Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Hej ja egzamin mam 27 i u nas jako pierwsza jak ktoś cos wcześniej to będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27.06. o 16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dyplomie jest podany wynik procentowy. Jak ktoś będzie chciał, podeślę dyplom na opmedpolska z postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś dziś egazmin z części praktycznej z opiekuna medycznego ? Ja mam 25. jak by ktos mógł to proszę o małą podpowiedz co było do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Niestety z tego co mi się wydaje to 25.06.18 r jest pierwszym dniem zdawania egzaminów prkatycznych. U mnie egzaminy odbywają się 27-28.06, u kolezanki 26.06 I z tego co wiem to własnie 25.06 mają odbyć się gdzieś pierwsze egzaminy. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda , że 25 to pierwsze egzaminy z części praktycznej . Ja idę o godz. 12;00 koleżanki z 8;00 będą już po {szczęśliwe} trzymajcie za nas kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnvbn
Jakie były zadania i przypadki na egzaminie praktycznym, może ktoś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
A jednak już wczoraj odbyły się pierwsze egzaminy. Koleżanka rozmawiała przed chwilą z dziewczyną, która zdawała juz 24.06 i tak bardzo ogólnie tylko powiedziała co było mniej więcej. Przesłała mi taką oto notatkę. Są trzy zadania, każde zadanie na inną godzine zdawania egzaminu. 1. Mycie głowy, zmiana poszewki na poduszkę i zmiana podkładu płóciennego; problemy i działania, skala Bartel 2. mycie kończyn górnych, klatki i pleców ; zmiana poszewki na koc i poduszka, skala bartel; problemy i potrzeby. 3. mycie zębów uszu i szyji, profilaktyka przeciwodleżynowa, problemy i działania. Jeżeli będziecie mieli jeszcze jakieś informacje to dajcie znać. Jeżeli możecie to potwierdźcie, że takie własnie były zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
PS. mam nadzieję, że zdąży to odczytać osoba, która idzie dzisiaj na 12 :00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witam, czy jest tutaj ktoś, kto zdawał teraz praktyczny z asystenta osoby niepełnosprawnej? Na początku lutego mam egzamin i byłabym wdzięczna za info. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Hej. Mógłby mi ktoś 🙂 wysłać testy z odpowiedziami. Dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mial juz ktos egzamin praktyczny opiekuna medycznego w czerwcu 2019 ?? Dajcie znac co bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plus |Edukacja

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do Szkoły Plus Edukacja!
Posiadamy szeroki wachlarz edukacyjny, napewno każdy wybierze kierunek dla siebie odpowiedni, a przy tym bardzo ciekawie prowadzony przez naszą wykwalifikowana kadrę dydaktyczną. Oczywiście posiadamy uprawnienia publiczne, zdawalność egzaminów zawodowych to 98%!

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnych pracowniach, dzięki którym podejmując swoją wymarzoną pracę, nasi absolwenci już na starcie są w pełni przygotowani w formie praktycznej jak i teoretycznej.

 

Kierunki medyczne za darmo do 15 lipca!
Za Darmo : legitymacje, zaświadczenia

Zadzwoń już teraz i zarezerwuj sobie miejsce - decyduje liczba zgłoszeń !!
tel. 71 72750 32 / (33)
e-mail: wroclaw@plusedukacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Strój medyczny na egzamin jest obowiązkowy? Ja zamówiłem z uniformshop.pl i jestem bardzo zadowolony z jakości i z tego, jak leży na mnie strój. Jednak obawiam się, że kupiłem go niepotrzebnie. Pewnie go zostawię, bo jakość ma świetną i przyda się w przyszłości, ale ciekawi mnie czy założę go na egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×