Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Aga, ja będę się trzymała tych 13 pozycji podanych w kluczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj pogadam z moimi nauczycielkami to dam Ci znać popołudniu, to co pisałam wcześniej to tylko moja sugestie, a nie pewnik poczekajmy na opinie innych pozdr i jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie bym sie ich trzymała, bo jest mniej o połowę niż moich. Dlatego prosiłam o sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie mam pytanie bo znowu mam pewnie złe dane podane przez nasze pielęgniarki, a mianowicie gdzie wyrzucamy fartuch foliowy do czarnego czy czerwonego worka ja bym wyrzuciła do czerwonego a mam podane że do czarnego? I kolejny problem dotyczy tacy w teście było że najpierw myjemy a później dezynfekujemy, a ja znowu mam podane, że odwrotnie jest ktoś kto to wie na 100% dobrze bo znowu źle coś zrobię przez złe nauczenie. Ci uczący nas powinni chyba też przechodzić jakieś egzaminy albo dokształcanie w celu prawidłowego nauczania a nie wprowadzania w ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dziś dziewczyny zdawały ja zdaje jutro i fartuchy zawsze nas uczono że CZERWONY ,a tace najpierw myjemy potem dezynfekujemy i zdały dziś wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o kryteria do egzaminu praktycznego ciotka___114@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwona43 super bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie niejasności związanych z egzaminem praktycznym, proszę pytać.... nie jest tak źle jeśli nerwy nie wezmą górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy nerwy ,właśnie tego sie obawiam dziś zdają koleżanki ja jutro rano,uciekam trzeba iść do pracy,jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość100783
bardzo proszę o kryterisa oceniania z egzaminu praktycznego :) dorotabalsam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani Iwony 43 mam pytanie odnosnie tazy obie myjemy i dezynfekujemy po 2 zadaniach sprzatamy wszystko czy najpierw bierzemy tace do koszuli odnosimy na zaplecze i bierzemy ta do sondy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za bardzo tworzycie z tym praktycznym egzaminem. Egzaminator mówi wyraźnie, żeby przepisać to, co jest napisane w treści zadania - jako problemy pacjentki. Nie ma sensu pisania "powieści", moja koleżanka tak się rozpisała, a potem - już po fakcie doszła do wniosku, że przez to "lanie wody" pominęła istotne aspekty. Do Agi : droga koleżanko "po fachu" tak się zastanawiam, czy Ty nic innego nie robisz, tylko uzupełniasz swojego bloga? Oczywiście że dla niektórych odwalasz "kawał dobrej roboty", ALE... znalazłam na Twoim blogu - zwłaszcza w testach- przepisanych-opracowanych przez Ciebie - nie wiem jak to dokładnie robisz - błędy! A przez to że tak "idealnie" starasz się pomóc pozostałej braci współzdających - możesz im niechcący zrobić krzywdę. Bo "odwalasz" za nich całą robotę! Ja jakoś przygotowałam się bez Twojej pomocy. Oczywiście nie umniejszam Twoich zasług względem "ludzkości" ale pamiętaj Ty a i inni zdający niech poddadzą to rozważeniu, że nie jesteś nieomylna - a traktują Cię tu prawie jak Guru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o kryteria do egzaminu praktycznego. buziao@wp.pl Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kryteria joanna-sokol1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny gościu, nie uważam bym była guru, nie zaznaczam, że mogę się nie mylić. Jednak testy są w/g kluczy OKE i nic na to nie poradzisz. Jeśli gdzieś są błędy to oświeć mnie i innych, a nie wytykasz to, że ktos daje radę, a Ty niestety nie . Pracuję, mam dom i 3 dzieci i mam czas na blogi. Kwestia dobrej organizacji. Może jednak ciężko Ci to ogarnąć. Jeśli jesteś tak uprzejma to pokaż te błędy w testach, bo może faktycznie się gdzieś pomyliłam pisząc kolejne wersy. Myślę, że każdy będzie ciekawy by sprawdzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nikogo nie traktuje jak Guru, ale jeśli ktoś chce i ma taką możliwość podzielenia się materiałami, a tym bardziej swoją wiedzą, i chce pomóc innym to dlaczego jest od razu za to tak bardzo krytykowany. Przecież nikt tu nikomu niczego nie narzuca, ani też nikogo nie namawia by korzystał z tych materiałów każdy ma prawo własnego wyboru. Po prostu byliśmy różnie uczeni jedni lepie drudzy gorzej i taka wymiana wiadomości jest bardzo potrzebna jeśli Ci się nie podoba to co tutaj czytasz to po prostu nie wchodź i nie obrażaj innych. A tak na marginesie skoro tutaj jesteś to też pewnie po materiały skoro tak dobrze wszystko wiesz to czego tutaj szukasz wchodzisz po to by sprawiać przykrość innym gdyż nie masz nic innego do roboty lepiej zajmij się sobą . WKURZONA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga nie przejmuj się g.....ch nie sieją sami wschodzą. Ja korzystałam i nadal korzystam z twojego bloga i bardzo się cieszę że jest ktoś taki jak Ty a ta osoba pewnie Ci po prostu zazdrości. Albo coś poszło jej nie tak i teraz szuka winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem niektórych wpisów, to forum ma nam służyć pomocą by przejść pozytywnie egzamin, a nie na ocenianiu czy ktos ma za dużo czasu , czy może się wymądrza . każda z nas próbuje przekazać swoje doświadczenia związane z egzaminem i dzieli się swoimi doświadczeniami- jednak nie każdy sie musi z tym zgadzać, ale powinien uszanować poświęcony czas i chęci służenia pomocą dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyczny zdawałam 13 czerwca i nie ukrywam że bardzo mi to forum pomogło, a zwłaszcza wymiana doświadczeń koleżanek które już były po. przede wszystkim chylę czoło dla koleżanek zdających jako pierwsze i z tak dużym zaangażowaniem dzieliły się egzaminem, w końcu nie musiały tego wszystkiego pisać i pozostawić nas w niewiedzy totalnej jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMEN. Koniec tematu. Ktoś kto stwierdza takie fakty bez użytecznych argumentów oczerniając innych nie wart jest niczyjej uwagi i zawracania sobie głowy. Wracając do tematu egzaminu. Jadę za chwilę na próbę generalną do szkoły. Jednak stwierdzam, że zbytnio się zagłębiłam w szczegóły, które opisałam na blogu diagnozując problemy pacjentki. Chyba będę się jednak trzymać przesłanych przez koleżankę materiałów, bo mi czasu zabraknie w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, tylko problemy i jeszcze raz problemy. i jest ich 13 :-) pozdrowienia ze Śremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu, spadaj stąd jak Ci coś nie pasuje i odczep się od nas wszystkich. Każdy tu pomaga sobie wzajemnie, a nie szuka zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o kryteria z praktycznego szymon09876@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyslijcie kryteria proszeeeee szymon09876@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo proszę o kryteria oceniania z egzaminu praktycznego grubcio78@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×