Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILE TERAZ KOSZTUJE MIŁOŚĆ ATRKCYJNEJ KOBIETY??

Polecane posty

Gość gość

ile obecnie kosztuje atrakcyjna kobieta Byłem w związku , rok temu się rozstaliśmy. A jak to wygląda obecnie? Bo trochę wypadłem z obiegu. Ile kosztuje Was utrzymanie dziewczyny? Wydatki na bycie z nią ? Opłaca się? co musi posiadać facet? jakie są wymagane minimalne zarobki w stałej pracy (takiej raczej bez możliwości wyższych zarobków na danym stanowisku/dla danego faceta i jego wykształcenia czy umiejętności) by mieć atrakcyjnego partnera czy dopuszczacie możliwość by partner mniej zarabiał od was czy może nie posiadać wymaganych od mężczyzny dóbr takich jak prawo jazdy/samochód/mieszkanie (raczej facet zawsze musi to mieć i jakoś być lepszy od swojej kobiety bo w sumie w związku to facet jest zwykle tym bardziej rozwiniętym i ogarniętym, a kobieta oprócz własnych osiągnięć raczej chce czerpać profity od mężczyzny w szczególności atrakcyjna czy seksowna) a czego byście wymagały od faceta brzydkiego/nieśmiałego by mógł z wami być i byście go kochały tylko proszę o szczere wypowiedzi bez zbędnego idealizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez spadaj dzieciaku jezeli mierzysz zwiazek miara pieniadza, to o czym z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieróbkom dziekujemy ,debilem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszy materialista kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja materialista? przecież to wy piszecie ze facet ma być zaradny i kołować kasę, mieć zawsze więcej od was wiec proszę kawę na ławę co ile i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na każdym temacie piszecie ile to nie wymagacie ''Powodzenia, umawiam sie tylko z zamożnymi , nienawidzę golodvpcow '' ''tez pytam gdzie pracuje.ostanoi trafil mi sie kelner,no sorry ale kelnerowi dzieci rodzic nie zamierzam,bo poszlibysmy z torbami. '' ''Faceci mierzą wszystko poziomem atrakcyjności więc ja, jako atrakcyjna kobieta, do tego wykształcona i z dobrą pracą, nie widzę powodu, żebym miała nie mieć wymagań i ukrywać się z tym, że oczekuje od faceta jakiegoś poziomu. Nigdy bym nie zapytała się ile ktoś zarabia bo to brak taktu, ale jakiś magazynier czy pracownik ochrony, w ogóle nie istnieje dla mnie jako mężczyzna do związku.'' ''Skoro ja mam kase, mieszkanie i dobry samochód to uważam ze facet powinien miec wiecej odemnie usmiech.gif '' i wiele innych czemu teraz się wycofujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta
tyle żeby zdołał utrzymać swoje mieszkanie samochód i miał co jesc czyli co najmniej 3 tys zł ja zarabiam 3200 na reke, wiec jakby facet zarabial troche wiecej niz ja byloby optymalnie. to znaczy 3500-4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mało poważne kiedy facet zarabia mniej niz kobieta, tak jakoś się juz przyjęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LarsUlrich
ale ja nie rozumiem po co utrzymywać dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co, żeby du'py dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czulabys sie dziwnie jakbys zarabiala 5k, a Twoj facet 1k?pechowiec.gif ja mialabym wrazenie, ze mam jakiegos chlopca na utrzymaniu, a nie faceta, na ktorym mozna sie oprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to troche dziwne, nigdy nie musiałem płacić za takie rzeczy ani utrzymywać :o dziwni jesteście jacyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak musi byc zaradny, w domu powinien rzadzic jak i zrobic w domu remont itp. powinien miec samochod a zarobki hymm z 2000tys zeby mogl utrzymac rodzine ale najwazniejsze to powinien kochac, byc wierny, czuly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne przecież to są oczywiste rzeczy o czym tu dyskutować nie rozumiem na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
jest jeszcze krypto utrzymanie gdzie kobiecie wydaje się ze zarabia na siebie, a w życiu by nie osiągnęła poziomu życia jaki ma dzięki facetowi np. gdy on zarabia 8 tyś, a ona 2 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci pewnie o ''płytką'' śliczną buzię , ponieważ kobiety żyjące wg wysokiej hierarchii uczuć i zasad są zaradne finansowo i nie potrzebują osła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie jest od zarabiania, powinna dawać du'py, rodzić dzieci, sprzątać i gotować. To facet powinien zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a śliczne to od razu puste u ciebie ? :) Według ciebie? Czyżbyś była aż tak brzydka.. Ze tak oceniasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci pewnie o ''płytką'' śliczną buzię , ponieważ kobiety żyjące wg wysokiej hierarchii uczuć i zasad są zaradne finansowo i nie potrzebują osła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie kosztuje :O debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naroście jakieś konkrety -zaradność -ogarniecie życiowe -samochód - 2k w sumie zawsze miałem wrażenie ze facet to ten lepszy i bardziej dorosły w związku ''ponieważ kobiety żyjące wg wysokiej hierarchii uczuć i zasad są zaradne finansowo i nie potrzebują osła usmiech.gif'' le taka kobieta nie dopuści do siebie faceta mniej zarabiającego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna to nie piękna , bo piękną można się tylko stać będąc zrównoważoną . I nie , nie jestem brzydka :) Skoro tak piszesz , to znaczy , że jesteś cofniętym w rozwoju umysłowym organizmem i masz problem z otoczeniem , bo nikt nie lubi takich chamów jak Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataleczkaa 31.05.2014 Chodzi C***ewnie o ''płytką'' śliczną buzię , ponieważ kobiety żyjące wg wysokiej hierarchii uczuć i zasad są zaradne finansowo i nie potrzebują osła usmiech.gif ty to dopiero musisz być mądra życiowo ,zaradna i płytka :D pewnie siedzisz z łysym napakowanym który cała dobę pije browar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
ostatni gość to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzieci , dzieci ... Czytajcie ze zrozumieniem . Głupia , czy tam głupi to sam/sama jesteś cebulaku ! O co pyta autor ? Jeśli nie rozumiecie podstawowych pojęć , to żal mi Was. Poza tym , skoro oboje na siebie zarabiają , to nie byłoby tego tematu śmieciu , czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie siedzę z łysym ... haha . Napakowani mężczyźni mi się nie podobają wizualnie , gusta są różne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
''Jezu ale mi wyczyn robota za 2k auto i ogarniecie życia... '' ale o to chodzi ze facet to musi a kobieta może ogólnie od kobiet mniej się wymaga w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×