Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Astra211

2 tabletki antykoncepcjiprosze o porade

Polecane posty

Gość Astra211

Witam, Biore Yadine regularnie o stalej porze.Nikdy nie zadrzylo sie,bym zapomniala tabletke wziasc na czas.Niestety ostatniego tygodnia mialam dosc na glowie.W srode wzielam o 9:30 rano ostatnia tabletke z 2 tygodnia.Wieczorem tj o godz 22:00 patzre na blistr i widze ze jest tam sroda, wiec wzielam/ bylo to z drugiego konca blistra/,wiec wzielam tego dnia.Teraz sie zorientowalam ,ze blistr konczy sie o 1 dzien wczesniej niz powinnien.Konczy sie na wtorku a powinien na srodzie.Jak mam dalej postepowac z tabletkami i antykoncepcja. Mam ostatnia brakujaca tabletke wziasc z zapasowego blistra aby bylo 21 dni ,by miec kompletnie pokryte 21 dni...czy mam skonczyc na ostatniej tabletce jaka mam,tj wtorek i zaczac nowy blister po 7 dniowej puaze ,ktora bedzie wczesniej, i nowy blister rozpocznie sie z wczesniej o 1 dzien. Nie wiem jak to sie stalo ..Zalezy mi na tym aby skutecznosc antykoncepcji byla utrzymama na wysokim poziomie i aby nie nie bylo naruszone, czytalam ze tabletki mialo by sie brac pelnycykl tj 21 dni i ze jest wskazane dobrac brakujaca tabletke z zapasowego blistra. Dziekuje i pozdrawiam, Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×