Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezerwatywa została w pochwie

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, trochę się denerwuję , wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem i po stosunku on nieuważnie wyszedł ze mnie, a prezerwatywa została w mojej pochwie - nie cała, brzegi na zewnątrz. Wiem, że każdy zawód ze strony antykoncepcji wskazuje na użycie tabletki "po" w razie jeśli naprawdę nie chcemy ciąży, ale jestem teraz za granicą więc trudno mi kontaktować się z lekarzem, ponadto już od dawna leczę endometriozę i nie chcę ingerować w fizjologię organizmu dużą dawką hormonów...może ktoś ma podobne doświadczenia? Czy naprawdę jest to duży powód do zmartwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A murzyni podobno mają duże, oklapł mu że spadła, czy to jakiś mikrus z terenów zalesionych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przeciez wyjal i wiecej nie wlozyl ,wyjelas kondom delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dopiero zauważyłam, powinnam go wyjąć sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma się co się martwić. Przecież prezerwatywa w środku miała spermę która nie przedostała się do pochwy jeśli wyjęłaś ją delikatnie. Mojej koleżance też się tak kiedyś stało i mówiłam jej to samo, nie stresuj się. Dzieci z tego nie będzie :) Ludziom się wydaje, że zapłodnić jest tak łatwo. Otóż nie jest :) Albo nie zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse ze ciaza sa bardzo male w twoim przypadku, jednak zapytalabym o tab 'po' aby miec 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukinkoty sie spuszczaja ta swoja sperma - kazdy facet powinien sie wysterlizowac na czas kiedy sa zwiazku i nie chca miec potomstwa a nie - walic w pipsko i spust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten twoj nie zauwazyl ze prezka mu zeszla?! a ty tez? dzieciaki najpierw sie poduczcie a potem sypcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez paniki dodam ze tebletki to po latach bedziesz chorowała wiem co piszę.Dodam ze podczas badań u ginekologa masz prawo cały czas mieć przy sobie chlopaka by zwraca uwagę na czystość wkladanej rękawiczki do pochwy bo najwięcej wtedy się zakaza a ginekolog dalej ma pacjentkę.To samo podczas poródów powinno się mieć ojca dziecka.Wstydzicie się partnera podczas badań a jak zakaza was to macie oboje Problem zdrowotny.A mamy Prawo do obecności nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za wszystkie SENSOWNE odpowiedzi...w sumie troche sie martwie , bo to nienajlepszy moment, ale w moim wieku to nie bylaby tragedia...a i facet calkiem w porzadku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na seksiki z Murzynami należy być zabezpieczoną na 100%( spiralka lub pigułki hormonalne) lub mieć na wszelki wypadek RU486

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwóch facetów do jednej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sadze,że właśnie ta debilka ma Całkowita Rację.To tobie przeszkadza obecnosć,jestes może zboczonym ginekoloiem i wypraszasz osonę bliską naruszajac Prawo Człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×