Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

prąd od plusa

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może przeszedł do plusa z prądem kak tam jest z opłatami obecnie mam w tauronie ale rachunki tam są nie małe.. A ostatnio otrzymałam paszport korzyści i zastanawiam się nad przejściem. Ale chciałabym wiedzieć jakie macie doświadczenia z pradem od sieci plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj na normalne tematy nikt sie nie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tauron jest najtańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jak przejdziesz do plusa to, żeby nie było tak, że będziesz musiała płacić rachunki i do taurona i do plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonić tych naciągaczy. Sąsiad dał się wkręcić i teraz pluje sobie w brodę, że mnie nieposłuchał. Płaci dwa rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąsiad niech się zapyta czy jest możliwość przepisania prądu na żone. a w czym ma prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąsiad mieszka sam. Dał się wkręcić firmie novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze niech sprawdzi w umowie jaka jest kara za zerwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wycofanie umowy mamy 2 tyg, wcześniej było 10 dni. Warto przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy poszukać opinii na temat danego usługodawcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten sąsiad dawno podpisał tą umowę?Można rozwiązać jesli nie minęło zbyt dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiedział o tych. 14 dniach,to może rozwiązać umowe w ciągu 3 msc.Jest taka ustawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze spróbować może napisać podanie o rozwiązanie umowy. Mój tata tez tak miał w tauronie płacił co miesiąc 140 zł, później zmienił na novum i musiał płacić 220, bo przychodziły 2 rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój z tymi naciągaczami Oferują ci niby tańszą energię (nie prąd!), a potem okazuje się że płacisz więcej bo wcisnięto ci jakieś niepotrzebne ubezpieczenia Proponuje poczytać .http://wyborcza.biz/Energia/1,134742,14833858,Zmiana_dostawcy_pradu__Czy_to_sie_oplaca_.html A ten paszport Polsatu i Plusa to kit dla naiwnych - pełno klauzuli pisanych małym druczkiem. Np. masz niby rabat kilka % przy tankowaniu na stacjach Orlenu, ale musisz kupić coś w barze za minimum 10 zł. Jak zwykle cwaniaki szukają naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sąsiad to taki dziamdziak jakich mało. Ostatnio zameldował jakąś babę, która podczas gdy on był w pracy to ona gachów sprowadzała. A on wiedząc o tym, to jeszcze jej po fajki latał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli że lepiej nie wchodzić w ich dziwny prad.. Bo sama sie zastanawiam jak to jes bo nigdzie nie napisali jaka jest opłata dystrybucyjna itp... Wiec mnie to dziwi . Dlatego pytam czy ktoś z tym plusem miał rzeczywiście jakieś korzyści bo widze ze za przejście trzeba im zapłacić i umowa na 2lata.. Wiec nie chce się wpakować w jakieś gu...w..no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś się jeszcze wypowie kto sam być może kożysta lub korzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz rachunki za energię? to sobie zobacz jaka jest ta opłata dystrybucyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościu
brednie nikt nie odpowiedział na zadawane pytanie. Piszą coś o paszportach każda firma chce zarobić nikt nie jest fundacją i nie rozdaje pieniędzy czy energia plusa się opłaca wystarczy pójść z rachunkiem do punktu i wszystko powiedzą opłata za kW nawet niech będzie taka sama ale nie tak wysokie będą koszty manipulacyjne i już się opłaca nam konsumentom. Dopóki w Polsce nie będzie elektrowni i energii atomowej tak jak na całym świecie, energia będzie zawsze droga a jeśli wy zieloni nie chcecie być jak cały świat i chcecie energie z wiatraków i paneli to będziecie płacić jeszcze więcej bo taki rodzaj jest najdroższy i niestety jestem pewien że nas Polaków przerażą takie koszty. Nie zgadzacie się ze mną okey zobaczcie co się będzie działo jak podniosą podatek o 1 procent to jak zareagujecie kiedy rachunek za prąd będzie 70 procent większy ? Mają tańsze opłaty manipulacyjne czyli się opłaca a kiedy zrezygnujecie to Enea musi was przyjąć bo obowiązkiem Państwa jest żebyście mieli energie i to nie podlega dyskusji nie jesteście bezdomni i mieszkacie na bezludnej wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
moze i tanszy będzie od plusa o ile niedaleko jest nadajnik żeby sie podłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ENERGA z Gdańska ma najdroższy prąd i znalazła sposób na wyłudzanie kasy. Od 20 lat mam w banku polecenie zapłaty z mojego konta na rzecz ENERGY. W grudniu ENERGA nie wysłała rachunku do banku ( sprawdzałam ) , więc po raz pierwszy rachunek nie został zapłacony. W styczniu otrzymałam tzw "wezwanie do zapłaty". Za wysłanie "wezwania" kazali sobie zapłacić 35 PLN !!!!!!! PRZEKLĘCI ZDZIERCY !!!! Tak nabitych w butelkę jest w moim mieście wielu bo sprawa się oparła o rzecznika konsumentów ; niektórzy zamierzają wystąpić przeciwko wyłudzaczom do Sądu. Gdańsk kojarzy mi się z mafią. Dlatego zamierzam zmienić dostawcę prądu i nadal realizować rachunki w ramach polecenia zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława Olszewska
kochani prąd od plusa -nie dajcie się namówić,mąż biorąc telefon w plusie dał się namówić na to gó.....no.Rachunki miały przychodzić co dwa miesiące tak jest w umowie,miało być taniej a tu co?Od kwietnia nie ma rachunków ,minęło 7 miesięcy i nic na złożoną reklamację odpowiedzieli że brak faktur spowodowany jest opóźnieniem odczytu wskazań od Operatora Systemu Dystrybucyjnego,co mnie w ogóle nie interesuje -umowa była inna a oni wciskają mi kit że ktoś nie podał im odczutu licznika.Rozwiązanie umowy owszem ale za każdy miesiąc do końca umowy muszę zapłacić karę.Myślę o zgłoszeniu sprawy do Rzecznika Spraw Konsumenta bo to kpina .No chyba że ktoś poradzi coś lepszego.Zaznaczam że umowa podpisana jest od 1 kwietnia 2015 r na 29 miesięcy.W żadnym razie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo i naprawde nie polecam czekam tylko kiedy skonczy sie umowa i uciekam z plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskat
nie polecam od plusa i taurona... ani wszelakich domokrazcow. przeszlam wiele perypetii z tymi dostawcami i szczerze odradzam. od prawe roku jestem w Axpo i super sobie chwale. rachunki nizsze, mila obsluga i przede wszytstkim brak kretactwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia887
mialam to i nie polecam... w sumie moge polecic tylko firme Axpo - sa nowi na polskim rynku i dlatego malo znani. to jest tez powodem niskich cen i wysokiej jakosci uslug- tak walcza o klientow. polecam jak chcecie obnizyc rachunki za prad na trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria882
ja mam prad od Axpo i polecam. dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macias

Nie radzę wikłać się w Plusa. W umowie mam zapisane, że faktury będę otrzymywał co dwa miesiące. Od końca roku 2018 faktury przychodzą nieregularnie. Otrzymuję też korekty faktur. Nie mogę ich zrozumieć, więc nie wiem za co płacę i czy płacę za rzeczywiście zużytą energię. Reklamacje nie powodują poprawy. Chyba maja kłopoty z księgowaniem i rozliczaniem opłat. Zmieniono mi też licznik z elektronicznego na elektromechaniczny złom. Omijajcie Plusa szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz taką taryfę, która pasuje do Twojego stylu życia, bo w ten sposób możesz płacić niższe rachunki. Jeśli od rana przebywacie w pracy, to dobrą formą będzie taryfa G12 albo G12w. Dla osób, które o każdej porze dnia korzystają tak samo z prądu, to można wybrać taryfę G11. Warto też skorzystać z możliwości elastycznej umowy. Na stronie firmy E.ON można o tym poczytać https://eon.pl/dla-domu/oferta/energia-elektryczna/taryfy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×