Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

małe dzieci specyficznie śmierdzą

Polecane posty

Gość gość
No dobra ja rozumiem ze nie kazdemu to sie podoba czy nie kazdy lubi dzieci, ale nie musicie zaraz obrazac ze "bachor sra pod siebie" no a co ma zrobic? Kilkumiesieczne dziecko nie zawola na kibel. 2 letnie tak zgadzam sie powinno robic.na nocnik czy do toalety ale to wina glupich rodzicow bo nie ucza. Dziecko samo z siebie raczej pieluchy nie zdejmie. Rodzic musi w tym pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak się pisze, a ty powinnaś wiedzieć że sama byłaś dzieckiem i narzekanie na kupę cudzego dziecka jest zwyczajnie debilne, ktoś twoje gówno ma sprzątać bo to jego obowiazek, a ty narzekasz na kupe dziecka... no nie jesteś przygłupie pojebana, nie sądzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skoro bym nie lubila dzieci nie pchalabym sie do pracy jako opiekunka! Chyba nie wiecie jakie dziecko potrafi byc absorbujace. Wiec dla dobra dziecka i wlasnego nie zostawajcie opiekunkami jesli nie lubicie dzieci:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale za sprzatanie cudzego gowna ktoś dostaje wypłatę, a za wdychanie fetoru bachora nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna praca nie hańbi nawet ta z bachorem, a co tam dziecko może być absorbujące, da się mu zabawki picie i jedzenie i dzieciak z głowy a to że trochę śmierdzi no cóż taki urok małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak nie wiesz co to jest absorbujace dziecko. Jak jest maruda z natury to nie wystarczy dac zabawki picie jedzenie i dziecko z glowy. Jeszcze ciebie zaciagnie do zabawy i bedziesz musiala sie bawic skoro wybralas prace opiekunki. A zabawy z dzieckiem sa strasznie nudne, i mowie to mimo ze jestem matka kocham swoja corke ale nie cierpie sie bawic. A ty od placenia za sprzatanie gowna, jezeli zostajesz nianka to owszem placa ci za wdychanie fetoru dziecka tak czy siak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jeju i tak bym się z tym dzieckiem nie bawiła w końcu by odpuściło o tyle. ja nie wiem co wy macie z tym terrorem dziecka, ja bym nie dała wejść sobie na głowę, są zabawki to się baw jest telewizor to się gap nie to nie. krótka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha:) ty dziewczyno naprawde nie wiesz co to znaczy miec dziecko. Nie chodzi o.wchodzenie na glowe, ale cudzego dziecka nie uderzysz ani nie krzykniesz, jak umialoby mowic to mialabys problem. Ja tez nie daje sobie wchodzic na glowe i czasem krzykne, mala sie slucha ale i tak potrafi byc marudna i dlugo plakac zanim odpusci, wiec jak jestes w stanie znosic dlugi placz dziecka bez mrugniecia okiem to szacun:) tylko chyba gorzej jak dziecko poskarzyloby sie rodzicom ze przez nianie plakalo, to pewnie stracilabys prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ten dziecior nie umiał jeszcze mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dla ciebie lepiej. A zreszta sama zobacz co znaczy opieka nad dzieckiem. (Chyba ze dzieciak mega grzeczny) co ja sie bede wymadrzac. W kazdym razie powodzenia w razie gdybys zostala opiekunka, tylko dziecka nie skrzywdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzięki wcale nie chcę być opiekunką, za bardzo mi ten smródby przeszkadzał a ja się brzydzę wydzielinami dzieci, a znając życie gowniarz nie raz by w dupsko zarobił jakby był niegrzeczny i nie uważam żeby to jakaś krzywda dla niego była :-) ale ja do takiej pracy bym nie poszła bo skąpe matki najlepiej 5 na h chcą płacić jak tu w jednym temacie czytałam. a potem się dziwią że bachor niedopilnowany za takie marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy od śmierdzących dzieci módlcie się żeby Was jakieś nieszczęście nie spotkało, bo wtedy inni będą musieli się też w waszych smrodach babrać..a wasze matki ? Też uważały, że śmierdzicie..? Dziecko jak jest zadbane, przebierane itp. pachnie ładnie ! Moja córcia jak uleje to ją wycieram płatkiem kosmetycznym z wodą, a jak jej pójdzie na ciuszki to przebieram.i nic nie śmierdzi..codziennie kąpie, smaruje, dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam ze niektorym dzieciom klaps by dobrze zrobil, jednak matka jest od tego by to dziecko wychowac. Jestem pewna ze gdyby dzieciak wychowany bdzstresowo terroryzowal kolejne nianki i te by rezygnowaly to matka z pewnoscia by inaczej zaczela wychowywac:) masz racje nie pakuj sie w prace opiekunki, mowie ci to szczerze. Ja od 3 lat jestem matka i wiem co to znaczy. Kocham bardzo corke ale to ciezka praca (ktora lubie ale odradzam jesli ktos nie lubi dzieci). I jeszcze mala prosba nie mow na dzieci bachor, bo to jak sie zachowuja to wina rodzicow nie ich. Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż na to poradzę tak już mówię i już :-) nie ma to jakiegoś strasznie negatywnego wydźwięku po prostu znam kilka takich które na miano bachora stokroć zasłużyły bo jednak dziecko to jest odrębny człowiek i jakiś tam swój charakter i zachowanie ma i nie do końca rodzice mają na to wpływ, nie mówię że każde dziecko jest bachorem bo oczywiście są i fajne dzieciaki, a ciebie również pozdrawiam i życzę wytrwałości w wychowaniu córki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem ze niektore dzieci sa okropne ale to w duzej mierze wina rodzicow i wychowanie robta co.chceta. dziekuj***ardzo:) pozdrowionka i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah jakie wy mądre i delikatne oj oj a wy też tak cuchnelyscie jak byliście małe no i niektórym to do dziś zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie dzieciaki cuchna ,ze az sie nawymioty zbiera, mdle toto ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko śmierdzi bo jest niedomyte ... Ja codziennie kąpie moje dziecko . Zwłaszcza w fałdkach pełno jest brudu i za uszami , szczególnie jak ulewa . I śmierdzi jak codziennie nie ma zmienianych ubrań. Znam taka czyste tylko body pod spodem , a z wierzchu do zabrudzenia chyba ze jak sierdzi a dziecku sie dużo ulało. Kąpiel co 2 dni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzi powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci cuchna to fakt takim skvasnialym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaa
Hej, ostatnio szukałam różnych konkursów i natrafiłam na jeden bardzo fajny konkurs. Myślałam, że to ściema, ale spróbowałam i się okazało, że po 2 tygodniach wygrałam i telefon dostarczył mi kurier . Wiem, że teraz telefony nie są tanie, i chcę wam polecić tą stronkę o to ona: http://zgarnij.ekstrapromocja.pl/wygrajiphona6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie to od ulewania ... synka przebierałam czasem 3 razy dziennie i myłam ... kobiety myjcie porzadnie swoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że wszyscy dorośli pachną... wystarczy przejść się do sklepu albo autobusem przejechać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej na serio wygralas telefon :) to super! A teraz WY.PIER.DA.LAJ szloro z ta reklama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie bierz tej pracy, pokochaj siebie i może zakochaj się w kimś a potem, wylecz się z tych niedorzecznych opinii na temat dzieci, zajdź w ciążę, przeżyj fizjologiczny poród i później się wypowiadaj na forach. Dzieci nie śmierdzą, mają piękny niewinny zapach młodego i świeżego ciałka. Ja kocham ten zapach. Jestem mamą dwójki dzieci i raczej mam instynkt macierzyństwa w przeciwieństwie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą te o ktore nie dba się należycie, ma je dzieciaki pachną, gdy syn był mały znajoma mi powiedziała ze pachnie u mnie w domu takim bobasem małym. Niektóre śmierdzą, mój chrzesniak mi smierdzial :-) i jego młodszy brat tez mi śmierdzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak :) i koniecznie przezyj fizjologiczny porod , poszczaj sie posraj sie , wyj kilkanascie godzin idaj koniecznie pocharatac sobie c**e jak te kafeteryjne idiotkia dzieci smierdza jebia kozim serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bachora, nawet takiego przedszkolnego wali sraką na kilometr!!!!!!!!!!!!!!!!! Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jakim prawem w ogóle pracujesz jako opiekunka do dzieci nie znosząc ich ? Nie ma naprawde dla ciebie nic biurowego ? Aż tak jesteś bez ambicji ? Ani nawet na zwykłą mniej ambitną pracę a nie związaną z dziećmi cie nie stać ? Nie powinnaś w ogóle łazić za pracą ani do tej kobiety ani do żadnej innej z dziećmi obrzydliwa babo. To przez takie jak ty w życiu nie wezme do opieki nikogo z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkalam sie wsrod znajomych ze smierdzacymi dziecmi. Pampersy, zwlaszcza szybko zmieniane, nie pzrepuszcaja smrodu, sa specjalne szczelne pojemniki na stare pampersy, bo to one smierdza, jak dlugo stoja. jak sie dziecku uleje to normalne,ze sie wyciera, co ma smierdziec. Zreszta wydzieliny i wydaliny dzieci karmionych piersia nie smierdza. Jedyne, co ew. smierdzi, to oliwki i kosmetyki, ja np nie lubie zapachow, ale rowniez smierdza mi wyperfumowane kobiety. Poza tym na pewno nie nalezy kapac dziecka co dzien, najwyzej lekko oplukac, (no i oczwiscie wycierac przy zmianie pampersa) bo jesli sie za czesto moczy w cieplej wodzie, zaczynaja pracowac silniej gruczolu potowe czy lojowe i wtedy faktycznie moze byc jakis zapach, Zreszta dokladnie to samo jest z doroslymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×