Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukip

Partia Ukip wygrala koniec UK

Polecane posty

Gość gościóweczka holenderska
uuuu ostro tu się dzieje w tym topiku... ja jestem z rodziną w holandii i na żadnym forum nl nie spotkałam się z takimi wulgaryzmami... widocznie polska społeczność w holandii się bardziej wspiera niż w uk a przynajmniej nie bluzga na siebie... Ludzie z jakich wiosek się wyrwaliście że tak na siebie plujecie ???????????????????????? czego sobie zazdrościcie, benefitów ? w nl to marne grosze w porównaniu z tym co się zarabia na etacie... nie sądzę by w uk to były kokosy warte spluwania siebie nawzajem i pokazywania jak bardzo jesteście rozwarstwieni i jak bardzo się wstydzicie swojego tak naprawdę szlachetnego i walecznego pochodzenia... Każdy kto wyjeżdża ma jakiś cel, spłata długów, zakup mieszkania, dorobienie się czegoś a nie siedzenie w polsce która nie daje większości obywateli szans na spokojne (nie mówię dostatnie) życie. Każdy z was, nas, walczy o przyszłość swoich dzieci, rodziny. Macie dzieci którym chcecie zapewnić środki do utrzymania, jakąś przyszłość. co Was tak wkórwia że Ci ludzie pobierają benefity ? Nie bedą pobierać Polacy, to znajdą się inni. Mało to Litwinów, Łotyszów, ostatnio Bułgarów i Rumunów macie w UK ???? A poza tym uk troche może straciła na wejściu do unii ale w innych dziedzinach dużo zyskała , więc i tak są in plus. Oni chcą zatrzymać swoje rynki zbytu rozsiane po całej europie, i jednocześnie wyjebać imigrantów - NIEREALNE. a jesli faktycznie im nie odpowiada unia europejska to niech wypier...lają i się pozamykają dla wszystkich. Dla pracowitych polaków zawsze się znajdzie praca, choćby w holandii, a uk jak chce to niech bierze swoje WSZYSTKIE zabawki i się zamknie na dobre z tą ich królową od siedmiu boleści. Zobaczymy po jakim czasie wielkie sieci handlowe zaczną padać bo europa zamknęła dla nich zbyt. i tak każda branża zubożeje, skurczy się, a poziom życia rdzennym brytyjczykom spadnie na łeb. Zacznijcie się wspierać, nie wyrzekajcie się swoich korzeni, i swojej kultury. w kupie siła, i jeśli Wy się będziecie potrafili postawić to nikt Waszej społeczności nie ruszy. tak jak nie rusza się muzułmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóweczka holenderska
a poza tym, tacy niby tolerancyjni jesteście, dewiacje tak, inne rzeczy tak, ale rodacy to już beeee ? to jest naprawdę ewenement w skali światowej, nie słyszałam o innym społeczeństwie które tak strasznie by do siebie zionęło nienawiścią jak Polacy w uk. cieszę się po tym co tutaj zobaczyłam że jestem w nl, i mimo że trochę patologii u nas jest, to nikt na siebie nie pluje w ten sposób. każdy ma jakąś przeszłość, problemy, ale każdy z nas emigrantów marzy o lepszym życiu którego doskonale wiecie nie doświadczymy w chwili obecnej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościóweczka holenderska
i życzę każdemu kto jest w uk żeby pobierał jak najwięcej benefitów, dodatków itp, miał super pracę i żeby każdy z Was znalazł tego co szuka !!!! to tyle, pozdrowienia z Noord Holland !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to pluja Polacy mieszkajacy w kraju :D Od lat juz ciagna temat bo zolc im oczy zalewa, ze inni wyjechali i dali sobie rade. W NL akurat najgorsza patologia siedzi :D, w UK, w DE to jest wymieszane jak w tyglu. Zawsze oprocz normalnych ludzi wyjezdza plebs. A plebs zawsze najbardziej slychac :P Trzeba byc bardzo glupiutkim, aby pod wplywem kafeterii tworzyc sobie jakiekolwiek opinie i probowac zrozumiec rzeczywistosc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baj baj polaczki juz niedlugo pakowac walizki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigel Farage
Odliczamy do 7 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No odliczamy żaden faszysta Farage nie wygra, będzie większosć dla laburzystów z poparciem SNP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlatego, ze jesteście gownojadkami, to nie macie przyszłości w PL. Za granicą też wiekich kokosów nie macie. Ot tak aby się wyspać, najeść i wysrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukip sie laczy z Konserwatystami Camerona baju baju Polczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×