Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lenka2804

Jak schudłyście?

Polecane posty

Gość gość
Bez zmiany nawyków żywieniowych czy zwiększonej aktywności fizycznej może być ciężko. Osobiście zrezygnowałam ze słodyczy, które uwielbiam, piję dużo wody niegazowanej, ćwiczę co drugi dzień, przynajmniej te 15 minut, a do tego regularnie przyjmuje Foreverslim.Odnosząc się do wpisu powyżej bardzo ciężko jest teraz dostać coś co nie jest szpilkowane antybiotykami lub konserwantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parę lat temu schudłam 23 kg w 14 miesięcy - bez żadnych głodówek - była to głównie zasługa jazdy na rowerze (przejechałam tysiące km), ale też zmiany diety - wyrzuciłam to co niezdrowe (pozwalałam sobie jednak na coś słodkiego od czasu do czasu) i jadłam wyłącznie to co zdrowe, czyli warzywa, owoce, ryby, produkty pełnoziarniste itp. http://zdrowe-odzywianie-online.pl – zdrowe diety, skuteczne odchudzanie, zdrowa żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrałam dietę idealna dla mnie po sesjach z dietetykiem. Do tego suplementacja tabletkami Slimcea. Już odpowiadam po co mi one. Zawsze cieżko było mie utrzymywać diete a one doskonale hamują łaknienie i przyśpieszają metabolizm. Jest dużo łatwiej z nimi. No i chudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszę bo to zabawne...całe dzieciństwo i młodość byłam otyła. Pod koniec ósmej klasy ważyłam 90 kg. Po urodzeniu córek 125 kg.Wieczne nadciśnienie,wzdęcia. bóle kolan kostek Po porodzie to już chodzić nie mogłam...Dopiero wyczytana w Dzienniku zachodnim Dieta optymalna zrobiła ze mnie człowieka!W ciągu trzech lat schudłam do właściwej wagi czyli 70 kg.Taka byłam szczęśliwa że zaczęłam jeść po dawnemu i oczywiście przybrałam jak smok 15 kg Teraz jestem kilka miesięcy optymalna i padło10 kg.Chcę jeszcze te 5 i tak już zostać. Jest mi dobrze i myślę że nie zgłupieję na tyle żeby cisnąć bułki z ziarnami masłem i żółtym serem a popchać mandarynką bo wiem czym to grozi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam te tabletki forewslim i nic nie schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś czas temuu stosowałam tabletki Slimcea bo miałam kuracje odchudzająca po przebytej ciąży. Myślałam że potrwa to wieki a jednak ze slimcea w 3-4 miesiące wróciłąm do formy a schudnąć musiałam na prawdę sporo. Dzisiaj jestem bardzo zadowolona i polecam jak moge suplement slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki diecie :) Suplementowałam się też green shape'em, bardzo dobre tabletki, mniej się chce po nich jeść i nie miałam w ogóle ochoty na słodkie a to mój największy problem :D łacuch jestem, kupowałam je na www.greenshape.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellennaa
schudłam zmieniając odżywianie całej rodziny i zaczęłam po prostu inaczej gotować, dużo na parze, odstawiłam smażenie, a jak już to tylko na oleju kokosowym. wszystkim nam to wyszło na dobre :) no i zrzuciłam 15 kg ale jedna rzecz była dla mnie nie do przeskoczenia, a mianowicie jedzenie słodyczy :P nie mogłam się od tego uwolnić no i kupiłam tabletki iqgreen z zieloną kawą i chromem między innymi no i opanowałam dzięki temu to moje podjadanie słodkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenisia
Odkąd pamiętam to muszę uważać na wagę . Jedna kromka więcej a w biodrach o 1 cm więcej. Jednak staram sie ziołami wypędzać zbędne kilogramy. Niestety dostać dobre zioła sprawia nie lada problem. Aczkolwiek ostatnio trafiłam na herbatkę big active , zobaczę co z tego wyjdzie. Sąsiadka jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinawalczak
Schudłam 8 kg, zastosowałam dietę Sandruni, zrezygnowałam z fast foodów, słodyczy, tłustych potraw. Jeżeli chodzi o słodycze to stopniowo zmniejszałam ilość, teraz zdarza mi się zjeść raz w tygodniu coś drobnego ;) staram się też w miarę regularnie ćwiczyć, jest to basen, rower, rolki https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaskier
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam może nie dzięki samemu Foreverslimowi ale na pewno wspomógł dietę.Dzięki tym tabletką nie odczuwałam głodu a przemiana materii była też znacznie szybsza.Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska443
Wiecie suplement wspomaga odchudzanie oczywiście.Ja stosowałam African Mango i jestem z niego zadowolona do dnia dzisiejszego, pomimo zakończonej 4 miesiące temu kuracji nie ma efektu jojo;) a ja czuję się fantastycznie i w końcu podobam się sobie i nie tylko;) 2 miesiące 16kg mniej było i wiecie co ja nie mogłam uwierzyć własnym oczom;) wchodziłam na wagę chyba 3 razy by zobaczyć ten efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubcio

kurcze, a ja próbowałam Africian mango i strasznie mnie bolał brzuch, a dokładkę wcale nie schudłam, tylko przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć i to sporo to polecam tabletki z tej strony:

dietalux.wordpress.com

ja sporo z nimi schudłam, wazne że są tanie i nie powodują efektu jojo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×