Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Była żona chce odebrać mi prawa rodzicielskie

Polecane posty

Gość gość
Dobrych adwokatów nie trzeba reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty żałosny fiucie!!! to co? kobieta ma rezygnowac z wlkasnego szczescia bo sie jakis zwis nie zgadza? bylo jej nie zdradzac. jestes gownem a nie ojcem, dzieci maja szanse na szczesliwe zycie w lepszym kraju a ty fiucisko chcesz wszystko zepsuc.bylo myslec glowa nie dupa. nie masz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamężna Konkubina
Jakkolwiek Mąż by mnie nie zranił, to dzieci mają jednego JEDYNEGO ojca i na głowie bym stawała, żeby miały z nim kontakt nie ze względu na niego samego, tylko ze względu na dzieci, które niczemu nie są winne. Zdradzając żonę, pokazałeś, że jej nie kochasz. Zdradzając ją, gdy była w ciąży, pokazałeś, że niczym jest dla Ciebie poświęcenie, do jakiego skłonne są kobiety, aby wydać dzieci na świat. Sama jestem w drugiej ciąży i uwierz mi, wg mnie nie ma gorszego stanu fizjologicznego dla kobiety. Sam powinieneś pozwolić jej odejść i ułożyć sobie życie w ramach zadośćuczynienia. x A tak poza tym uważam, że to prowokacja, bo gościu napisał, że jego syn w wieku 8 miesięcy CHODZI, znacie takie przypadki? Najbardziej niewiarygodny, jaki znam, chodził po ukończeniu 9 miesięcy i tu już lekarzom się dłonie pociły, że trochę wcześnie, żeby uważać, bo to wszystko jeszcze takie "niewyrobione", a tutaj mamy 8miesięczne biegające niemowlę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrr
moja była mnie zdradzala nawet jak byla w ciazy a ja z********a...lem ciezko wyzywalem ja o to bardzo z tego powodu mnie zostawiła zaczolem pic teraz chce mi odebrac prawa do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×