nie kasuje - To może ktoś coś brzydkiego napisał i dlatego usunęli? - Na erotycznym jesteśmy. Na EROTYCZNYM k..a. Ludzie tu piszą o seksie z psami, sraniu na klate i wielu brzydszych rzeczach .. - Polityka? - Dupa tam polityka - Hop hop - udało jak zwykle głupiego echo - Se pogadałem, w morde .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Niebieski:) Czyżby udało mi się reaktywować? Masz mądre echo ;) Może wyciągniesz jakieś wnioski:) Miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ciężko jest zacząć nowe gdy stare jeszcze ciąży... Prawda Erato? Niebieski Podaż zaspakaja popyt... W tym wypadku chyba jedno i drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich zabawiać nie wydolę, nawet wirtualnie, są jednak pewne ograniczenia czasowe ... - Taaa ... stado fanek wali drzwiami i oknami normalnie .. - Echo, morda w kubeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam w kafe
chłopie tam dopiero bedzie sie niosło siemka niebioeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry Ładne przemyślenia. Nie obrazimy się jak się ta klata pojawi ;) Tu chyba losowo czasem jakiś temat pada. Jak jest za dobrze to popsuć trzeba. Taka niestety ludzka zawistna natura. Dokopać, zniszczyć, innych oczernić bo szare na tle czarnego jakby bielsze się wydaje. Całe szczęście już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niebieskooki najpierw mój teraz Twój Trochę do d..py. Ale mimo wszystko Miłego dnia Wszystkim :-) dla modkow też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w ten weekend będę małą podróżniczką :D Po prostu się prezentuj na ulicach :) nie ukrywanie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecą cycki :) No dobra, za bardzo tu nie poszaleję http ://img282.imagevenue.com/img.php?image=820199166_DSC_0024_122_556lo.jpg Trzeba będzie spacje w adresie wyciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulicach? hmmm ... w zasadzie planowałem w weekend wyskoczyć za miasto :P Rozchełstany facet w moim wieku, w upalny dzień, w środku miasta, raczej nie wywołuje pozytywnych emocji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×