Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka jest kobieta byk?

Polecane posty

Gość gość

Hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma jest super babką pod kazdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo estetyczne osoby z manierami wręcz idealne , co tu duzo pisać kochają się w nich wszyscy mężczyżni dlatego przyjaciółki ich nie lubią z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLkillerka
jak to jaka? jest: - wielka - skoksowana - ma rogi - lubi walić z dyńki - muczy basem w oborze i na polu - można jej użyć do holowania samochodu z racji gabarytów :d - reaguje agresją na kolor czerwony :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna niz wszystkie latawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przeciez kolesie lubia latawice :P gdyby nie latawice to 80% polakuff byloby prawikami i walilo gruche z wscieklosci na kafe ups! juz to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada mi z Wami pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciłam :) jakie? oj same pozytywy , wrażliwe , ułozone, inteligentne,z poczuciem humoru, dobre w kuchni :classic_cool: taktowne, serdeczne,miłe ,sympatyczne z wielkim sercem :) zadbane ..pedankti :P nawet w ogrodach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem baba byk, piszecie przeważnie pozytywy, to ja dodam,że jestem dwulicowa i zołza czasami słodki aniołek tak na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieładnie, u ciebie to wrodzone , przykro mi ":( nie lubiętakich dwulicowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście,że wrodzone, nikt nie musi mnie lubić ,sama siebie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chłop bydlak :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beru-Taurus to ziemski znak, rządzony przez Wenus. Dlatego Byk (Taurus) jest kobiecym znakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Kobiety Byki są wrażliwe na komplementy, łatwo je zranić, często się przejmują czyimś losem, są mocno wrażliwe na krzywdę ludzką. Ale wydaje mi się, że są też mało bystre, nieraz nie łapią o co chodzi, bywają monotonne. Świntuszę z Byczycą przez telefon czasami, bywa ostro i sprośnie, ale dość monotonnie. Ja też jestem Bykiem, ona ma męża a ja jestem samotnikiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na zawsze dwa oblicza
[zgłoś do usunięcia] On 234654987 Kobiety Byki są wrażliwe na komplementy, łatwo je zranić, często się przejmują czyimś losem, są mocno wrażliwe na krzywdę ludzką. Ale wydaje mi się, że są też mało bystre, nieraz nie łapią o co chodzi, bywają monotonne. Świntuszę z Byczycą przez telefon czasami, bywa ostro i sprośnie, ale dość monotonnie. Ja też jestem Bykiem, ona ma męża a ja jestem samotnikiem, Odpowiedz na ten temat » bystry to ty jesteś jak woda w klozecie ,jestes tak bystry i ślepy że nie dostrzegasz własnej głupoty, którą dostrzegaja wszyscy inni z twoimi danymi , które zostana ujawnione , zrozumiał pusty bucowaty osiołek? bez ambicji? To sie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak zareguje biskup , rzadko spotykane takie odchyły od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
No i o co taki krzyk ? Zabolało czy jak ? To tylko moje obserwacje, a zatem mocno musiałem cię urazić i stąd tyle jadu. Nie rzucam wszystkich kobiet do jednego worka, znak zodiaku nie mówi o wszystkim. To predyspozycje i życie kształtuje charakter człowieka oślico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gburze ! ty do kopania rowów Ks a nie do ludu jesteśgłupcem jakis świat nie widział , czy wokół ciebie nikt tego nie widzi? Czy obawaiją sie napadów choleryka i szatana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez byk.. na pewno MATERIALISTKI tzn znaja wartosc pieniadza, lubia kase czuja sie bezpiecznie gdy ja maja, raczej rowne babki, z poczuciem humowru- wielu adoratorow kreci sie kolo nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie musi ukształtowac biskup ,sorry takie klimaty ,oczerniasz ludzi z jakiego powodu? dyskutować z furiatem i psychoptą nie można, dwulicowa marna istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie misiak, porozmawiasz ze swoim przełozonym po raz kolejny , gdzie twoja bystrość sie podziała ? ludzie sie od ciebie odwracają! Wiesz co o tobie mówią ?nie powtórz, człowiek sie odwraca na pięcie ,dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Kogoś tu nieźle poniosło. Kobieto byk, nie rzucaj się tak, twoja agresja wynika tylko i wyłącznie z twoich kompleksów i niedowartościowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochciwić sie na mamonę i pokazac "pazury" , trzeba byc pustym do szpiku kości, uszy puchną ee Dzieki Bogu że nie miałam okazji poznać tego człowieka,nie do wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok bystrzaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskupowi trzeba napomknąć, może da sie ciebie jeszcze urobić na człowieka ośrodek resocjalizacji byłby najlepszym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 234654987
Nigdzie nie napisałem, że jestem bystrzakiem, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×