Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gościu, Jesteś WIELKA!!! dzięki za te pytania. Za chwile udostępnię na blogu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"marzena" "iwonka" skany wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, jeszcze raz dziękuję i ja. W pytaniu 11 brakuje jedynie odpowiedzi D, jeśli możesz to napisz co to było żeby był komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytania w formie zdjęć tylko tak mogę na tą chwilę jeśli ktoś chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Proszę o skan arkusza m-grzempowska@hotmail.com , :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co wiem jak to jest jak się człowiek denerwuje i przeżywa ja do puki nie pojawiły się odpowiedzi na CKE to myślałam że jajko zniosę zwłaszcza, że nasza opiekunka sprawdzając powiedziała że jest dużo błędów a jak się okazało to tylko te które źle nas nauczono. No cóż nie ma ludzi nie omylnych. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
35- a , 36- b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 d o zabezpieczenie bielizny osobistej chorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćM z godz.23.31 proszę jeszcze raz o adres maila, bo ten jest nieprawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 a- o wyposażenie wanny w uchwyt i matę antypoślizgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćM skany wysłane. ta spacja była nie potrzebna. proszę sprawdź pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGA to ja Ci dziękuję z całego serca za podane testy to dzięki nim mogłam ćwiczyć i zdobywać wiedzę przepisywałam sobie je i tam gdzie nie wiedziałam odpowiedzi to najpierw szukałam w książkach lub w internecie, a później sprawdzałam prawidłowe odpowiedzi na Twoim blogu. Jeśli wszystko dobrze przeniosłam to będę miała tylko dwa błędy ale to tylko dlatego, że zaznaczyłam tak jak nas uczono nie jest źle jeszcze tylko przeżyć praktyczny za tydzień i żegnaj szkoło. BUZIACZKI DLA CIEBIE AGA :) Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Zrobiłam 4 błedy, w tym jeden z "niedoczytania" ! EHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też 4 ( dwa ze stomii , jedno w pytaniu o młodej wysportowanej dziewczynie na wózku i jedno źle przeczytałam) cóż. Wynik mnie i tak zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
to i tak mamy 90% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga to 11 pytanie powtórzę w całości. 11 Aby móc bezpiecznie wykonać kąpiel pacjenta w wannie, opiekun powinien zadbać przede wszystkim a o wyposażenie wanny w uchwyty i matę antypoślizgową b o odpowiednie oświetlenie i wywietrzenie łazienki c o zabezpieczenie odzieży ochronnej opiekuna d o zabezpieczenie bielizny osobistej chorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
potrzebuje pytanie 35 i 36 :) bardzo prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
11- A - tak est w kluczu CKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 Jak często należy zmieniać pozycję ułożeniową choremu, który ma trudności w poruszaniu się w obrębie łóżka? a Co 2 godziny b Co 4 godziny c Co 6 godzin d Co 8 godzin 36 Pacjent z niedowładem połowiczym prawostronnym samodzielnie wykonuje ćwiczenia polegające na swobodnym zginaniu i prostowaniu prawej kończyny dolnej i górnej. Ćwiczenia te zalicza się do grupy a biernych b czynnych c oporowych d samowspomaganych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Hej ja, albo jestem głupia albo nie wiem. Ale mi się wydaje w kluczu, że w kluczu jest błąd. 19. Mycie kończyn dolnych u pacjenta opiekun powinien wykonać według kolejności: A.udo, pachwina, stopa, podudzie B. stopa, podudzie, udo pachwina, C.podudzie,udo,pachwina,stopa D.pachwina,udo, podudzie, stopa. Według Was? JAk się uczyliście? bo ja według d. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
Czy i ja mogę prosić o skany?? karolan3091@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym że są różne wersje tych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
opiekunblog. blogspot. com/2015/06/testy-czerwiec-2013-z-odpowiedziami. html zobaczcie pytanie 37 i jak sa zaznaczane prawidłowe odpowiedzi w teście !! Uwaga - za kropkami usunąć spacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa i właśnie o to chodzi w w tym wszystkim, by sobie pomagać. Co do odpowiedzi z myciem nogi to odpowiedzi zależą od gościa co układał pytania. Widocznie on korzystał z książki gdzie taka jest kolejność, a my mamy się domyśleć. Ja zaznaczyłam poprawnie tę odpowiedź, bo to pytanie powtarza się często w testach z ubiegłych lat i ciągle jest odpowiedź, że zaczynamy od stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że środkiem leczniczym jest Rivanol. Chyba niezbyt jasno było sformułowane pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cke ma juz klucz do wczorajszego testu.... trochę słabo mi poszło- 33 dobre odpowiedzi a mogło byc lepiej. Jak wam kolezanki poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze. Nie mogę znaleźć klucza na cke. Czy ktoś dobry może tu na forum go przepisać? Prrrrosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy do sondy uzywacie pean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×