Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka jest kobieta byk?

Polecane posty

Gość gość
osioł :D ks i taki tłuk niesamowite:D ,przeczytaj swoje dyrdymały wyżej , pastwienie sie nad ludzmi niczego nie wniesie :D brzydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Twoje żarciki, są tak niesmaczne, że bawią, owszem, ale tylko i wyłącznie ciebie samą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie twoje wyzwiska w moja stronę? Obawa :/ :) oj nazbierało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Nazbierała się twoja głupota, owszem, bo potrzebny ci ośrodek psychiatryczny i koniecznie porządny egzorcysta na przeprowadzenie egzorcyzmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzorcysta ? Załatw sobie ty i to rychło :D ,tylko czy będzie skuteczny ..? Net nie jest anonimowy, szkoda ze ty o tym nie masz pojęcia :D , ciesze się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i daj ludziom żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Co ma anonimowość do twojej głupoty ? Na głupotę lekarstwa nie ma, chyba ze na problemy emocjonalne, to już prędzej. Jeżeli masz problem z tym drugim, to jest jeszcze szansa dla ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wizyta u biskupa, tyle z głupcem i nieudacznikiem nie rozmawiam ! nie mam ochoty :) zły człowieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych twoich emocji mamy dosyć.Czy potrafisz cieszyc sie życiem?Czy byłes z czegokolwiek kiedyś zadowolony?Czy ty potrafisz sie uśmiechnąć i pochwalic chociaż tego zapracowanego człowieka? Co z ciebie za buc? Pokaż achociaz troche optymizmu i radości ..ehc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Nie rozmawiasz, a ciągle tu jesteś, więc pewno twoja bycza upartość cię nie opuszcza. Rób tak dalej, rogaczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie pisze że nie rozmawiam ?cały czas prowadze dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byk nie pozwoli sobie narobić na głowę :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
No tak, prowadzisz dialog, ale przecież napisałaś, że z nieudacznikami nie rozmawiasz, więc co tu jeszcze robisz ? Twoje odbieganie od tematu, tylko potwierdza twoją nieudolność i głupotę, więc nie myliłem się w stosunku co do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy warto komentować :)odnośnie realnego" odbiegania >na piedestale :) , to juz nawet nie głupota..to cos bardziej poważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
To już sobie wolę nawet nie wyobrażać kim ogólnie jesteś, bo porażą mnie twoje elektryczne elektrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajacy_zycie
Jaka jest koieta byk? Zerowa. Kobiety byk sa ciezkie, powtarzalne, w lozku nudne, wydaje im sie ,ze sa gwiazdami hollywood, choc maja zbyt tepe wnetrze by mozna bylo mowic o jakimkolwiek blasku, raczej o krowim ciezarze wlasciwym! egoistyczne, materialistki, powierzchowne, kalkulatorki, nietaktowne, zimne, skupione na sobie, chocby postepowaly zle to nie stac ja na zwykle 'przepraszam'. typowe caryce katarzyny, wymagaja ale tylko od innych nie od siebie! i to nie byle czego! samych diamentow za ktore chca placic swym krowim gownem przekonujac otoczenie ze bycie z nimi to wartosc sama w sobie. nieciekawe mitomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×