Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

balsam na cellulit

Polecane posty

Gość gość

Witam chcialabym sie dowiedziec o balsamy , kremy ktore sa na cellulit :) w przyzwoitej cenie ale ktore dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa bicze wodne , codziennie - zazwyczaj rano - stosuje na zmiane zimny i goracy masaz woda z prysznica , ale musi to byc mocne cisnienie , efekt widovzny po 10-14 dniach , zalezy jak duzy masz celulit , do 0 nie zlikwidujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ciekawe , napewno wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling kawowy, ćwiczenia, picie zielonej herbaty, zero słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to wg ciebie przyzwoita cena. Używałam bardzo wielu firm. Kiedys działał na mnie Elancyl, ale miał zpełnie inny skład niz teraz. Moim najnowszym odkryciem są kosmetyki wyszczuplające i ujędrniające thalgo. Znalazłam o nich informacje na stronie salonu kosmetycznego www.beautypremium.pl, potem zamówiłam je w sklepie internetowym na www.thalgo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam ziaje. Te balsamy w takich czarnych opakowaniach. Na celulit i ujędrniający. Ale wiadomo, że bez diety same kosmetyki nic nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balsamy to śćiema u mnie znika cellulit gdy ograniczam węglowodany, ćwiczę codziennie pół godziny (basen) i łykam suplement CLA z zieloną herbatą przy tym zestawie już nie zawracam sobie głowy peelingami ani smarowaniem mazidłami, po prostu nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ĆWICZENIA wspomagająco mi pomaga eveline max slim 3D. naprawdę dobry, silnie ujędrnia (u mnie). cellulit zredukwoany ale to glownie zasługa ćwiczeń + nigdy jakiegoś mega dużego cellulitu nie mialam.... węglowodanów akurat jem bardzo dużo, a chudnę - no ale KAŻDY JEST INNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×