Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W_W

ACNATAC (Klindamycyna plus tretynoina)

Polecane posty

Gość gość
Witam. Mam do odsprzedania 1 nowe nieotwarte opakowanie Acnatac żel 30 g. Pozostało mi po tym jak przy pierwszym opakowaniu okazało się, że dla mnie ten żel jest zbyt silny. Termin ważności jest krótki, do końca stycznia 2016r. dlatego też odprzedam żel za 18 zł (koszt przesyłki poleconej w cenie), choć kupiłam go za prawie 80 zł. Wysyłka nastąpi natychmiast po wpłacie na konto. Kontakt pod nr telefonu 506 539 687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAGEDIA!!! Mam całą czerwoną twarz,piecze,boli Strasznie wypala skórę,zdecydowanie nie polecam! Nie mogę nawet buzi dotknąć.Czuję jakby ktoś mi wbijał mnóstwo szpilek.Stosuję z zaleceniem lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje dwa tygonie Acnatac, widzę efekty. Co prawda skóra wokół niektórych większych wyprysków ściera się.. Dodatkowo biorę witaminy Normatabs. Niestety twarz, nadal nie jest do końca wyleczona. Mam tendencję do dużej ilości zaskórników i zmian ropnych(te są najgorsze), więc chociaż delikatna poprawa jest rewelacyjną. Swoją drogą miło spotkać osoby, które rozumieją co czujesz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś oczekuje od maści na tradzik, że zacznie działać po dwoch tygodniach to albo jest glupi albo nie wiem. To nie jest magiczna rozdzka. Masci na tradzik daja pierwszy efekt minimum po 1-2 miesiacach REGULARNEGO stosowania. Wczesniej albo nie bedzie efektu, albo cera wrecz bedzie wygladala l niz przed kuracja. Wiec najpierw radze sie doinformowac a potem oceniac lek na tradzik. Mi acnatac doleczyl tradzik, ktory najpierw leczylam epiduo ( najgorszy tradzik minal po 4 miesiacach ). Acnatac uzywam 2 miesiace na pozostalosci i juz nie mam w ogole tradziku takze polecam. Ale nie spodziewajcie sie ze posmarujecie sie 3 razy i wam zniknie tradzik bo to jest wrecz smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś oczekuje od maści na tradzik, że zacznie działać po dwoch tygodniach to albo jest glupi albo nie wiem. To nie jest magiczna rozdzka. Masci na tradzik daja pierwszy efekt minimum po 1-2 miesiacach REGULARNEGO stosowania. Wczesniej albo nie bedzie efektu, albo cera wrecz bedzie wygladala l niz przed kuracja. Wiec najpierw radze sie doinformowac a potem oceniac lek na tradzik. Mi acnatac doleczyl tradzik, ktory najpierw leczylam epiduo ( najgorszy tradzik minal po 4 miesiacach ). Acnatac uzywam 2 miesiace na pozostalosci i juz nie mam w ogole tradziku takze polecam. Ale nie spodziewajcie sie ze posmarujecie sie 3 razy i wam zniknie tradzik bo to jest wrecz smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu13
Sprzedam acnatac cena 70zl. Ważny do 02.2017. Nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednikami. Nie ma co oczekiwać od żelu natychmiastowych efektów. Stosuje Acnatac od prawie trzech tygodni. Wcześniej miałam cała serie kwasów na twarz. W dużej mierze one mi pomogły, ale mimo to smaruje twarz żelem. Uważam, ze dzięki gruntownemu oczyszczeniu twarzy, nie mam wysypu krost, grudek po acnatac. Wiec polecam każdemu kwasy- po nich także występuje wysyp trądzikowy, ale w końcu skóra musi sie oczyścić! Po tak krótkim czasie trudno mi przewidzieć jaki będzie efekt końcowy. Cera jest oczyszczona, żel nie podrażnia ani na razie nie wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam żel acnatac. Termin ważności to 01/2018. 60 zł z przesyłką już (kupiłam za 80) Używany 3 razy. Po drugim razie wystąpił rumień i już nie będę go stosować. W razie czego piszcie na maila. pipina8@wp.pl Jestem uczciwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez sprzedam acnatac za 40 zł uzywalam go przez tydzień. Mi strasznie podraznia skórę, w razie chęci kupna proszę skontaktować sie pod numer 669199594 termin ważności 01/2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odsprzedam acnatac za 40 zł, prawie cała tubka, został kupiony 16.07, proszę o kontakt emailowy:martadomekk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×