Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy już zapomnieli, o tym forum wchodzili tylko jak byli w potrzebie teraz już nie mają na to czasu, a przede wszystkim chęci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już kilka dni temu pisałam brakuje mi tu tej dyskusji jaką prowadziliśmy, to fakt już po egzaminach, ale przecież my nadal jesteśmy. Jutro odbieramy świadectwa z ukończenia szkoły, a po południu świętujemy ukończenie szkoły, myślę nad kolejną bo mi brakuje tej trochę adrenaliny związanej ze szkołą i nauką. Zastanawiam się nad licencjatem, ale to trochę grubsza sprawa i nie wiem czy dałabym radę, ale przez wakacje pomyślę. Jak to mówią do odważnych świat należy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Hej. Ja juz pisałam ze wybieram sie do szkoły. Na inny ale baardzo pokrewny kierunek Terapia Zajęciowa. Trwa 2 lata i to jest forma wekendowa , mam nadzieje ze pogodze obowiazki z nauka,dobieram do tego kurs pedagogiczny (ale to juz prywatnie) i opiekunka srodowiskowa. Wiem ze sporo przedmiotow bede mogla sobie odpisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba też jeszcze pomyślę o czymś, ale zobaczymy co w naszej szkole zaproponują nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam fajnie. Ja jeszcze przed praktycznym. Egzamin mam w sobotę. Wy juz na spokojnie możecie myśleć co dalej a przede mną jeszcze stres. Ale mam nadzieje ze dam jakoś radę. Pozdrawiam wszystkich co tu jeszcze zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
No i zapadła grobowa cisza ......... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba z sobotnich egzaminów chyba jeszcze baluje :) ciekawe do kiedy są egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba z sobotnich egzaminów zapomniała odciągnąć powietrza z żołądka. Kuzwa. Ale upał i stres zrobił swoje. Ale mam nadzieje ze pomimo to, jakoś zalicze. Pozdrawiam wszystkich.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dobrze, jeden punkt to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
no własnie! Orientuje się ktoś , do kiedy są egzaminy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończą się 6 albo 8.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07. oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wie moze ktorego beda gdzies wyniki z egzaminow na oke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba po 20 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Jeśli byłby tu ktoś kto zdaje we wrześniu czy październiku to niech da znać ( KKZ i inni). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki z egzaminu będą podane 28-go sierpnia Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tu zaglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonus
Również pozdrawiam i z niecierpliwościa czekam do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
Hej czy jest tu ktoś zdający egzamin w sesji jesiennej? Jeśli tak to piszcie kiedy i gdzie. Ja zdaję 11.10 (praktyczny) w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam powodzenia wszystkim zdającym w sesji jesiennej ja już po egzaminach w czerwcu a wiadomo kiedy się zaczynają.Może ktoś wie i się odezwie pomóżmy następnym zdającym ,tak jak sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
Sesja zaczyna się 17.08 a egzamin pisemny jest 08.09. Ciekawe jaka szkoła będzie miała pierwsza praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludziska co tak cicho,nie długo zaczyna się kolejna sesja ktoś coś wie ,jakie zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonus
Hej ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonus
Jeszcze pięć dni i mamy wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Odpowiedzi byly dwuznaczne. Tzn.dwie odpowiedzi byly w niektorych pyt prawidlowe.NP. w pytaniu O mloda dziewczyne na wozku i dzialania p.odlezynowe:w algorytmie jest aby pacjent sie unosil na rekach bedac na wozku jak rowniez aby przebywal na wozku nie dluzej niz 2-3h dziennie.Obie odp sa prawidlowe. Jednak w kluczu odp jest prawidlowe tylko to pierwsze. Podobnie sprawa sie ma w pyt o kolejnosc mycia nogi. Na filmie edukacyjnym wyraznie Pani mowi:a teraz pokaze drugi sposob mycia ktory rowniez jest prawidlowy i pokazuje od pachwiny w dol.W kluczu prawidlowa odp od stopy w gore. Tak samo sprawa z rivanolem i rumiankiem jako srodkiem leczniczym. Teraz to juz nic nie mozna z tym zrobic ale w naszej grupie byly osoby ktore zaznaczaly jedna badz druga odp uczone wg tego samego algorytmie. A juz to zeby temperature wody do mycia nie sprawdzic na wlasnym przedramieniu i na wew stronie uda pacjent tylko od razu na udo pacjent jest chyba pomylka. Ktos powinien sprawdzac testy przed dopuszczeniem ich do egzamin. Pytania mialy wiecej niz jedna prawidlowa odpowiedz. Czy zgodzicie sie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego są książki w których podane są różnice dotyczące w/w zagadnień, ktoś kto układa tego typu pytania powinien tak to zrobić by nie było tego typu nieporozumień. A tak na marginesie skoro jest to egzamin opiekuna medycznego i zostały wydane dla Nas książki którymi większość się posługuje to nie powinno się wprowadzać zamieszania typu zasad dotyczących pielęgniarek. Bo później dochodzi do tego typu niejasności i nieporozumień. W 100% zgadzam się z Tobą. Od razu się zbulwersowałam jak tylko wyszłam z sali egzaminacyjnej i nasze pielęgniarki rozwiązując test powiedziały że mam wiele źle zaznaczonych odpowiedzi. Przede wszystkim oznacza to brak kompetencji u pewnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wiele źle za znaczonych to między innymi właśnie ta z nogą i sprawdzaniem temperatury na własnym przedramieniu. A wszystko stąd, że ktoś kto układał te pytania nie pofatygował się o dokładne sprawdzenie materiałów dostępnych dla Nas. Co książka to inna wersja tak być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki pisałam zaraz po egzaminie o tych różnicach teraz tylko pozostaje nam czekać na wyniki ,może sami odkryją że coś nie tak z materiałami do uczenia ,że nie są jednolite.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
A czy ktoś wie może jakie jest zadanie w sesji jesiennej? ? Ta się już zaczęła a nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×