Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubię całować męża w penisa..

Polecane posty

Gość gość
Z miłą chęcią dał bym swojego do próby :) Podobno jest pyszny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami nawet mam chęć złapać za niego jak jesteśmy w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie chodzę do sauny. Tam dopiero by mi stał w tym cieple. Nieraz na plaży lekko go podnosi i muszę zaraz wskakiwać do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię całować mojego męża w jajka.On to po prostu uwielbia,widok jego zadowolonej buzi jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet to lubi, w przeciwieństwie do kobiet które nie chcą całować naszych klejnocików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam jak moja lize ale jest na urlopie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się tam na pewno też lize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia calowanego penisa przesle na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lizanie jajek jak nie ma już nikogo na plaży naturystów jest świetne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy baby to macie nasrane w tych łbach, ze az głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naturystyka com po zalogowaniu można dowiedzieć się ciekawych wiadomości o saunach i plażach naturystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz caluje mnie w cipke issie lechtaczke a ja sse I caluje penisa. Kochamy sie od 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całuj często.Sama przyjemność . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoletnia mezatka
Ja jestem mezatka od 1977 r. Sex -cudowna sprawa w naszym malzenstwie. Penisa zawsze biore do buzi i często maz tryska mi w buzie albo po ssaniu maz ssie cipke i po orgazmie wchodz we mnie i spuszcza się w szparke. Kochamy się i penis czy cipka to normalne części naszego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa  kobieta
Ja od wielu lat caluje meza w penisa. Sse go ,maz lize srom i lechtaczke,****** cipke ,poniewaz kochamy sie od welu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet najbardziej lubi gdy liżę mu jajka.Jego uśmiech jest dla mnie największą nagrodą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni zdrożnego, zupełnie normalne. Czasami mi obciąga, innym razem ją posuwam w usta. Całuje go i uwielbia zasypiać z k***skiem w ręku, leżąc przytulona na moim boku. Uwielbia jak ja niziam, liżę i całuję jej c**eczkę. To chyba wszystko normalne jak jakaś para na prawdę się kocha. Odrzucić wszystkie przykazania przebieranych katabasów od macania i gwałcenia dzieci, a związek jest naprawdę szczęśliwszy. Sama Terlikowska powiedziała w wywiadzie, że łyka wszystko. Róbmy to co daje nam przyjemnośc i zadowolenie, zamiast łajdaczyć się gdzieś pokątnie, bo w małżeństwie to grzech według tych świń. Lepiej się spełniać niż cierpieć katusze na duszy i sercu bo wyobraźnia ciągle podsuwa nam nowe sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezatka od 38 lat i od zawsze biore penisa do buzi. Maz przeciez lize mi cipke i doprowadza pieszczac jezykiem lechtaczke do orgazmu. Kocham meza i maz mnie wiec jego penis to tak samo jak reka czy noga . Ale takich malzenstw jest teraz malo. Zdrady oszustwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od widlu lat biore penisa do buzi i caluje go. Maz caluje moja szparke. Kochamy sie od wielu lat. Nie wuobrazam sobie sexu i radosci w malzenstwie bez calowania k***ska a maz jak caluje pipke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam całować i dotykać penisa mojego chłopaka, jest cudowny, twardy duży....az mam dreszcz gdy pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteście tak zachwycone, czemu ja swej żony nie mogę namówić na taką formę naszej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddt30 ty chyba masz z głową coś nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze biore penisa meza do ust. Maz mnie lize lechtaczke i wargi sromowe ,ja sse k***ska a potem wklada go do cipki. Problem jest taki ze maz teraz ma malo spermy i nie moze trysnac w szparke wiec nieraz robie ladke. Kocham meza i jego wspanialego k***ska. Achs jestesmy malzenstwrm 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham meza i jestem kochana. Od lat jestesmy szczesliwi i uprawiamy sex. Biore czesto k***ska do buzi, glaszcze reka jajka, Sse go. Teraz maz ma problem z iloscia nasienia wiec czasami nie ma wytrysku w szparce ale tak jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham swojego mezabi maz kocha mnie. To normalne ze maz caluje moja c**eczke a ja penisa. Zreszta od wielu latbjestesmybszczesliwym malzenstwem i to jest normalne. Maz lubi piescic szparke jezykiem a ja jego peniska tez uwielbiam ssac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jestesmy bardziej nowoczesni, piescimy sobie nawzajem oko saurona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezatka od 40 lat. Zawsze caluje meza w k***ska jak go nazywam. To normalne. Uprawiamy tyle lat radosny sex , oralny rowniez wiec pocalunek penisa czy cipki przez meza to rzrcz normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnie zboczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz tytuł. Jasno mówi o zawartości wątku. Ślinisz się, ręce ci się trzęsą, gdy pospiesznie otwierasz. W podnieceniu czytasz. W końcu podsumowujesz: - świnie! Przyznaj, że to ty jesteś świnią. Nie są świniami ci, dla których jest to MIŁOSNĄ pieszczotą. Świniami są ci, którzy chorobliwie zanurzają się w teksty, które już na wstępie oceniają jako świństwo. Jak można świadomie babrać się świństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×