Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ILE TERAZ KOSZTUJE MIŁOŚĆ ATRKCYJNEJ KOBIETY??

Polecane posty

Gość gość
Atrakcyjna sie nie ceni ,po prostu musi trafić na odpowiedniego i wówczas będą sie kochać , zegnam Nie mozna liczyc i przeliczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
''Atrakcyjna sie nie ceni ,po prostu musi trafić na odpowiedniego i wówczas będą sie kochać , zegnam Nie mozna liczyc i przeliczać '' ''tylko proszę o szczere wypowiedzi bez zbędnego idealizmu .''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj dziecku z rodziny dysfunkcyjnej internet i od razu się zaczyna wyżywać na innych , żal mi Ciebie . Rodzice pewnie z domu wyszli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ale.... subtelna różnica jest taka ze facet musi a kobieta może spełnić jakiś tam warunek np. facet musi w wieku powiedzmy 25 lat mieć auto i prawko by mieć partnerkę, kobieta niekoniecznie by mieć faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro wy tego nie wymagacie to czemu sie dziwić? Ja osobiście sobie nie wyobrażam normalnego funkcjonowania rodziny bez chociażby auta. Przecież to jest sama wygoda i w dodatku niedroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz takie podejście, ze muszisz płacic aby być w związku to pewnie takie kobiety będziesz przyciągać. Ja znam wielu facetów pewnych siebie co nie mają wiele albo mają ale nawet na herbatę nie wydadzą dla kobiety, jednak mają cały tłum adoratorek. Nawet sama się temu dziwię:) co do mnie to to mieszkanie małe mam więc facet nie musi miec:) ale nie mam auta i chciałabym aby facet miał i prawko tez.. No a zarobki na tyle aby nas było stać razem na wyjścia, wyjazdy. nie wiem czy mam wygórowane oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zeby byl samodzielny i niezalezny i daj spokój z wyliczankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje...? jest bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek zdziwiony
No to nimom takich piniendzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze. Z miłością atrakcyjnej kobiety jest tak, że spada na ciebie nagle i nieoczekiwanie, a ty nie masz na to żadnego wpływu, więc nie zadawaj takich pytań i więcej już nie zaprzątaj sobie głowy tym zagadnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość jest za darmo. Mimo to jest najdroższa na świecie, nie przeliczania na żadną kasę, bezcenna. Dlatego jesteśmy tak niebywale szczęśliwi kiedy to nas spotyka. I jeśli jesteśmy dojżali to chronimy to i pielęgnujemy. I dziękujemy każdego dnia za to szczęście. Takie niby nic a taka siła. Kupić ją..namiastkę jej...można np u kobiety, która zawiodła się wiele razy. I jest już bardzo zmęczona poszukiwaniami. Boi się samotności więc w akcie desperacji da ci coś podobnego. Albo kobieta wyrachowana, również po wielu nieudanych związkach doskonale cię oszuka. Oby tylko żyć na wysokim poziomie tylko dlatego aby chwalić się bo koleżanki tak mają. Egoistyczne manipulantki coś na kształt d****** Są niesamowicie wiarygodne. Lubiące żyć w dostatku, kosztem kłamstwa, same siebie potrafią doskonale oszukać więc innych z łatwością. taką namiastkę kupić można za fajne mieszkanie, dobrą pracę rokującą na przyszłość, przyjemności, wyjazdy, prezenty. Kupują taką namiastkę frajerzy, często brzydcy z detektami bez honoru, wypuszczeni, desperaci. Ogólnie jedna wielka porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze od faceta więcej się wymaga W związku to facet jest zawsze tym lepszym ,bardziej rozwiniętym,facet po prostu musi mieć pewne cechy takie jak zaradnosc kasa,auto,dom,umiejętność walki Kobieta jest tak naprawdę zobowiązana jedynie do sfery biologicznej- współżycia urodzenia dzieci,jej życie i obowiazki przypomina troche zwieze-alenie ma co się burzyć drogie panie bo ten system działa jedynie na wasza kozysc i przywileje :-) I oczywiście ze SA kobiety które maja własne osiągnięcia ale one wiążą się zawsze z lepszym lub w najgorszym przypadku równym sobie facetem :-) Zabawne ze pomimo licznych obowiązków stawianych przed facetem zmniejsza się ilość wymagań wobec kobiet Teraz to facet jest zwykle tym atrakcyjnie język w wiązki i lepiej zbudowanym ( oczywiście każda uważa się za piękność ale to wynika tylko z waszej pruznosci ) Teraz kobieta nie musi być dziewica dla męża, ba nawet dopuszcza się wielu partnerów i tak nadal facet musi robić na nią i SOE wykazywać a do tego akcepptowac jej liczne byle miłość Bo w sumie z tego co widzę to teraz kobiety maja znacznie większy przebieg od facetów i szybciej wskakuja kolejnemu do łóżka,a to faceci bardziej przeżywają związek i maja mniej partnerek Oczywiście wyjątkiem są tutaj uwielbiany przez was roochacze podrywacze,ale z pomimo tego ze często tylko taki zauwazcie to stanowią znaczna mniejszość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wyznacznikiem w tej materii jest portal sponsoraszukam.pl poczytaj jakie tam warunki stawiają kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×