Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Kochani czy istnieje możliwość wcześniejszego dowiedzenia się o wyniku egzaminu praktycznego? Zdawałam 9 października i nie mogę wytrzymać do 27 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłupiałaś? zadzwoń do Krakowa i tam Ci wyjaśnią, że wszyscy czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka niecierpliwość była, a teraz nikt się nie chwali jak wyniki z egzaminów. Odezwijcie się, jak wrażenia, jak Wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolan
Egzamin zdany na 92%!!! :) bardzo się cieszę. Taki czas oczekiwania na wyniki jest nieludzki! Gratuluję wszystkim z pozytywnym wynikiem :) widziałam na stronie oke, że bardzo mało było osób, które nie zdały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar111
Gratuluję i czekam na nowe newsy w związku ze zbliżającym się egzaminem styczniowym bo jestem wśród tych co jeszcze przed ;) Może jakieś pomysły co tym razem nam szykuje OKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga23034
ja również gratuluję, możesz odetchnąć z ulgą. Co do styczniowego egzaminu to przyznam szczerze, że dawno nie było zmiany pościeli- czego nie życzę (przynajmniej ja bym dla siebie nie chciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Opiekunowie medyczni. Pisałam wcześniej o powstających związkach zawodowych Opiekunów Medycznych ( link https://www.facebook.com/groups/935903823167207/ ). Dołączcie do nas. Im nas więcej tym dla nas lepiej. Centrum jest w Lublinie ale działamy na terenie całego kraju. Czas stanąć na nogi jako grupa w nowym zawodzie, czas wywalczyć w służbie zdrowia miejsca pracy dla nas, czas uświadomić społeczeństwo kto to jest Opiekun Medyczny i jak ważną pełni rolę. Zrzeszajmy się w KAŻDYM województwie i działamy wspólnie. Wszelkie sugestie , pytania, pomysły i pomoc w działaniu mile widziane. Zakładając Związki zawodowe mamy większą siłę przebicia na rynku pracy i w dążeniu do uzyskania naszych praw by wreszcie Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło nasz zawód jako medyczny. Wszyscy decydujemy o dalszych losach Opiekunów Medycznych. Zapraszam do naszej grupy na Facebooku " Polskie Związki Zawodowe Opiekunów Medycznych" lub piszcie na mojego maila w celu uzyskania deklaracji członkowskiej aga23034@gmail.com. W razie wątpliwości, pytań czy innych tematów zostawiam Wam mój nr telefonu 514 578 904 Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bede miala niedlugo egzamin zawodowy na opiekunke do dziecka - koncze nauke tu www.dental.szczecin.pl :) nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktos z was zdaje egzamin w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdaję na początku lutego, ale inni z mojej grupy zaczynają zaraz po teoretycznym. Jak tylko się czegoś dowiem to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuzka
Białystok, egzamin 06.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje egzamin w styczniu 2016 czy ktos zdaje wczesniej? Napiszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stokrotka 40 bardzo prosze o kontakt na moj adres prywatny malgorzatas4@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość koniecznie napisz .... prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar111
U mnie praktyczny 27 styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam egzamin praktyczny 18 stycznia o 8 godz.po egzaminie napiszę jak to przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Witam jesli ktos posiada przykladowe testy i odpowiedzi na egzamin opiekun medyczny bardzo proszę o przesłanie będę wdzięczna na asplaza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ktos ma wczesniej niz 27 stycznia, to prosze zeby podala co bylo i jak to wygladalo... bo strasznie sie denerwuje przed tym egzaminem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy macie egzamin teoretyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie naposzcie jak wam poszedl praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam egz teoretyczny 14.01, a praktyczny 30.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam egz teoria - 14.01 o 14:00 egz praktyczny 23.01 jak będę po egzaminie, to oczywiście zdam relację co i jak :) widzę, że jest pare osób, które są przede mną :D będę czekała na wszelkie informacje pozdrawiam z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ianah koniecznie daj znać ja mam 14.01 teoretyczny, a 30.01 praktyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać ;) a jeszcze jedno pytanie - jak to jest z tym teoretycznym ? czy w całej polsce piszemy o jednej godzinie ? moja koleżanka zdawała egzaminy 1,5 roku temu egzamin miała na 10, a pierwsza grupa (bo tylu ich było) o 8 i już w międzyczasie pojawiły się odpowiedzi w internecie - ułatwiło jej to bardzo, bo zdobyła prawie max pkt, a sama mówiła, że na niektóre pytania w życiu by dobrze nie odpowiedziała poza tym na praktycznym miała prześcielenie łóżka + mycie głowy z czesaniem. trochę sobie poczytałam tutaj Waszych odpowiedzi i jakoś nigdzie się na to nie natknęłam dziwne może coś przeoczyłam :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ianah wydaje mi się, że teoretyczny jest w całej Polsce w tym samym dniu i godzinie choć ja miałam miec egzamin 11.01 o 14, ale w sobotę zmieniono termin wiec moze gdzies jest jakas szkoła ktora zdaje teoretyczny w innym dniu, moze to wynikać z ilości osob zdających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe :) poczekajmy jeszcze pare dni, może ktoś jeszcze coś napisze w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ianah Podaj mi jesli możesz swój meil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ianah Podaję swojego meila kow1975@orange.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×