Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kryteria przyjęcia do państwowego przedszkola?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są wasze odczucia? Młode matki mają szanse? Takie placówki nie są dofinansowane więc gdybym to ja była dyrektorką takowej, to w pierwszej kolejności przyjęłabym dzieci znajomych a w drugiej ludzi w wieku w którym, kariera zawodowa przełożyła się już na stan posiadania i ja jako dyrektorka mogę liczyć na ich finansowe wsparcie:) W przedszkolu nie widuje młodych rodziców, raczej wszystko pod 40tkę:) Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są na sali jakieś młode mamusie których dzieci się nie dostały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę jak funkcjonowałyby przedszkola bez tej bezinteresownej pomocy. Połowy zabawek nie byłoby, nie byłoby części wyposażenia przedszkola i placu zabaw. Chyba jednak lepiej mieć te trzydzieśc***arę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ktoś coś pisał że mu dziecka nie przyjęli, ale chyba to rzadko się zdarza, bo dzieci mało a te placówki zamykają czasami z braku dzieci. Mnie kiedyś z dzieckiem na placu zaczepiła dyrektorka takiej placówki i zachęcała bym do nich dziecko przyprowadziła i powiedziała innym o nich, bo inaczej ich zlikwidują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne przedszkola są lepsze! A obliczając koszt, często przy dobrym dofinansowaniu płacisz tyle samo, lub mniej niż za państwowe przedszkole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie placówki nie są dofinansowane więc gdybym to ja była dyrektorką takowej, to w pierwszej kolejności przyjęłabym dzieci znajomych a w drugiej ludzi w wieku w którym, kariera zawodowa przełożyła się już na stan posiadania i ja jako dyrektorka mogę liczyć na ich finansowe wsparcie" Na całe szczęście jesteś za głupia nawet na przedszkolankę więc dziewczynko wracaj do szkoły. A co do przedszkola, to jest to instytucja podobnie działająca do Waszego gimnazjum, czyli dyrektor jest jedynie urzędnikiem państwowym. Są ściśle określone zasady naboru i oczywiście w miarę wolnych miejsc każde dziecko może się dostać. Obowiązkowo 5 i 6 latki obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 05.06.2014 [08:49 -takich przedszkoli praktycznie nie ma W warszawie może znajdziesz może nie,ale każdym innym dużym mieście raczej nie. W bogatych gminach może prędzej bo tak to catering i co to za żywienie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:55 Na szczęście nie jestem głupsza od ciebie. Uzasadniam tez swoje wypowiedzi co nie jest bez znaczenia. Także polecam ci również cofnąć się do czasów szkolnej edukacji i spróbować raz jeszcze, może tym razem ci się uda i wyjdziesz na ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... -Ściśle określone zasady, zasadami. Życie życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku posłaliśmy dziecko do przedszkola prywatnego http://www.promyk.szczecin.pl Zdecydowaliśmy na taką decyzje bo dostaliśmy rekomendacje od znajomych, że ta placówka jest dobra i że dziecku będzie tam najlepiej. Nie zawiedliśmy się, dziecko się dobrze tam czuje. Może się prawidłowo rozwijać, ma koleżanki kolegów i jest bardzo zadowolone. Po przyjść do domu opowiada nam co dziś robiła, jakie miała ciekawe zajęcia. Jej radość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie muszą wjebać reklamę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×