Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pis wygralo wybory I CO TERAZ POWIECIE CI CO GLOSOWALI NA PO

Polecane posty

Gość gość

pis wygralo i to juz pewne nic sie nie zmieni raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby .. juz kiedys tak bylo po sie cieszyło a w rezultacie PIS wygrał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze teraz jeszcze sily trzeba zebrac za rok i wykurzyc to szwabskie nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak, Boze, jak sie ciesze, niby mandatow tyle samo, ale zawsze jest przewaga procentowa, szkoda, ze glosowalam na SP, nie dostali tych 5%, a chcialam zeby je dostali, bo sa bliscy programowo z Pisem i zaluje, ze sie poklocili - po co takie rozlamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis wygralo to juz pewne bo tylko 9 komisji jeszcze zostalo i pis moze wygrac jeszcze wieksza przewaga..zobaczycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemem polski nie jest ktora opcja wygra problemem polski jest ze polityk za lapowkarstwo na przyklad w tym kraju skompromitowac sie nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za PISem .Moze zrobia w koncu porzadek ze katastrofalną sluzba zdrowia i bezrobociem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem sluzba zdrowia i bezrobocie wazne ale nie zapominajmy ze tusk wysprzedal nasze zeimie nasze fabryki stocznie ! a teraz bierze sie za lasy panstwowe popaprańcy posuwają się do grabieży i wyprzedaży wszystkiego co polskie! nie mozemy na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, dlaczego on to sprzedal - stocznie, fabryki itd. - i nie zostal za to ukarany do tej pory? przeciez to kradziez, a za przestepstwo kazdy obywatel idzie do wiezienia, dlaczego nie ten jeden i jego kolesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat pamietam co ten facet zrobił.Ale co z tymi ktorzy na niego i jego partie glosowali ? Mają klapki na oczach ?! Podoba im sie to co sie dzieje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudemu chodzi o oddanie lasów za przysłowiowego "ojro", on nienawidzi Polski i Polaków co niejednokrotnie udowodnił,PO popełnieniu przestępstwa sprzedaży naszych lasów on rodzina i reszta bandy obłowi się na wieki, oddamy przy tym 3/4 terytorium bez wojny w której nasi ojcowie i dziadowie od wieków przelewali krew abyś ty jeden z drugim mógł chodzić na grzyby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli PiS wygrał ale przegrał ? Czy ktoś z Panstwa rozumie tego co to napisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie przekrety PO bardzo wazne ! i nie chodzi mi o samego autora bo on mi jest obojetny a jedynie o prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqueeeeeeeeee
szczerze? z dwojga złego wolę żeby wygrało PO. PiS jest jeszcze gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie chce zeby moja ojczyzne wykupywal jakis szkop i sciera merkelowa dlatego nigdy PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqueeeeeeeeee
zresztą naiwni jesteście jeśli myslicie ,że wraz z wygraną PiSu coś się tu zmieni niestety... Nic się nie zmieni ,a jeśli to na gorzej bo wiecej kasy bedzie wydawać się np na budowe kościołow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqueeeeeeeeee
zresztą ktokolwiek wygra i tak będzie źle więc..ja w ogóle nie byłam na wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz chodzic do kosciola to nie chodz, buduje sie z tego co wierni daja na tace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz,moniquee, sa jeszcze inne partie a nie te tylko, o ktorych piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasciankowe bla bla bla wole takie zasciankowe jak pedaly z broda homo nie wiadomo adoptujace dzieci genderowe goffno nie chce aby moje dzieci wychowywaly sie w takich warunkach jak dzieci na zachodzie europy zdemoralizowane syf zamiast mozgu ! i tylko kasa i do pracy robociki marionetki sterowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqueeeeeeeeee
ale inne partie i tak nie miałyby najmniejszych szans się przebić, teraz niestety w Polsce szanse mają tylko te dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasciankowe bla bla bla jak bym czytał Wyborczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, jak ty i inni nie chodzicie na wybory, to tak jest? ile to jest 30% z 20 % ktore poszly? 6 % spoleczenstwa? i te 6 % wygrywa, bo poszlo... a wy nie idziecie, a was jest wiecej - tych ktorzy nie ida - to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqueeeeeeeeee
no i dobrze, nie będę chodzić na wybory bo po prostu nie ma na kogo głosować. A gdyby nawet wygrała inna partia nie chce mi się wierzyć w cudowną przemianę, pewnie by rządziła jak PO i każda inna wczesniej które były dziesiątki lat wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'no wiesz, jak ty i inni nie chodzicie na wybory, to tak jest?' Mylisz się słoneczko, wiesz ? System wyborczy jest tak skonstruowany, że jeszcze przed wyborami wiadomo kto dostanie stołek, a kto nie, nawet jakby głosowało 0,0001% uprawnionych. Oczywiście mowa o partiach, które osiągną ten idiotyczny, sztucznie wymyślony próg wyborczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sam temat doskonale charakteryzuje mi sympatykow przez pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak nie idziecie na wybory, to jak maja zdobyc te minimalne 5%? ja sie na tych zasadach raczej znam, i dziwi mnie, ze ludzie narzekaja, a na wybory nie ida... jakbyscie szli - jeden, drugi, 5-tysieczny z was, 100-tysieczny z tych, ktorzy nie ida, to by tamci dostali te 5 %, ale wy tego nie rozumiecie, lub udajecie, ze od was nic nie zalezy - zalezy, od kazdego uprawnionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież te 5% liczy się spośród tych, którzy poszli zagłosować, jełopie ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież te 5% liczy się spośród tych, którzy poszli głosować, jełopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem, jełopie, to jak komus sie nie podoba i nie idzie, to dalby glos na ktoras z mniejszych partii i by bylo 5 %, wiec tym bardziej nie rozumiem, tych ktorzy nie ida i narzekaja, ze tylko 2 partie sie licza, niech 5% z tych ktorzy nie poszli, pojdzie jednak, i juz taka partia przechodzi - to chyba proste, jelopie, nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×