Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pis wygralo wybory I CO TERAZ POWIECIE CI CO GLOSOWALI NA PO

Polecane posty

Gość gość
ale czemu 30 % rodakow na to glosuje i mowia, ze panowie z po ladnie sie zachowuja na salonach i dlatego oni na nich glosują...? te 30 % glosujacych to chorzy umyslowo ludzie? ja jestem kretynka wg rozmowcow tutejszych, ale chyba30 % glosujacych jest gorsza ode mnie, tylko nie wiem, co tymi ludzmi kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Nie mówię niczego ponad zdolność pojmowania przeciętnego człowieka. Ja też dałem się kiedyś trochę ogłupić. Raz głosowałem na PO :D kiedyś na UW. Wiesz, zawsze powtarzam, że gdyby była jedna telewizja dobrze robiona i ogólniedostępna, która miałaby ze 2 - 3 kanały, w tym jeden informacyjny, która byłaby rzetelna, patriotyczna (to nie znaczy, że ultraprawicowa) niezależna od układu PO-SLD-PSL i innych pasożytów, przede wszystkim tych, którzy ten układ władzy finansują, by z niego czerpać korzyści (Kulczyki, Solorze...), to ludziom by się oczy otworzyły i przy kolejnych wyborach zmietliby ten szlam. Naród jest zdeprawowany półwieczem komunizmu, potem 25 lat imitacji modernizacji i demokracji i nie jest zdolny do elementarnej refleksji nad swoim INTERESEM. Walenie od rana do wieczora propagandą a la GW/TVN po prostu przynosi efekt ogłupienia, paraliżu intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Napisałem post, ale nie poszedł, więc może jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
A jednak wszedł :D Ta Kafeteria działa jak III RP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Po prostu trzeba sobie uświadomić, że siła propagandy, jest olbrzymia. Propaganda wpływa na świadomość całych społeczeństw, przez to na postawy i czyny ludzi. Goebbels mówił, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, że im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Powiedział też, że nie można dopuścić, aby polska inteligencja miała szanse rozwoju. On był specjalistą w swojej dziedzinie. Mówi się, że język wroga trzeba znać. I słusznie, ale przede wszystkim należy słuchać uważnie co mówi, gdy nie prawi nam błahych komplementów, tylko mówi wśród swoich. Nie łudźmy się, że oliwa sprawiedliwa i prawda zawsze na wierzch wypływa, że kłamstwo ma krótkie nogi... Jest wiele kłamstw, które doskonale sobie funkcjonują, są uznawane za prawdy, oczywiste stwierdzenia. Zwalczanie kłamstwa jest trudne, mozolne, kosztowne i niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze podzielmy polske na 2 kraje, ten jeden po a drugi pis, ja nie chce miec nic espolnego z pisowcami. jestem ladna bogata i szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i glupia :) ale to norma u tych z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli uwazasz ze jak wygra pis bedzie lepiej to chetnie bym sie z toba zalozyla o 10000 zlotych, ze nie bedzie zadnej zmiany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze siedem razy pis wygra i dorówna po. trochę to potrwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Co to znaczy lepiej? I dla kogo? Ja nie spodziewam się po rządach PiS spektakularnych sukcesów gospodarczych, bo nie mają do tego głowy i warunki są bardzo trudne. Ale oczekuję próby likwidacji układu. To dużo i w dłuższej perspektywie poprawiłoby wydolność gospodarczą Polski. A także walki o te mniejsze i większe polskie interesy. PO tego nie robi. PiS ma liczne wady, ale ma kilka zalet, w tym jedną podstawową, jest patriotyczny. Oczywiście patriotyzm nazywają głupcy, renegaci i zdrajcy "machaniem szabelką" i rechoczą, ale to nic nowego, to jest norma w Polsce, oblepionej od stuleci agenturą i pełną ludzi nieświadomych własnego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie powiemy, demokracja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Mam też specyficzną perspektywę, która wynika z głębokiego patriotyzmu. Mnie bardzo zależy na moralnym aspekcie sprawy. Dekomunizacja, ukaranie postkomuny, choćby w wąskim zakresie, to FUNDAMENT budowy wolnego i skutecznego państwa. Ludzie dość powszechnie nie pojmuję tego, że kwestie moralności publicznej, są podstawą dla zdrowych relacji pomiędzy obywatelami a władzą, ale tak jest. III RP powstała z kłamstwa i na kłamstwie się opiera. I pod ciężarem kłamstw upadanie, prędzej czy później. Co nie znaczy, że Polska stanie się wolna. Może to być nowa wspanialsza niewola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS ma liczne wady, ale ma kilka zalet, w tym jedną podstawową, jest patriotyczny. Oczywiście patriotyzm nazywają głupcy, renegaci i zdrajcy "machaniem szabelką" i rechoczą, ale to nic nowego, to jest norma w Polsce, oblepionej od stuleci agenturą i pełną ludzi nieświadomych własnego interesu. ¤¤¤ pieknie to ujales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy przejawem patriotyzmu jest rozpętanie "afery" smoleńskiej, obrażanie i podważania wiarygodności władz państwowych itp, itd? wg mnie nie. jest przejawem współpracy z obcym mocarstwem i działaniem na niekorzyść Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwazaniem w i a r y g o d n o s c i ? wladz panstwowych ? jaja sobie robisz :D oni wiarygodni nigdy nie byli a juz w tej sprawie od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "afera" to podważanie wiarygodności Polski, państwa jako takiego. Tylko zdecydowany wróg Polski może robić podobne rzeczy a wy tutaj mówicie o patrotyźmie PiS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byli wiarygodni? bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władze panstwowe są efektem wolnych wyborów Polaków. Podważanie ich wiarygodności to działanie przeciwko Polsce, dla każdego patrioty jest to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowany wrog Polski wyprzedal fabryki i stocznie oraz gaz lupkowy ! to jest dla mnie wrog Polski ! PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz łupkowy? nikt go nie sprzedał bo nie jest jeszcze wydobywany. w kraju kapitalistycznym jest bardzo mało własnośc***aństwowej a więc trzeba było ją sprzedać i sprzedano. nie ma w tym nic wrogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na utrzymywanie nierentownych firm, np. stoczni, Polski nie stać. a więc sprzedano, żeby do tego nie dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Smoleńsk... Ktoś, kto od samego początku zapewnia głosami licznymi i wrzeszczącymi zgodnym z PO chórem, że ROSJA JEST WIARYGODNA i trzeba poczekać na efekty śledztwa, JEST DURNIEM, ZDRAJCĄ, AGENTEM (niepotrzebne skreślić). Jasne dla każdego, kto ma rozum, że Rosja była, jest i pozostanie wrogiem Polski. Kto to kwestionuje ten albo jest naiwny, albo głupi, albo agent, albo zdrajca. I to jest fundamentalne kłamstwo, które jest starsze niż PO, bo od początku upadku PRL, lansuje się rzekomą potrzebę utrzymywania "dobrych stosunków z Rosją". Należy dbać o swoje INTERESY, nie o stan stosunków. Polska najlepsze stosunki z Rosją miała, gdy tej Polski w ogóle nie było, gdy była od Rosji uzależniona, bo też celem strategicznym Rosji, jest Polska zależna, bo to daje Rosji bezpośredni kontakt z Europą. Rosji zawsze o to chodziło. A sam Smoleńsk... No cóż, jakim trzeba być durniem, by nie brać pod uwagę, możliwości zamachu? Jak trzeba być głupim, aby nie widzieć, że w katastrofie zginął Prezydent, który odważył się przeciwstawić Moskwie? Ja się nie upieram, że to był zamach, ale należy to zbadać. Kto podważa sens skrupulatnych badań ten działa przeciwko Polsce. I cała ta grupa pyskaczy, także tu na forum, siedziałaby cicho, gdyby nie poparcie ruskiej agentury, różnych Kuźniarów (ten od Komorowskiego) i ich sługusów, jak Olejnik, Żakowski z Aronem Szechterem na czele. Drzecie mordy bo macie zaplecze i upadku tego zaplecza się boicie, bo wówczas zostaniecie SAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto od samego początku zapewnia głosami licznymi i wrzeszczącymi zgodnym z PO chórem, że ROSJA JEST WIARYGODNA / nikt tak nie twierdził a o poczekaniu na koniec śledztwa to była mowa o POLSKIM śledztwie a nie ruskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jakim trzeba być durniem, by nie brać pod uwagę, możliwości zamachu? Jak trzeba być głupim, aby nie widzieć, że w katastrofie zginął Prezydent, który odważył się przeciwstawić Moskwie? / Nic nie wskazuje na możliwośc zamachu czyli na tezę, którą uparcie lansuje PiS. Wszyscy wiedza, że w tej katastrofie zginał prezydent (pisze się z małej litery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto podważa sens skrupulatnych badań ten działa przeciwko Polsce. / Nikt nie podważa sensu. I takie skrupulatne badania przeprowadziła grupa fachowców skupiona w zespole Millera a teraz Laska. W wyniku tych skrupulatnych działań stwierdzono, że nie był żadnego zamachu za to były powazne błedy pilotów, wynikające m.in. z burdelu panującego w wojsku którym dowodził Błasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T- Teraz U- usłyszysz S- same K- kłamstwa nic dodac nic ujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "afera" to podważanie wiarygodności Polski, państwa jako takiego. Tylko zdecydowany wróg Polski może robić podobne rzeczy a wy tutaj mówicie o patrotyźmie PiS-u. Władze panstwowe są efektem wolnych wyborów Polaków. Podważanie ich wiarygodności to działanie przeciwko Polsce, dla każdego patrioty jest to oczywiste. / Te władze państwowe to nie tylko rząd, ale i prokuratura, komisja Millera, sądy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr trupek po resekcji
Wszyscy związani z PO tak twierdzili, by ufać Rosji. Cała ta heca z paleniem zniczy na cmentarzach okupanta, tak popierana przez liczne "autorytety moralne", była po to by tworzyć atmosferę przyjacielskich stosunków z Rosją, co jest po prostu kłamstwem i bzdurą. Więcej z agenturą i głupcami pisać nie będę, bo to strata czasu. Agentów się wiesza, głupców lekceważy, a naiwnych przekonuje. Pojawi się ktoś nieświadomy, naiwny, chętnie porozmawiam, ale nie z propagandystą, bo szkoda mi na to mojej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oprócz obrażania masz coś merytorycznego do napisania, czy też wzorem pisiowych zdrajców, potrafisz tylko obrazać, jeśli rzeczywistość nie zgadza się z twoimi przekonaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co pisze do tej pory jest merytoryczne trzeba tylko potrafic przeczytac i postarac sie zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×