Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość19

Zamiast okresu biała wydzielina ???

Polecane posty

Gość gość19

Witam. Okres powinnam dostać wczoraj (30.05) i go nie ma :) Wspołżyje z narzeczonym co 2 dni :) staramy się o dzidzie już dosyć długo :) jakoś 5 dni przed planowanym okresem miałam z 2 plamki krwi ... a dzisiaj leci mi biała wydzielina... jak śnieg... a temp. w pochwie to 37.3 ... test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny... jak myślicie? czy to świadczy o ciąży? proszę o opinię :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam białą wodnistą wydzielinę, nawet bardzo dużo. Tak leciało, że biegałam do łazienki sprawdzać czy to @, bo dzidzi nie planowałam. Dopiero 5 dni po spodziewanym @ mnie olśniło, że coś jest nie halo i pobiegłam po test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
I co miałaś pozytywny? :) ktoś jeszcze odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwie plamki krwi to mogly byc plamienie implatacyjne. Natomiat podwyzszoba temp o ile nie jestes przeziebiona moga swiadczuc o ciazy. Wszystko na yo wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Na szczęście jestem zdrowa:) za ile mniej więcej dni powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes juz po terminie spodziewanej miesiaczki to mozesz obic w kazdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Dzięki za odpowiedzi :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo pozytywny chociaż szokujący jak diabli, bo nie było nic w dni płodne :p Dziś mam 4-letniego syna oczywiście najwspanialszego na świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie bylo podobnie. Zamiast okresu mialam bialy sluz. Zrobilam test, lecz wyszla jedna kreska. Dopiero pod swiatlo mozna bylo dostrzec bardzo blada druga kreske. W Mikolajki zrobilam drugi test i wyszedl pozytywny:-) w sumie juz dawno przeczuwalam ze moge byc w ciazy ale nie przypuszczalam ze uda nam sie po miesiacu:-) Ponad to mialam podwyzszona temperature i czulam jakby lapalo mnie przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×