Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cukierki z wedla

Polecane posty

Gość gość

Widziałam gdzies na reklamie fajną paczkę mieszanki cukierków wedla. w takim okrągłym opakowaniu, z krówką narysowaną. I teraz pytanie za sto punktów - gdzie ja to kupię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś nowy produkt czy tylko opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedel super ale najlepiej to poszukac przepisow na necie no pysznosci mozna znalesc :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiem nawet, chyba tylko cukierki w fajne pudełko wrzucili. ale nie przyjrzałam się z jakiego sklepu to było i teraz nie wiem gdzie iść na zakupy a przecież każdego marketu odwiedzać nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisów w necie? na co, na cukierki? mnie bardziej na tym pudełku zależy a nie na zawartości bo to zjedzą moje dzieci hehe jakby się komuś "obiło o oczy" to proszę o wskazówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dostanę jak ci powiem gdzie można kupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad tym się nie zastanawiałam, ale może podzielę się tymi cukierkami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartowałam :) w polomarkecie kupisz, o ile dobrze zrozumiałam o jakie ci dokładnie chodzi. Ale wydaje mi się że to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki:) wiem że to może śmiesznie wyglądać że kupuję cukierki dla opakowania, ale to taka moja mała zachcianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiem o jakie pudełeczko chodzi ;) jeśli mowa o cukierkach uwielbiam śliwki w czekoladzie, a WY? Ostatnio z mężem zakupiliśmy pare opakowań z http://e-slodycze.eu/pl/p/Sliwki-w-czekoladzie/101 bo to najlepsza forma upominku dla niespodziewanego gościa. Rany , pamiętacie ten smak? Niebo w gębie …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×