Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie mieszkać na Górnym Śląsku?

Polecane posty

Gość gość

Szukam miejsca na Górnym Śląsku gdzie mogłabym kupić mieszkanko. Chciałabym aby było to miejsce gdzie jest stosunkowo dobrą komunikację - przez jakiś czas będę bez samochodu. Fajnie gdyby w pobliżu były tereny do spacerowania, uprawiania sportów. Podobają mi się mniejsze miasta, typu Rybnik, Żory czy Pszczyna ale coś za coś. Może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszczyna, Tychy, Gliwice polecam :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś podać więcej info o deweloperze miły dom? zastanawiamy się czy warto kupić od niego domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskamonak
My juz mamy kupione mieszkanie, nasz zarządca to http://domena.gliwice.pl/. Wiecie coś może o nim? To licencjonowany zarządca, ale w sumie jakies opinie o nim by sie przydały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka KT
Moim zdaniem Katowice to najbardziej rozwinięte miasto na Dolnym Śląsku :) I wcale nie jest tak brudno i szaro jak każdy mówi. Są miejsca gdzie można kupić fajne mieszkania w zielonej okolicy, gdzie jest dobra infrastruktura. Np. na os. Tysiąclecia - choćby w komleksie 4 wieże. Teraz chaty w wieży C są do kupienia więc warto zapytać. Nowiutkie pachnące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalka1
Ola chyba chodziło Ci o Górny Śląsk :) Ale faktycznie 4 wieże bardzo spoko. Jest gdzie wyjść np pobiegać bo wokół park, jest też siłownia, balkony duże, będzie market piotr i paweł więc infrastruktura dobrze rozwinięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława Katowice
Myślę, że teraz super mieszkania i oferty są z tego nowego projektu Active Investment - 4 Wieże w Katowicach. Osobiście jestem bardzo pod wrażeniem i podoba mi się styl oraz cały projekt. Ktoś może już tam zakupił mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice, zdecydowanie! ja już niedługo będę mieszkać na osiedlu Banacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeśli już to też się zastanawiam nad Katowicami. Miasto wbrew pozorom jest bardzo piękne. Sama się otym przekonałam 3 lata studiując a teraz pracując. Na przykład inwestycja os. Karoliny fajnie sie zapowiada. Okolica dobrze skomunikowana, rozkłąd nowoczesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urrka
A 4 wieże? myslalam o tym miejcu , nie ukrywam że mam bliżej do pracy... oglądałam wizualizacje i szczerze mówiąc bardzo mi się podobały! Rozkłady mieszkań są przemyślane....takie niewielkie mieszkanko dla mnie mi się tam już marzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidny deweloper ze Śląska to Dombud. Można zerknąć na realizacje http://www.dombud.pl/realizacje Sporo budują, mają doświadczenie. Siostra mieszka w ich budynku w Mikołowie i dobrze się tam czuje, i okolica przyjemna i sam budynek dobrze zbudowany, nic się nie sypie i nie psuje po roku od zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej rozwinięte miasto na Dolnym Śląsku oraz jedno z najnowocześniejszych miast w Polsce to Wrocław. Na Śląsku najbardziej rozwinięte są Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice najfajniejsze, ale mieszkania tam najdroższe. Tanio jest w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, czasami w Siemianowicach czy Chorzowie. Ktoś może się podzielić opiniami z mieszkania tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kupując mieszkanie warto mieć fachowca, który kompleksowo pomoże w odbiorze mieszkania od dewelopera. Tu szczególnie polecam współpracę z http://www.bakskatowice.pl/ facet ma wiedzę i mega doświadczenie, więc to na bardzo duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×