Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Nie zdalam praktycznego masakra miałam tylko 66 punktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałam praktyczny na 100% testy 95% odnośnie testów czuję nie dosyt ponieważ są rozbieżności co do materiałów z których korzystamy, a osobami które układają odpowiedzi. Moje błędy dotyczyły nieszczęsnej nogi i sprawdzenia ciepłoty wody na ramieniu. Trzeba by tak jak ta maturzystka z Krakowa odwołać się do sądu. Ale szkoda zdrowia, teraz jeszcze czekanie na DYPLOM i certyfikat. Pozdrawiam Ewa Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składaj dokumenty na poprawkę ponoć poprawkowy jest dużo łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejde jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co takiego źle zrobiłaś że tylko tyle ci egzaminatorka dała punktów , domyślam się że wchodziłaś tutaj wcześniej na forum tutaj wszystko było omawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonus
Pisemny95% praktyczny 96% dyplom już w domu i nawet opity. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonus dostałaś Dyplom czy świadectwo czy to i to, bo w ogóle to powinniśmy dostać świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie to właśnie dzisiaj odebrałam w naszej szkole, a oprócz tego jeszcze Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie I Suplement do Dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, Certyfikat Suplement w języku obcym, ale na to muszę poczekać bo dopiero szkoła wystąpi do OKE. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wchodziłam wczesniej,omawialam z kolezankam przez wiele godzin,wszytko na pamiec wykute,zjadly mnie nerwy.przywiozłam fartuch i rekawice do zmiany koszuli ale fartucha nie założyłam, stanełam po złej stronie łozka,nie policzyłm i nie wpisałm ilosci płynu podanego,nie sprawdzilm temperatury pokarmu,i na koncu nie poszłam do brudownika tylko do umywalki do dezys rak.Tak mnie zjadły nerwy bo wiedziałam dokladne co mam robić.Martwie sie ze jak tego nie opanuje to nigdy nie zdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytania czy ktoś z Polski miał juz może egzamin praktyczny w sesji jesiennej, jeśli tak to bardzo proszę o info jakie byly zadania, a może ktoś wie czy w zeszłych latach zadania w sesji letniej i jesiennej pokrywały się ?!pozdr Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
98% praktyczny , 83% teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam. Dyplom potwierdzający kwalifikacje. Świadectwo potwierdzajace. i certyfikat. W języku angielskim i oczywiście tłumaczenie po polsku. Pozdrawiam gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonus
Bardzo wszystkim gratuluje, szkoda że koleżanka będzie miała poprawke. Stres jest okropny. Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plankton
mówcie mi :opiekunie.hurra! praktyczny 100, teoria 85. jestem zadowolona, bardzo zadowolona! wszystkim serdecznie gratuluję a za innych trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz co i jak masz robić, to najważniejsze nie spieszyć się, nikt nie powinien Cię poganiać. Stań na przyszłość i pomyśl czy wszystko zrobiłaś tak jak trzeba, zastanawiając się opanujesz też stres. Ja tak przez stres o mały włos bym nie zdała w ubiegłym roku testów, było kilka trudnych słów których wcześniej nie znałam i tak skupiłam się na nich, że później zabrakło mi czasu na dalsze skupienie się nad odpowiedziami. W pełni Cię rozumiem bo ja też mam duże problemy z opanowaniem stresu, wiem jak to trudno jest nad nim zapanować, ale musimy bo inaczej nie da nam żyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia na następny raz uwierz, że dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla Wszystkich Opiekunów i POZDROWIONKA:)EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim dyplomowanym Opiekunom Medycznym. Ja dziś tez poznałam wyniki, dyplom odbiorę w poniedziałek. Z testów mam 89 % zaś z praktycznego 100%. Wiedziałam, że mam 4 odpowiedzi złe w testach. Machnęłam się w pytaniu o dziewczynie na wózku inwalidzkim i na pytaniach ze stomii, bo tego jakoś nie czytałam wcześniej i nie mieliśmy na zajęciach. Najśmieszniejsze jest to, że teraz pracuję w opiece długoterminowej przy stomikach. Musiałam się biegiem nauczyć. Dziękuję serdecznie wszystkim za pomoc tu na forum, wiedza jaką tu zdobyłam dzięki Wam jest bezcenna. Pozdrawiam wszystkich serdecznie p.s gdybyście mieli jakieś info o jesiennych egzaminach to dajcie znać, bo teraz ci ludzie mają stresa i może znowu da się pomóc innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Witam. Pochwale sie :-) Teoria 90% , praktyczny 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby mi przesłać linka ze stroną gdzie muszę się zalogować,aby sprawdzić wyniki egzaminu ? Będę bardzo wdzięczna. inula1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mazowsze tez pozytywnie wypadło, tym co się stres rządził to głowa do góry będzie dobrze tylko nie rezygnujcie trzymam za was kciuki, dacie rade. O obecnych egzaminach nic niewiem aż dziwne ze nikt się nie odzywa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ,że jedni dostali świadectwo i dyplom, a inni tylko świadectwo?Może ktoś jest dobrze zorientowany i może mi to wyjasnic.Ja świadectwo dostałam pocztą.Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.90 % teoria,98 % praktyczny. Jeszcze brakuje pracy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 13
witam mógłby mi ktoś podać stronę na jakieś można sprawdzić wyniki egzaminów z opiekuna medycznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie opiekunki :) Gratuluje zdanych egzaminów :) Za niecały miesiąc zaczynam naukę na tym kierunku i mam wielką prośbę do dziewczyn które mają testy z poprzednich lat, notatki czy jakieś inne przydatne informacje i byłyby chętne się ze mną nimi podzielić :) Byłabym bardzo wdzięczna :) Z góry dziękuje :) Mój e-mail justynka84@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani wiem, że niektórzy tu jeszcze zaglądają szczególna uwaga dla osób z Łodzi lub okolic zainteresowanych np. wyjazdem do Niemiec ( do opieki), a znających słabo lub wcale j. niemiecki. ATERIMA firma organizująca właśnie wyjazdy do Niemiec chce zorganizować kurs niemieckiego podstawowy na terenie Łodzi we wrześniu lub październiku. Odpłata za kurs w ilości 100 godz nie pamiętam teraz dokładnie ile ich miało być 200 zł . w przypadku podpisania z nimi umowy na wyjazd, jeśli ktoś jednak ukończył by z nimi kurs, a zrezygnował z umowy w tedy dopłata do kursu 600 zł. Więcej i dokładniejsze informacje pod telefonem 12 347 64 90 ,91,92. Jestem bardzo zainteresowana dlatego umieszczam tutaj tą informację. Z tego co mi powiedziano naukę będzie prowadził rodowity Niemiec znający też Polski. Zainteresowane osoby proszę o dzwonienie i zapisywanie się pod wskazany jak wyżej telefon. Dziękuję bardzo i gorąco pozdrawiam wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej szkole też otrzymałyśmy tylko świadectwa to wina Dyrekcji że nie złożyła odpowiednich dokumentów w odpowiednim czasie. Większość szkół dostała komplety tylko opieszałość dyrekcji spowodowała że będziemy na DYPLOMY czekać niemal do końca roku. Ktoś wyżej pytał o link gdzie mógłby sprawdzić wyniki testów na oke. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0822
Witam.Jutro zdaję część teoretyczną .W pażdzierniku część praktyczna.Może ktoś ma ją szybciej i mógłby się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma jakieś info o egzaminie pisemnym sesja jesienna to prosze podzielcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
Witam ja również zdaję jutro pisemny i w październiku praktyczny. Ci którzy zdają w sesji jesiennej napiszcie proszę daty. Ja mam 11.10 w Poznaniu. Co do pisemnego to my w Gnieźnie piszemy na komputerze więc wynik będzie od razu. Życzę wszystkim powodzenia! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga23034
trzymam kciuki za Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie jakie były pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×