Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calinka7

Wzwód po stosunku

Polecane posty

Gość Calinka7

Witam otóż mam taki problem moj maź po stosunku ma dalej wzwód czy któraś z pan spotkała sie z cZyms takim jeżeli tak to prosze o komentarz martwię sie cZy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102
jak najbardziej normalne, tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość60
świadczy to o okazie zdrowia dającym szybką reprodukcję nasienia i zawiesiny sterczowej co w sumie daje optymalną ilość ejakulatu, a to jest warunkiem erekcji i ejakulacji=orgazm. Notabene, zdrowa fizycznie i zadowolona psychicznie, zdolna jest też na kolejne erekcje łechtaczki i kolejne orgazmy bez odpoczynku. Tylko się tym cieszyć, a nie martwić!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość60
poprawka: zdrowa kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek30
poprawka: miałem wtedy 30l a ponieważ było to 40l temu, to teraz mam no, kto obliczy? Kto z młodszych przeskoczy Witka? A może któryś z 70-latków odezwie się i pochwali się choćby jednym numerkiem/tydzień? Przy okazji poda ilość spermy i odległość wytrysku? Myślę, że PT Toledo zajmie głos, i poda swoje parametry, zapraszam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70-ciu lat jeszcze nie mam. Cierpliwie czekam. Nigdy nie uczestniczyłem w olimpiadzie i naprawdę nie znam żadnych pomiarów: ile, jak daleko. Z częstotliwością to też jest różnie. Czasem jest tak, że raz na miesiąc, a czasem codziennie. Wszystko zależy od chęci. Tu nie chodzi o to, żeby się spinać i wyrabiać normy europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek70
cyt. z Toleda: 70-ciu lat jeszcze nie mam. Cierpliwie czekam. Nigdy nie uczestniczyłem w olimpiadzie i naprawdę nie znam żadnych pomiarów: ile, jak daleko. Z częstotliwością to też jest różnie. Czasem jest tak, że raz na miesiąc, a czasem codziennie. Wszystko zależy od chęci. Tu nie chodzi o to, żeby się spinać i wyrabiać normy europejskie. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dzięki za szczerość, Nie znamy się, więc odpowiedz na ostatnie pytanie: masz wytrysk ejakulatu czy wyciek, a może masz tzw. suchy orgazm, czyli wytrysk wsteczny? Czy czasem musisz "dojść "ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×