Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Panimloda

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość Moonniikkaa
Ja byłam tam gdzie Gosiak w Great Lengths i naprawdę wyszłam zadowolona. Jak dla mnie przedłużanie wyszlo na maksa dobrze! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużałam w http://www.metamorfoza.com.pl/ w Krakowie na ul. Librowszczyzna 1 i świetnie się spisali. Włosy sa ekstra, efekt jest naturalny, ale widoczny, o to mi chodziło. Jestem mega zadowolona, że się zdecydowałam na to no i z wyboru salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo podobają się przedłużane włosy. W Warszawie chodzę do świetnej specjalistki - Pani Małgosi z salonu http://salonalterego.pl/long-systemy-przedluzania-wlosow-hair-creation/ , która pracuje na pasemkach Hairdreams Hair Creations. Efekt spektakularny, a i metoda bardzo bezpieczna dla włosów naturalnych. Takie praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne systemy przedłużek pozwalają uzyskać dowolnej długości fryzurkę. Polecam bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo podobają się przedłużane włosy. W Warszawie chodzę do świetnej specjalistki - Pani Małgosi z salonu http://salonalterego.pl/long-systemy-przedluzania-wlosow-hair-creation/ , która pracuje na pasemkach Hairdreams Hair Creations. Efekt spektakularny, a i metoda bardzo bezpieczna dla włosów naturalnych. Takie praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne systemy przedłużek pozwalają uzyskać dowolnej długości fryzurkę. Polecam bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni87
Na swoje wesele też chciałam mieć piękne włosy i po prostu świetnie wyglądać podczas tego najważniejszego dnia w życiu. Zdecydowałam się na salon w Krakowie, który przedłużał ultradźwiękami i w ofercie miał włosy Great Lengths. Było warto i nie żałuję, 3 miesiąc po ślubie, a włosy pięknie się trzymają i wyglądają. Nie zmieniłabym decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarka902
wydaje mi sie, ze raz na jakis czas fajnie jest zaszalec w taki sposob u fryzjera :) staram sie cierpliwie zapuszczac wlosy, ale jednak troche poczekac trzeba, zeby uciułać nieco wieksza dlugosc :) dwa tygodnie temu bylam na przedluzaniu w hair atelier&spa piotra sierpińskiego, 25 cm, naturalne pasma wlosow, polecam :) calosc wyglada swiezo, zdrowo, naturalnie, nie mam problemu z ich pielegnacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hollywood Hair ! Najlepszy salon jeżeli chodzi o przedłużanie włosów w Warszawie. Sami koniecznie zobaczcie zdjęcia ich prac na ich stronce ! http://hollywoodhair.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Hollywood Hair w Warszawie , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edkafretka
Ja jestem wierna metodzie Ultrasonic Great Lengths :) Już nie raz przedłużałam tą metodą i zawsze efekt trzymał się długo i do tego moje włosy prezentowały się cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriana

Ja wybrałam na początku roku taśmy od Great Lengths i jestem nadal z nich zadowolona - wyglądają naturalnie, są wykonane z ekstra jakości włosów. W Polsce jest sporo salonów autoryzowanych także sprawdź sobie i wypróbuj czy będą Ci pasować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natti

Przedłużałam włoski w salonie Great Lengths, bo przekonał mnie ich fanpage i blog i to było super doświadczenie 😉 Jak ktoś się boi przedłużać to tam nie musi - wszystko bardzo profesjonalnie i świetnie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

ja przedluzyalam laserowo nano hair system bardzo sobie chwale, gdyby ktoś poszukiwał miraflores - extra! Dodatkowo można badanie trychologjczne zrobić;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla

Jak wybieram się na wesele to zawsze kieruje się do Great Lengths 🙂  Przedłużam włosy i efekt trzyma się kilka miesięcy. Uważam, że to jest super rozwiązanie, bo w krótkim czasie możemy mieć naprawdę ładną i fajną fryzurę - szczególnie na takie przyjęcia jak wesela! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjelli

W Bielsku przedłużałam w salonie Metamorfoza i jestem zachwycona, efekt jest świetny, idealnie taki jaki mi się marzył. Wreszcie mam piękne, gęste i długie włosy, wyglądam o niebo lepiej 🙂 Będę do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobieszka

https://instagram.com/wioletta_narkowicz_atelier?igshid=1xlwtxxak143q

 

polecam farbują tez włosy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
Dnia 25.05.2019 o 17:06, girlnextdoor napisał:

Podbijam! Jestem z Warszawy i chętnie się dowiem gdzie chodzicie na takie zabiegi 🙂

Ja przedłużałam w Great Lengths w Poznaniu, ale obseruje ich na instagramie i FB i wrzucali kilka razy salony z Warszawy - adresy można znaleźć na stronie w zakładce kontakt - z tego co kojarze kiedyś wrzucali z Warszawy salon Bagatela10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takkka193

Tylko u Pani Wioli! 

http://wioletta-narkowicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa

Ja miałam przedłużane w Hollywood Hair i wyszło super. Włosy wyglądają super i zdecydowanie mogę polecić. Jakość włosów naprawdę meeega 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jeśli chodzi o przedłużenie to na pewno wspomniane wcześniej Hollywood Hair baaardzo spoko 🙂 Już daaaaawno temu miałam przedłużanie pierwszy raz i też trochę miałam stracha, spodobało się i uważam, że efekt jest bardzo fajny. Co 3 miesiące jeżdżę na korektę - ściągnięci i założenie włosów jeszcze raz. Polecam HH 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Klimowska

Ostatnio mówię a  zrobiła bym coś dla siebie, wybrałam się na kurs przedłużania włosów rizoma24.pl fajna sprawa jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruczajka

Uważam, że taki zabieg niszczy włosy i nie warto go sobie robić. To juz lepiej ubzroic sie w cierpliwosc i zapuszczac. Dobra dieta, jakies wcierki i maseczki pozwolą szybciej zobaczyc efekt. Ja uzywam maski bombar coconut, ladnie regeneruje, wzmacnia wlosy i widze, ze szybciej rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Lobbycka

Zależy wszystko od tego jakie macie oczekiwania biurovivailcanto.pl zobaczcie jakie ciekawe propozycje przygotowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Klimowska

Pisałyście wyżej że  nie możecie wyszukać dobrego kursu animania.pl poczytajcie może to was zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka333

Przedłuzałam 3 miesiące temu i wszystko super więc myślę ze jest to opłacalny biznes. Włosy są piekne naturalne i długie wykonane bardzo dobrą metodą. salon Hollywood hair jest wg mnie bezkonkurencyjny i mogę go szczerze polecic kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przedłużałam w Hollywood Hair i dziewczyny spisują się na medal. Trafiłam tam dzięki znajomej która miała właśnie też u nich przedłużane włosy. Dziewczyny mają ogromną wiedzę i działają tak dobrze, że jak ktoś nie wie że włosy są przedłużone to się nie zorientuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się do profesjonalnego salonu, tam dobiorą Ci odpowiednią metodę, ilość pasm itp. Ja ze swojej strony mogę polecić salon Headstyler, sama tam przedłużam i jestem mega zadowolona ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×