Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sposób na zważoną śmietanę w zupie , pomocy!

Polecane posty

Gość gość

To moj odwieczny problem jesli nie kupię sprawdzonej. Akurat w sklepie nie było no i wzielam pierwszą lepsząpechowiec.gif oczywiście robiac barszczyk bialy zważyła się a mój małżonek ma awersje do zwazonej smietany usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif a taką miał ochotę na biały barszcz!usmiech.gif Czy jest jakis sposób zeby ją, że tak powiem odważyć? smiech.gif Prosze o porady doświadczone KUCHARECZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wlaniem śmietany do zupy najpierw wlej smietane do miski wlej do niej ok 2 chochelki gorącej zupy i roztrzep trzepaczką pózniej taką śmietane roztrzepaną w gorącej zupie wlej do zupy i zamieszaj a śmietana na pewno się nie zważy a zupa będzie ładnie zabielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
identycznie robie zawsze....:/ smietana zott tylko dziala reszta syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_zaryczy_soon
teraz to pozostaje zawiązać szaliczek na oczach męża i nakarmić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie podobnie;)i jeszcze nigdy mi sie nie zwazyla obojetnie ktora smietane bym dala;p ja zawsze trzacham w sloiku razem z zupa;p prawie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodociana Gosposia
Jest na to sposób. Jak zrobią się grudy wlej od razu całą zupę do blendera lub blender ręczny włóż do zupy i zmiksuj. Po nieestetycznych glutach ze zważonej śmietany ani śladu! a zupka od razu nabiera jednolitej, aksamitnej konsystencji, polecam zawsze działa; ale tylko w przypadku zup jednolitych bez wkładek w postaci warzyw czy mięsa, wtedy po zmiksowaniu i dolaniu wody powstanie zupa krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×