Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć miłość w wieku 30 lat

Polecane posty

Gość gość

najgorsze, że pociągają mnie męscy, inteligentni, aroganccy ale ze skłonnościami do romantyzmu -czyli ci bohaterowie z książek...ja wiem, że nie dorosnę i nie przestanę wierzyć w ten moj ideał..co innego będzie wytwarzało zawsze ten brak i nienasycenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosss
wszystkie jesteście jednakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosss
znajdzie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokololo
No cóż w takim przypadku rozwiązanie jest tylko jedno - musisz znaleźć mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
najgorsze dlatego, bo wiem, że tacy faceci istnieją, znałam nawet kilku ale oni nie chcą związków - albo może i chcą - ale też mają takie wizje romantyczne. Też chcą księżniczki..a ja tylko bywam taka, jak mam natchnienie - wewnątrz pewnie zawsze, na zewnątrz okazuje to może nieumiejętnie...ale przecież ten jedyny;) widziałby to we mnie, nie musiałabym chyba specjalnie się starać by dostrzec we mnie to coś...jestem okropnie romantyczna. ;/ niedojrzała i dziecinna jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż są i tacy ludzie ja znam 22 latkę co jest bardziej dojrzała i ma więcej oleju w głowie od autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka324
Miłość można znaleźć w każdym wieku :) Fakt, że im jest się starszym tym trudniej, ale absolutnie nie można spocząć na laurach. Poza tym w dobie internetu i portali matrymonialnych nie powinnaś mieć z tym problemu. Zerknij pod tego linka http://www.towarzyski24.com.pl/ ten portal połączył już niejedną parę :) Uda się i Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadz se do jakiegos normalnego kraju, w ktorym w kazdym wieku ludzie znajduja partnera. W Polsce jest zascianek i w wieku 30 lat jestes uwzana za staruszke, bo jedynym atutem jest bycie rozplodowa jalowka, a okres najwiekszej plodnosci przypada na wczesne lata 20te -- stad te poglady. :-) Kolejna ofiara koltunskiej mentalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak i w wieku 20 lat. Taki plus ze pewy zostaly odsiane od ziarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedz w kacie a znajda cie i pokochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×