Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Była żona chce odebrać mi prawa rodzicielskie

Polecane posty

Gość gość
W ogóle nie czaje dlaczego placisz aż 1000zl przy swoich zarobkach skoro ona tak dobrze zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczal plakac bo jest malutki,jestes dla niego jakby obcy wiec warto zadbać by cię kojarzyl. Jak będziesz spędzać z nim czas to będzie sie przyzwyczajal,inaczej nic nie wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci miały wysoki standard życia, prywatne przedszkole, niania dla synka, to wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy przed naszym rozwodem to córka, no, ale ja też ponoszę koszty niani syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię to tak obchodzi, skoro sam z tego zrezygnowałeś ? Trzeba było nie d*****ć innych ! Głupi dziad masz co chciałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałem. Jakbyś czuł się wiecznie gorszy, przyćmiony to zrozumiałbys mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor zrezygnowal z zony nie z dzieci! Jestescie hipokrytkami bo jak facet mimo bledu sie stara i jednak interesuje sie dziećmi to źle i wypisujecie żeby dal spokój ex żonce,by robila co chce i wywiozla mu dzieci, a jakby się nie interesowal to byscie chapały ze d**ek,ze jak mozna olewać wlasne dzieci..itd.ogarnijcie sie trochę oszołomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie jesteś żadnym katem, damskim bokserem czy alkoholikiem, a co najważniejsze płacisz alimenty i spotykasz się z dziećmi to żaden sąd nie odbierze Ci praw. I nic do tego zdrada nie ma, bo zdradził żonę, a nie dzieci!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Z dzieci nigdy nie zrezygnuje. To moja krew, to ja dałem im życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały krzyczy już tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci beda szczesliwe z jakto powiedziales obcym facetem niz takim k****arzem jak ty . wszystko zniszczyles kazdy sad przeyzna dzieci matce czy tego chcesz czy nie to ty dupku zdradzales kobiete w ciazy jestes sonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiadasz że jestem sonczony... Co im może dać taki facet. Bo chyba nie prawdziwą miłość. Zdrada żony to nie zdrada dzieci, a one są nadal ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweltaki
jestes idiota jak mogles zdradzac swoja ciezarna zone?ja mogles?jestes nic nie wart.daj jej zyc szczesliwie za garanica z prawdziwym mezczyzna a nie z takim czyms ja ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna sytuacja
odebranie komuś praw rodzicielskich to nie taka prosta sprawa, twoja sytuacja jest ok nic ci nie może zrobić nawet jeżeli byś nie płacił jej ani złotówki. nie bede się rozpisywał ale nie musisz się martwić nic ci nie grozi. dobra rada. wystąp do sądu o ustalenie kontaktółw z dzieckiem i sąd ci okresli dwa razy w miesiącu jedne świeta i połowe feri i wakacji. sprawe masz napewno wygraną. ic do adwokata taki wniosek kosztuje 100zł i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jasne
jaby dzieci byly dla ciebie wazne to bys nie p******il sie po katach pomyslalbys o ich szczesciu i o tym ze jako ojciejc i maz powineines stworzyc im cieply kochajacy dom i dawac im dobry przyklad.dales im nic tylko cierpienie.obcy facet ktory pokocha dzieci i twoja juz byla zone jest dla nich o wiele lepszym wyjsciem niz taka patologia jak ty zachowales sie jak zwierze a nie ja czlowiek myslacy taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że ja mieszkam u rodziców mam jedna pokój więc nie mam gdzie pomieścić dzieci. Ja nie wyobrażam sobie, żeby jakiś obcy facet stał sie ,,ojcem" dla moich dzieci. To ja dałem im życie,córkę wychowałem. Nie wyobrażam sobie, żeby on uprawiał seks z moją byłą żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ją zdradziłem nie wiedziałem, że ona jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później czułem coś więcej niż przy seksie z żoną, czułem że to ja jestem panem sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dałem im życie,córkę wychowałem. xxx córkę wychowałeś? ona ma dopiero 3 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jasne
hahahahahaha ale sie teraz usmialam corke wychowales hahaha 3 lata az?jeny ale zes sie postaral :-D 3 lata ona cie nawet nie bedzie pamietac dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z nią ponad rok. Słyszałem jej pierwsze słowa, widziałem pierwszy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znudziło się wam jeszcze to prostackie prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha jasne
jestes tak glupi tepy i pusty ze zaczynam myslec ze to prowo :-D a i ps dzieci ja dorosna i tak cie znienawidza kretynie milego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Byłem z nią ponad rok. Słyszałem jej pierwsze słowa, widziałem pierwszy uśmiech. xxx robi się coraz rzewniej i płaczliwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jedno - będę walczyć do końca i nie pozwolę jej wywieźć dzieci za granicę. To też moje dzieci i mam prawo o nich decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź już spać albo do kumpli na wódkę - nudzisz aż się rzygać chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz taki prawo. nie poddawaj się. walcz o dzieci i wystąp do sądu o ustalenie kontaktów. i nie przejmuj się kobiety to suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona kiedyś była inna. A o tym, że urodził mi się syn dowiedziałem się 2 tyg po jego narodzeniu i to od koleżanki byłej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w walce o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, nie popieram tego co zrobilas bo to zwykle swinstwo. No, ale dzieci nie powinny ucierpiec na waszych utarczkach i stracic kontaktu z ojcem. Przede wszystkim powinienes wyjac dobrego adwokata jak np. http://adwokat-lodz.eu/ ktory zajmie sie twoja sprawa. Przez twoja zdradze moze byc ciezko, ale mimo to zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×